ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Схуднення обличчя - із селянки в аристократку  
Зимові недуги фітотерапія на стражі здоров’я  
ГЕМОРРАГИЧЕСКИЕ ЛИХОРАДКИ  
Прийшла настав час зміцнювати імунітет  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Підтримай місцевого товаровиробника»  
Капуста броколі врятує від раку грудей  
Анорексія молодіє з кожним роком  
Во сколько обойдется написание диссертации на заказ  
10 актуальних порад для гарної фігури  
Іспанія  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
новини   мебель   поставки   одяг   контра   день   герпес   року   контакти   цены   СИСТЕМИ,   ТОВАРИСТВА   2001   Життя   ІНСТРУКЦІЯ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Заощаджуйте час на пошуку вигідних курсів обміну
Заощаджуйте час на пошуку вигідних курсів обміну
Криза підкралася непомітно, і доходи від головної діяльності стали різко падати. Спочатку довелося відмовитися від надмірностей, після цього попросту почалися перебої із грішми. Треба було щось робити   “А от, говорять, в Інтернет народ заробляє”, - порадили грамотні люди, чиє знайомство з Інтернет обмежувалося "однокласниками" і озиранням неодягнених красунь. Сфера моїх інтересів у мережі була, звичайно, набагато ширше, але до заробітку справа поки що не доходила - начебто, і гроші водилися, і вірилося із труднощами.
   Але життя змінилося, і я зайнявся вивченням проблеми. Почитавши, що пишуть розумні люди, я майже повірив, що заробляти в мережі можна. Можна зробити сайт і щось мати з нього. Можна брати участь у чиїхось чужих проектах, потроху щось із цього одержуючи.
   
   Правда, залишалося одне темне місце - а як, саме, ці гроші одержувати? Яким образом ці загадкові віртуальні одиниці обертаються в приємні на дотик хрусткі папірці?
   Засвоївши питання, я завів собі аккаунти в найпоширеніших платіжних системах. Залишилося зовсім небагато - спробувати заробити перші "у.о.", скинути їх собі на ощадкнижку й зрештою вже поторкати руками.
   "Перші у.о." далися непросто. Абияк по трохи набрав суму, яку дозволялося вивести. Вивів. Далі постало питання: де зробити обмін wmu на wmz. Походивши по форумах, з'ясував, що міняти електронні валюти на сайтах самих платіжних систем не виправдовує витрат, курс поганий. Треба їх міняти в онлайнових обмінних пунктах.
   Набрав посилань, пішов по обмінникам... Чесно сказати - далеко не пішов. Спершу виписував на папірець курси й вивчав умови. Усюди все було схоже, але якось по-різному. Плюс, мене терзали неясні сумніви - справа нова, кому в ньому вірити - незрозуміло, а ну як потягнуть кревні "одиниці"... Загалом, плюнув і обміняв "у системі", тим більше що сума копійчана.
   Але справа потихеньку йшла, суми помаленьку росли... Почала душити жаба. Знову пішов по форумах. В одному місці добрі люди продемонстрували корисний сервіс – обмін wm Magnetic Money. Цей сайт постійно, у цілодобовому режимі моніторіт віртуальні обмінки електронних валют, абсолютно на халяву видаючи в будь-який момент часу кращі курси обміну. Крім того, публікує по кожному обміннику його " БізнесуРівень" (такий рейтинг Webmoney), доскональне відображення й наявні запаси потрібної вам "валюти".
   Загалом, питання обміну було вирішено для мене раз і назавжди. Тепер, коли звільнився час, потрібно подумати про головне - одержанні цих самих "у.о." у тих розмірах, коли економія на обміні вже має істотний сенс.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4073 | 09/12/2010 Інтернет - Пошук інформації

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус