ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
    Комп'ютер
    Противірусне ПЗ
    Спеціальне ПЗ
    Стандартне ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Рейтинг найпоширеніших поломок кондиціонерів  
Жіночність із погляду чоловіків  
Меховые жилетки: на что необходимо опираться при покупке  
Чорне й біле  
Яблучний сидр  
Як накачати біцепс жінці (і чи потрібне це робити)  
Мир зимней фотографии  
Натуральні соки і їх корисні властивості  
Пірсинг  
8 причин поміняти зачіску  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аденовирусная   фітбол   Річки   офор   дитячі   тренінг   жінки   управління   поиска   Бруцеллез   фінанси   Простатит   сыпной   intragup   шкіри  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Оновлені продукти від Kaspersky Lab
Оновлені продукти від Kaspersky Lab
Як всі ми знаємо, одині з найкращих антивірусів це антивіруси від компанії Kaspersky Lab. Декілька днів тому відбулась презентація їхніх оновлених програм, про які далі і піде мова.


Нові версії AntiVirus 2012 і Internet Security 2012 від Лабораторії Касперського вийшли в США. За заявою розробників, в нових продуктах використовується новий захист, що об'єднує в собі сильні сторони локальних і хмарних інструментів для виявлення пристроїв. Механізм Safe Run пропонує користувачеві поліпшену продуктивність і функціональність, а інтерфейс програм був перероблений для більш зручного використання.
   
   Змішаний підхід, при якому використовуються хмарні і локальні засоби захисту, дозволяє знизити навантаження на системні ресурси. Це можливо завдяки тому, що база сигнатур вірусів зберігається за межами комп'ютера. До того ж такий підхід дозволяє ефективно захищатися від нових і маловідомих вірусів. Вдосконалений режим Safe Run являє собою ізольований контейнер, в якому можна безпечно запускати програми та веб-додатки. Завдяки тому, що додатки інтегруються в контекстне меню, можна легко перевірити окремі файли і папки. URL Adviser, який відповідає за попередження про відвідування шкідливих сайтів, тепер може похвалитися підтримкою браузера Chrome. У модулі System Wathcher тепер з'явилася функція Rollback. Це схоже на штатну функцію відновлення в Windows. Даний інструмент дозволить повернути систему в стан до моменту зараження. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо лікування не увінчалося успіхом.
   
   Інтерфейс також набув нових обрисів. Інформація про систему розміщена у верхній частині екрана, знизу розмістилися кнопки швидкого доступу до основних функцій антивіруса. Серед них сканування, батьківський контроль, оновлення та інші інструменти. Нагорі праворуч розмістилися іконки, що відповідають за відкриття вікна з настройками програми і звітів. Продукти Kaspersky AntiVirus 2012 і Kaspersky Internet Security 2012 пройшли тестування в CNET Labs. Їхні фахівці наголосили на тому, що перше сканування системи відбувається дуже довго. Наступні перевірки проходять істотно швидше. Пояснюється це тим, що за результатами першої перевірки багато файлів відзначаються, як безпечні, і повторно не скануються. Також відзначається помітне збільшення швидкості завантаження і виключення комп'ютера. Так, за деякими оцінками швидкість завантаження Windows 7 з продуктами Kaspersky Lab зростає майже на хвилину.
   
   Наприклад я маю намір придбати собі цей продукт і встановити його на свій ноутбук HP Pavilion dm4, подивимось, що з цього вийде. В надійності то я не сумніваюсь, а от в те, що швидкість вимкнення і увімкнення комп'ютера зросте майже на хвилину мало вірю :).

Автор: dedo | Відгуки: 0 | Перегляди: 5452 | 27/08/2011 Комп'ютери та ПЗ - Противірусне ПЗ

Ссылка на статью:


Комментарий
    CaseyGot05:01 28-01-2017    
wh0cd766785 <a href=http://flagyl500mg.us.com/>buy flagyl</a> <a href=http://prednisone10mg.us.com/>prednisone 10mg</a> <a href=http://norvasc.us.com/>norvasc</a> <a href=http://buytoradol.us.com/>Toradol No Prescription</a> <a href=http://caverta.us.com
    CaseyGot22:20 22-01-2017    
wh0cd142261 <a href=http://sildenafil-citrate-100mg.trade/>sildenafil 100mg tablet</a> <a href=http://diclofenacgel.gdn/>diclofenac</a> <a href=http://ampicillin500mg.click/>ampicillin on line cheap quick shipment</a> <a href=http://buymetformin247.top/>


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус