ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Строительство деревянного дома из оцилиндрованного бревна  
Мода для мандрівниць  
Обсяг пропускної здатності сайту  
Обов’язки чоловіка в родині  
Йдемо в дитячий садок  
Секс у душі. Всі його принадності  
Гармонія  
Норматив працевлаштування інвалідів  
Регистрация ООО в Украине – ответы на самые популярные вопросы.  
Успішне просування сайту тематичними статтями в каталогах статей  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
розвиток   холера   герпес   клітки   призначення   віці   бразилія   ключиця   тренинг   Сепсис   Одержання   кактус   onprint   дітьми   робіт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Понос при вагітності. Звична проблема або привід для занепокоєння
Понос при вагітності. Звична проблема або привід для занепокоєння
Така лоскітлива проблема як понос під час вагітності вимагає своєчасного й делікатного рішення, оскільки в даний період від самопочуття матері залежить і стан здоров’я дитини.


Деякі вагітні соромляться говорити з лікарем про цю проблему, що турбує їх, не розуміючи до кінця всієї серйозності положення, що склалося. Якщо понос не припиняється більше доби, має водянисту консистенцію, у якій присутні слиз і кров, то це привід для негайного звернення до лікаря.

Причини поносу при вагітності

Причиною поносу при вагітності може бути харчове отруєння, яке викликається вживанням неякісних або несвіжих харчових продуктів. У період вагітності жіночий організм може відрізнятися підвищеною чутливістю до харчових або хімічних токсинів. Крім того, у даний період імунний захист організму жінки знижений й не завжди адекватно пригнічує ріст хвороботворних бактерій.

Під час вагітності понос також може викликатися порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту, недостатнім виробленням необхідних для травлення ферментів, а також порушенням нормальної мікрофлори кишечнику. Частий понос може бути й ознакою наявності глистної інвазії, що виявляється при обстеженні аналізів. Понос на самих пізніх строках вагітності може передувати родам і свідчити про підвищений тонус матки.

Небезпеки самолікування при вагітності

Не варто вважати, що понос при вагітності є свідченням банального розладу шлунку. Особливо варто віднестися до цієї проблеми серйозно, якщо понос носить регулярний характер. Крім того, при вагітності самопризначення будь-яких ліків без дозволу лікаря категорично заборонене.

Тривалий понос при відсутності адекватного лікування може приводити до виснаження організму вагітної, порушенню обміну речовин і водно-сольового балансу. Усе в сукупності це приводить до недостатнього харчування плода, недоодержанню їм життєво важливих речовин – вітамінів, мінералів і інших корисних речовин.

Лікування поносу при вагітності

Для визначення причини поносу при вагітності лікар може призначити необхідні аналізи. При виявленні кишкової інфекції може призначатися медикаментозна терапія, застосування сорбентів. Якщо понос носить регулярний і рясний характер, то даний стан загрожує серйозним зневоднюванням організму.

Зневоднювання організму при вагітності небезпечно подвійно, оскільки це приводить до зменшення обсягу циркулюючої крові. Внаслідок такого стану в крові концентрується гормон оксітоцин, який викликає скорочення матки.

Саме тому при наявності симптомів поносу більше доби лікар призначає вагітній приймання спеціального сольового розчину й постійне заповнення рідини, що губиться з поносом. Відновлення водно-сольового балансу допомагає знизити концентрацію оксітоцину в крові й запобігає небезпеці передчасних пологів.

Питний режим при поносі

Правильний питний режим при поносі дозволяє запобігти зневоднюванню організму й відновлює солі. Крім регідратаціонних розчинів збільшувати вживання рідини можна за рахунок мінеральної води без газу, соків, які не викликають послаблення стільця, рисового відвару, нежирного бульйону. Питний режим призначається лікарем, при цьому може бути рекомендоване й дотримання спеціальної дієти.

Профілактика поносу при вагітності

Важливим правилом для вагітної повинно стати не тільки неухильне дотримання особистої гігієни, але й відповідальний підхід до вибору вживаної їжі. Не варто вживати продукти із сумнівним терміном дії. На час вагітності краще виключити з раціону м’ясні консерви й паштети, м’які непастеризовані сири, яйця, шинку. Також слід утриматися від уживання екзотичних блюд, особливо тих, які не проходять винну термічну обробку.

Перед їжею ретельно потрібно мити не тільки руки, але й усю городину і фрукти. Привізні фрукти перед вживанням краще не тільки вимити, але й очистити від шкірки, оскільки ті ж імпортні яблука перед перевезенням обробляють різними хімічними речовинами для забезпечення їх схоронності під час перевезення. Вагітна може гостро реагувати на присутність хімічних речовин, і такі речовини не завжди виходить вилучити повністю, навіть при ретельному митті.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8729 | 14/08/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий
    Гость14:46 13-03-2018    
Мы платим за лайки! - Выплаты ежедневно! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставит
    Гость11:20 12-03-2018    
Несложная работа с обучением, высокая зарплата! Вы работаете дома! Полностью честно и прозрачно; Доступно для всех - неважно кто вы и какой у вас опыт работы в интернете! Вы будете зарабатывать: свыше четырёх тысяч рублей в день! Сложность: Не
    Гость14:52 11-03-2018    
Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус