ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
    Жінка та робота
    Жіноча та чоловіча психологія
    Коучинг
    Освіта
    Психологія особистості
    Тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Недороге просування сайтів  
Рейтинг Forbes самі цікаві маршрути  
Як харчуватися при запорах  
Должностная инструкция администратора.  
Нічні трапези зводять нанівець догляд за зубами  
Неокуб в Україні!  
Несколько полезных советов, как выбрать лучших стажеров  
Естрадіол, найважливіший гормон  
Розкручування сайту в Яндекс зовнішніми способами. Користь, технології, результати  
Рекламные конструкции - распространенный и действенный метод поиска покупателей  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
акая   права   який   Види   лікування   пальт   пользование   киоск   праці   причини   Діагностика   земель   елетероукок   ТОВАРИСТВА   жіночі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Криза середнього віку в жінок
Криза середнього віку в жінок
Коли тільки з’явилося поняття кризи середнього віку – це трапилося в 1965 року з подачі канадського психоаналітика Эліота Жака, вважалося, що цей похмурий процес протікає винятково в житті чоловіків.


. Але, як виявилося, жінки так само не захищені від цього процесу, і в період з 33 до 40 років можуть поринути до міркування про подальший сенс свого життя й правильності її використання. Наш портал розповість про три причини, які можуть викликати кризу середнього віку в жінок, а так само про способи виходу з нього не тільки непошкодженими, але й по-справжньому зрілими людьми.

Кар’єра, діти й сенс життя Визначивши для себе пріоритетом кар’єру, ця жінка аж до X-Дати середнього віку бігла, крокувала й повзла нагору по кар’єрним сходам, будувала бізнес, боролася й перемагала конкурентів. І, зайнявши, нарешті, своє місце під сонцем трудових досягнень, вона усвідомила, що в житті не вистачає однією з найважливіших складових жіночого щастя – материнства. Отут-те вона й починає звертати увагу на подруг, у яких вже по декілька дітей. Природнє бажання мати своє продовження може стати справжньою настирливою ідеєю й причиною глибокої депресії. Вихід тут найпростіший: народити! Криза середнього віку в жінок дивно точно випадає на період, коли їх організм ще налаштований на виношування здорового маля. Стаючи матір’ю, жінка-кар’єристка може не тільки впоратися із психологічною проблемою, але й наповнити своє життя новим сенсом. Причиною кризи може стати й зворотна ситуація. Десяток років тому при віборі кар’єрі й самореалізації жінка віддавала перевагу дітям і родинному гніздечку. І от зараз вона «мучиться» статусом матері й домогосподарки. А всі навколишні жінки (повірте, коли людина циклиться на якійсь ідеї мозок неодмінно буде виловлювати з навколишньої дійсності тільки необхідні приклади!) заробляють купу грошей і ні від кого не залежать. Як тут не розвитися комплексу неповноцінності? Як у першому випадку варто не розгубитися перед новим шляхом життя, а йти по ньому! Діти вже ходять у садок і школу, виходить, їм не потрібно пильна увага, як у перші роки життя. Час згадати про професію, яку така жінка колись освоювала в університеті, а можливо й спробувати себе в сфері, про яку вона завжди мріяла, але відкладала на потім – час прийшов! Можна записатися на курси іноземних мов, дизайну або бухгалтерії, придбати фотоапарат і спробувати себе в цій ролі…
   Криза середнього віку в жінок – прекрасний спосіб втілити в життя свою мрію!
   У третю групу жінок так само входять кар’єристки, але від відсутності дітей вони не сумують. А сумують, як і чоловіки, що потрапили в пастку кризи середнього віку, від безглуздості власного життя. Цілий день – як білка в колесі. Прокинутися, сходити на роботу, прийти з роботи, лягти спати. Саме зараз ці жінки починають замислюватися про те, до чого може привести цей маршрут і чи дійсно вони прагнуть так жити. Найдійовіший спосіб подолати цей похмурий момент – зробити своє життя більш радісним й різноманітним. Танці, заняття будь-яким видом творчості, плавання, спорт – усе це може допомогти зрозуміти жінці, що потрапила в пастку кризи, що життя – це не рух від однієї крапки до іншої в прагненні успіху, а процес, повний задоволення.
   Сива голова… спокою не дає! Криза середнього віку в жінок – наслідок не тільки їх соціального стану, але й… зовнішності. У цей час жіноче тіло починає змінюватися, як і в перехідний вік. Перші зморшки й сиве волосся здатні ввігнати кожну в глибокий сум і змусити годинами безперервно просиджувати в дзеркала, розглядаючи нову «деталь» обличчя. Крім того, майже кожна жінка в цей час набирає вагу й здобуває животик. І не важливо, наскільки здоровий спосіб життя вона вела в молодості, і якої дієти дотримується. Справа в тому, що приблизно в 40 років жіноче тіло перетерплює значні природні зміни. Третина або навіть половина м’язової маси старіє (а особливо якщо жінка не веде спортивного способу життя!), і на її місце приходить жир. Пастка ще й у тому, що вага може навіть не змінюватися, м’яза більше не регулюють наплив калорій, що прибувають, тому жир забирає їх у своє розпорядження. М’яза йдуть, на їх місце приходить жир. Вага не додається, а обсяг росте. Тому часто криза середнього віку в жінок ознаменовується… перетрушенням гардероба й навіть його заміною. Сумувати із приводу цих змін, а тим більше намагатися бачити в них подих старості не варто. Жінка завжди може взяти зовнішність у свої руки, знову зайнятися фітнесом, порадившись із тренером про специфіку вправ, які підійдуть її «новому» тілу. Якщо вам не цікаві тренажери й одноманітні рухи, можна звернути увагу на йогу, теніс, біг, басейн. Можна зайнятися бойовими мистецтвами! Тим більше знання приймань самооборони ніколи не виявляться зайвими. Криза середнього віку – це сигнал того, що жінка розучилася радіти життю, «перекосивши» його в якусь одну сторону, або ж просто створивши щоденний маршрут, який прийшов час змінити. Просто потрібно набратися сміливості й чесно відповісти: чого мені не вистачає для повного щастя, і коли я зроблю перший крок до нього. Так робіть, не роздумуйте.
   Криза середнього віку в жінок – це час для змін у кращу сторону.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5098 | 16/09/2011 Психологія та тренінги - Психологія особистості

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус