ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Що таке йога  
Обережно, нітрати!  
Столкновение систем Open Source на CeBIT 2013  
Куди сходити в Китаї європейському туристові?  
Літо - акліматизація  
Секрети правильного поливу кімнатних рослин  
Як обрати бухгалтерські курси 1С?  
Косметична кухня (частина 1)  
Агресія - бий або біжи  
Піраміди й сфінкса захистять авторським правом  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
договір   Новая   Президент   податкова   контра   особи   шубы   спид   onprint   болезням   терапія   тема   chandi   відносини   МАЛОГО  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обов’язки чоловіка в родині
Обов’язки чоловіка в родині
Споконвічно вважалося, що обов’язок утримувати родину лежить винятково на чоловіку. Він — і чоловік, і годувальник родини.


У прадавні часи, при первісно-общинному ладі, чоловіки полювали, добували їжу, словом, утримували родину. Ішли століття, але закони ці не змінювалися. Тепер же, у двадцять першому столітті, багато чого змінилося, і розподіл обов’язків у родині в тому числі. Так які ж вони — обов’язки чоловіка й дружини? Як їх правильно розподілити? Як побудувати відносини так, щоб у родині не виникали суперечки через побутові справи?

Як часто новостворене подружжя мріяло про своє сімейне гніздечко — окрему квартиру. Вони малюють у своїй уяві щасливі картини, навіть не підозрюючи, які складності в них можуть виникнути надалі. Адже мало хто на початку родинного життя замислюється, що поділ обов’язків на обов’язки чоловіка і обов’язки дружини — це прагматично, і в майбутньому допоможе уникнути конфліктів. Так які ж проблеми можуть виникнути? Адже ще зовсім недавно чоловік, намагаючись порадувати кохану, мил посуд і управлявся з пилососом. А його молода дружина готувала йому смачні блюда й до блиску начищала все навколо. Так куди ж дівся їх ентузіазм? Можливо, подружжя вже звикло друг до друга, і в них не виникає бажання зробити приємне враження. А може бути, проблема в тому, що дії один одного вже сприймаються як винне. А тому й бажання щось робити є присутнім тільки тоді, коли є впевненість, що це цінують. Припустимо, обов’язки чоловіка — це миття посуду. Дружина, коли прийшла з роботи, бачить, що на кухні нагромадилася гора невимитого посуду. Багато жінок у такій ситуації демонстративно відмовляються готувати вечерю, щоб, у такий спосіб зрівноважити рахунок. Запевняємо вас: ніяких підрахунків у родині бути не повинно, а якщо ні, то відносини можуть бути зовсім зіпсовані. Пам’ятайте, що ваше родинне життя — це ніяк не змагання. У більшості випадків досягти балансу між обов’язками дуже складно. Але якщо ви будете менше змагатися, а будувати відносини на справедливості, буде набагато легше. Головне — це доброзичливо спілкуватися й домовлятися один з одним. Союз двох дорослих й люблячих один одного людей має на увазі, що їм цікаво один з одним і спільне життя приносить тільки радість. Звичайно, побутові завдання є в будь-якій родині. Головне питання — як їх вирішити. Практичні люди відразу домовляються — це обов’язки чоловіка, а це — обов’язки дружини. Іноді корисно навіть скласти розклад. Але, у кожному разі, не можна втрачати оптимізму й ентузіазму. Не допускайте, щоб побутові проблеми валили все те прекрасне, що є у ваших відносинах.
   

Обов’язки чоловіка в родині


   При розподілі того, які обов’язки чоловіка в родині і які — дружини, потрібно намагатися знати міру, і, що дуже важливо, поважати й себе, і свого чоловіка. Погодьтеся, вічно незадоволена дружина, що скаржиться, яка постійно ображається й без кінця пиляє чоловіка — це не саме приємне видовище, так само як і чоловік, який тільки займається своїми справами, не звертаючи уваги ні на турботи дружини, ні на спільне життя. Обом потрібно вчитися будувати родинні відносини, вирішувати всі побутові проблеми, створювати гарну атмосферу в родині. Перегляньте свої й обов’язки чоловіка в родині. Якщо ви будете самі нести на плечах увесь вантаж домашніх справ, то вам рано або пізно прийдеться поговорити із чоловіком про те, які обов’язки будуть у нього. Звичайно, якщо ваш чоловік багато працює, то чи навряд погодиться ділити всі турбот навпіл. Але вся справа в тому, що багато чоловіків упевнені, що утомлюються тільки вони, а втому дружини вони чомусь у розрахунок не приймають. Проте, ви повинні пояснити, що обов’язки чоловіка в родині не менш важливі. Головне, говорити спокійно, позитивно й доброзичливо, показувати, що ви готові йти на компроміси. Намагайтеся підтримувати рівновагу тим часом, що ви робите для чоловіка й тим, що він робить для вас. Можливо, ваш чоловік добре готує і це заняття йому по душі — тоді надайте йому таку можливість, а самі займіться прибиранням. Будь-які конфлікти можна уникнути, якщо зрозуміти, у чому розбіжності, і якщо йти на взаємні поступки. Якщо одному з подружжя категорично не подобається, приміром, гладити білизну або мити підлогу, то обов’язками можна помінятися. Поговоріть із чоловіком, з’ясуйте, що йому більше подобається робити, які господарські справи йому даються краще. Ну а якщо є робота, яку ні ви, ні він не любить, або ж на неї бракує часу, то виконуйте це роботу по черзі. Буває так, що подружжя дуже зайняте на роботі, і на господарські справи в них просто немає часу, а від того й усі суперечки відбуваються. Можливо, кращим виходом для вас буде найняти домробітницю, якщо сімейний бюджет дозволяє. Тоді й сперечатися через те, хто й що повинен робити, ви не будете. Дуже часто суперечки відбуваються через те, що й чоловікові, і дружині здається, що в іншого менше обов’язків, більше вільного часу. Щоб не виникало такої проблеми, повинна бути рівність. Припустимо, раз на тиждень чоловік ходить із друзями на футбол, тоді й у вас повинен бути вільний час для відпочинку. Якщо ви розподілили, які обов’язки у чоловіка в родині і які в дружини, то не забувайте дякувати один одному, показувати, що ви цінуєте зусилля. Ми нагадуємо, що ключ до сімейної гармонії й благополуччя — терпіння, розуміння й повага.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8697 | 07/09/2011 Діти - Відносини в родині

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус