ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Фирменное продвижение сайтов  
Выбор гитары  
Як зробити із чоловіка мільйонера  
Інтернет-Торгівля. Посібник для початківця продавця-індівідуала.  
Акваріум - з чого починати  
Чотири способи зберегти своє здоров’я й почувати себе прекрасно  
Куди їдуть російські туристи  
Карнавальна ніч у Мецці чорногорського туризму- Будві  
CISOLAR 2019 представить нові можливості для розвитку сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі  
В Украине уже минимум шесть авто ездят на дровах  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мода   групи   Создание   Runner.   одяг   кишки   причини   br-1180   засіб,   перед   туляремия   реєстр   засипати   сніданок   коригуванн  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безболісні пологи
Безболісні пологи
Багато жінок бояться майбутніх пологів, вірніше, болю, з ними зв’язаного, як вогню. Але мало хто знає, що пологи можуть бути безболісними, і це, у першу чергу залежить від самої породіллі і її психологічного стану.


Наслухавшись розповідей про нестерпний біль, майбутні мами залякують себе, а відповідно й дитину, пологами, і чекають, коли ж настане біль і всі ті жахи, пов’язані із процесом пологів.

Причини болю під час пологів

Біль при пологах виникає через розтягання тіла й шийки матки під час переймів і стискання м’яких тканин піхви, промежини під час народження голівки плода. Але виникнення болю зв’язане не тільки з рухом голівки плода. Прояв болю пов’язан зі свідомістю жінки, з її готовністю до пологів і очікуванням зустрічі зі своїм малям. Чим краще психологічно налаштована жінка, тим менше болю вона відчуває при пологах.

Психологічна підготовка до пологів

Науково доведене, що жінка, яка з нетерпінням чекає народження дитини, відчуває менше болю під час пологів, ніж та, для якої дитина небажана. Тому майбутній мамі треба налаштуватися на зустріч із малям, а не на очікування болю під час пологів. Крім того, вагітним жінкам необхідно якнайбільше довідатися про самі пологи, їх періодах і правилах поведінки під час переймів і потуг. Адже незнання процесу тільки збільшує страх, і звичайно, біль, що виникає при пологах. Для цього існує спеціальна література, і школи майбутніх матерів, де докладно розповідається про те, як потрібно поводитися при пологах, як правильно дихати й чого чекати в кожному періоді.

Самодопомога при пологах

Активні рухи при пологах не тільки відволікають від болю, але й зменшують його. Це пов’язане з тим, що під час руху підсилюється приплив кисню до матки, яка страждає від його нестачі під час переймів. Тому породіллі бажано пересуватися по палаті, намагатися знайти зручне положення тіла й правильно дихати. Лементи не тільки не полегшують біль, але й витрачають сили жінки й необхідний кисень. Можна під час переймів гладити нижню частину живота або проводити масаж крижової ділянки. Добре відволікає читання віршів уголос або, у найгіршому разі, таблиці множення. Думати під час переймів треба не про себе, таку нещасну, а про маля, йому-то доводиться ще важче. Непогано в ці моменти вести бесіду з дитиною, умовляючи його скоріше народитися.

Медикаментозне знеболювання

Іноді при пологах використовують наркотичні анальгетики, такі як промедол або морфін. Вони повністю не усувають біль, але зменшують його прояви. Зазвичай наркотики поєднують зі спазмолітиками, які допомагають розслабити матку, розширюють судини й поліпшують кровопостачання. Часто наркотики застосовують для створення медикаментозного сну-відпочинку, у випадках, коли жінка втомилася, а кінець пологів ще нескоро. При  призначенні наркотичних анальгетиків повинні враховуватися наступні моменти: їх застосування виправдане при відкритті шийки матки не меншу чим на три-чотири сантиметри й за умови, що до кінця пологів залишилося не менш двох годин. При недотриманні цих умов дитина може народитися з відсутністю самостійного подиху, а сама породілля буде млявою й сонною під час потуг.

Епідуральне знеболювання під час пологів

Епідуральна анестезія – це найсучасніший спосіб знеболювання пологів. Проводиться епідуральне знеболювання лікарем-анестезіологом, який згодом разом з акушером стежить за плином пологів. Суть методу полягає у введенні анестетика в епидуральний ( під тверду оболонку) простір спинного мозку на рівні попереку. У якості анестетіков використовуються лідокаін або маркаін. Після проведення процедури породілля перестає відчувати біль під час переймів. Епідуральна анестезія показана жінкам з ускладненнями вагітності (гестоз) і пологів (діскоординація пологових сил), а також породіллям, у яких відсутній психологічне налаштування на пологи. Недоліки методу полягають у виникненні болю у спині й головного болю, а також у загальмовуванні процесу переймів, що приводить до необхідності стимуляції пологів.

Жінкам, що готуються стати мамами, потрібно пам’ятати, що гарна фізична форма, правильний подих і психологічна підготовка допомагають народити без болю.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5126 | 14/08/2011 Діти - Пологи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус