ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Розлучення єдиний вихід  
Мононуклеоз  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 5)  
Капустяна дієта  
Календар робіт з догляду за суницею  
ПРОГРАММА вступительного инструктажа по вопросам охраны труда  
Внимание, мошенники!  
CТАТУТ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  
Кремлівська дієта  
Шкідливості на кухні - і способи від них позбутися  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
краси   засіб,   тренажер   практика   вирусного   мобильный   особи   контра   еволюція   кисн   холера   гормон   АВТОПОКРЫШЕК   задымления   труда  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Заощаджуйте час на пошуку вигідних курсів обміну
Заощаджуйте час на пошуку вигідних курсів обміну
Криза підкралася непомітно, і доходи від головної діяльності стали різко падати. Спочатку довелося відмовитися від надмірностей, після цього попросту почалися перебої із грішми. Треба було щось робити   “А от, говорять, в Інтернет народ заробляє”, - порадили грамотні люди, чиє знайомство з Інтернет обмежувалося "однокласниками" і озиранням неодягнених красунь. Сфера моїх інтересів у мережі була, звичайно, набагато ширше, але до заробітку справа поки що не доходила - начебто, і гроші водилися, і вірилося із труднощами.
   Але життя змінилося, і я зайнявся вивченням проблеми. Почитавши, що пишуть розумні люди, я майже повірив, що заробляти в мережі можна. Можна зробити сайт і щось мати з нього. Можна брати участь у чиїхось чужих проектах, потроху щось із цього одержуючи.
   
   Правда, залишалося одне темне місце - а як, саме, ці гроші одержувати? Яким образом ці загадкові віртуальні одиниці обертаються в приємні на дотик хрусткі папірці?
   Засвоївши питання, я завів собі аккаунти в найпоширеніших платіжних системах. Залишилося зовсім небагато - спробувати заробити перші "у.о.", скинути їх собі на ощадкнижку й зрештою вже поторкати руками.
   "Перші у.о." далися непросто. Абияк по трохи набрав суму, яку дозволялося вивести. Вивів. Далі постало питання: де зробити обмін wmu на wmz. Походивши по форумах, з'ясував, що міняти електронні валюти на сайтах самих платіжних систем не виправдовує витрат, курс поганий. Треба їх міняти в онлайнових обмінних пунктах.
   Набрав посилань, пішов по обмінникам... Чесно сказати - далеко не пішов. Спершу виписував на папірець курси й вивчав умови. Усюди все було схоже, але якось по-різному. Плюс, мене терзали неясні сумніви - справа нова, кому в ньому вірити - незрозуміло, а ну як потягнуть кревні "одиниці"... Загалом, плюнув і обміняв "у системі", тим більше що сума копійчана.
   Але справа потихеньку йшла, суми помаленьку росли... Почала душити жаба. Знову пішов по форумах. В одному місці добрі люди продемонстрували корисний сервіс – обмін wm Magnetic Money. Цей сайт постійно, у цілодобовому режимі моніторіт віртуальні обмінки електронних валют, абсолютно на халяву видаючи в будь-який момент часу кращі курси обміну. Крім того, публікує по кожному обміннику його " БізнесуРівень" (такий рейтинг Webmoney), доскональне відображення й наявні запаси потрібної вам "валюти".
   Загалом, питання обміну було вирішено для мене раз і назавжди. Тепер, коли звільнився час, потрібно подумати про головне - одержанні цих самих "у.о." у тих розмірах, коли економія на обміні вже має істотний сенс.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4251 | 09/12/2010 Інтернет - Пошук інформації

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус