ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Втрата апетиту причини й лікування  
Народна політична консультативна рада Китаю  
Номер Вашої квартири по Фен-Шуй  
Диетическое питание при хроническом холецистите и желчнокаменной болезни  
Взуття для фітнесу знайди свою пару!  
Студентові на замітку кращі міжнародні програми  
Консульство Великобритании  
Downstream Technologies обсудила сотрудничество с CSR Latvia  
Строительство домов из профилированного бруса в Иваново. Основные особенности и достоинства  
В аероекспрессах з’явиться Інтернет  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
поручение   дитячі   плода   збільшення   тренажер   положение   виготовлення   болезням   подорожі   херсон   голова   стиральная   управління   людства   пальт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Створення навігації для сайту
Створення навігації для сайту
Отже, ви самі створюєте свій сайт. Міркуючи над дизайном сайту й унікальним контентом для нього, помніть про таке важливе питання, як створення навігації для сайту. Не забувайте про те, що сайт призначений для відвідувачів і відвідувачам повинно бути просто й комфортно.   
   
   Адже вони й приходять на ваш сайт, щоб одержати певну інформацію!
    Внаслідок цього слід пам'ятати, що правильна організація структури навігації по сайту справа немаловажна. Шукаючого інформацію відвідувача, а таких, я думаю, переважна більшість, мало схвилює дизайн сайту із флеш-анімацією, якщо він, відвідувач, цю інформацію елементарно не знайде або якимось образом доступ до неї буде утруднений. Кожний з нас, приходячи по посиланню на головну або іншу необхідну вам сторінку сайту, задає собі три питання. Перший – і куди ж це я потрапив? Другий – що є на цій сторінці? І третій - куди я із цієї сторінки ще зможу потрапити? Правильно організуйте навігацію по сайту, і відвідувач одержить відповіді на ці питання. Де звичайно розміщається навігація. Найчастіше в сайдбарах (бічних колонках сайту), зверху сторінки або знизу.
   Провести планування системи навігації потрібно так, щоб з будь-якої сторінки на будь-яку сторінку можна було потрапити, використовуючи мінімальну кількість кліків. Звичайно, найкраще, коли кліл один, непогано два, максимум три. Організація структури навігації для всіх сторінок повинна бути однакової. Найкраще – використовувати текстову навігацію. Адже якщо використовувати текстову навігацію, то вона буде більш зрозуміла й зручна відвідувачеві, чим наприклад, графічна. Якщо ви плануєте навігацію, то бажане робити це так, щоб відвідувачеві була зрозуміла структура сайту. Посилання що ведуть на основні сторінки вашого сайту й ті, що ведуть на другорядні - розділите.
   Про другорядні посилання. Другорядні посилання це посилання, які повинні бути на всіх сторінках, але не повинні бути на очах. Приведу приклад: « Зворотний зв'язок», «FAQ», «Карта сайту» і ін. Розмістити їх можна у футере (підвалі), тим більше, що це буде оптимальний варіант. І не забувайте про те, що повинне бути видне, що посилання – це посилання, а не простий напис. Щоб реалізувати найпростішим способом вимоги мінімальності кліків, потрібно створити посилання з головної сторінки на всі сторінки сайту. У свою чергу, на кожній сторінці сайту створити посилання на кожну сторінку й, звичайно, на головну. Таким чином, система навігації буде однаковою для всіх сторінок. Якщо буде реалізована така система навігації, то в один клік можна буде потрапити з головної сторінки сайту на будь-яку іншу сторінку сайту, вернутися назад і з будь-якої сторінки потрапити на кожну. Можна зробити так, але це якщо у вашому сайті пара десятків сторінок і у ваших планах немає завдання, розширити сайт. Але уявіть собі, що кількість сторінок перевалила за кілька десятків. На головній сторінці не залишиться місця для навігації. Але це не тупик! Можна вийти їз цього положення, якщо спланувати створення навігації для сайту по розділах. Реалізуємо це за такою схемою:
   Головна сторінка сайту повинна містити посилання на всі розділи сайту.
   Розділи сайту повинні містити посилання на всі розділи сайту, а так само на всі сторінки даного розділу й посилання на головну сторінку.
   Будь-які розділи сайту повинні містити посилання на всі розділи сайту й посилання на головну сторінку.
   Якщо така структура навігації сайту буде створена, то з будь-якої сторінки на кожну ми попадаємо у два кличі. Тим більше, що при цьому, усі сторінки сайту будуть мати посилання на головну, що дуже непогано.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4895 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус