ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Діяльність КНР у всесвітніх та регіональних політичних і економічних організаціях  
Які труднощі чекають початківця на шляху до успіху в інтернет-бізнесі  
Зуби під час вагітності  
Подача отчетности с использованием электронной цифровой подписи.  
Як добитися плоского живота  
Як привчити дитину до горщика  
Альтернатива сахару  
Лікувальні ванни  
Чим корисний цукор  
Водосток строй - надежный помощник по ремонту крыш и дымоходов в Москве  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
2001   финансы   мобильный   особи   роботи   питання   2011   людства   китай   Сервис   чума   групі   область   вагітності   жінки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Хто і як заробляє в інтернеті
Хто і як заробляє в інтернеті
У статті розповідається про основні види заробітка в мережі, розібрані варіанти заробітку без сайту й із сайтом. Порушені питання участі в партнерськіх програмах   
   
   Багато хто замислюється про то як заробити грошей в мережі Інтернет. Насправді варіантів багато, але всі їх можна розділити на різні категорії. Набравши в пошуковій системі запит «Заробіток в Інтернеті» або « Як заробити гроші у мережі», пошукова система знайде масу ресурсів присвячених цієй тематиці, але на 80% з них нічого шляхового не пропонують, а знайти щось в тих що залишилися 20% буває дуже складно.
   У цій статті приводиться опис основних варіантів, якими можна заробити.
   Під першу категорію попадає найпоширеніший, але не самий дохідний спосіб – читання оплачуваних листів і серфінг сайтів з рекламою. Суть роботи полягає в тому, що ви читаєте рекламні листи або переглядаєте сайти обраної тематики й одержуєте за це гроші. Єдиний плюс полягає в тому, що вам для даного виду заробітку не потрібний свій сайт.
   Наступна категорія – це участь у партнерських програмах. Партнерська програма (ПП) – це коли ви рекламуєте товари або послуги яких або організацій або сайтів і одержуєте відсоток від продажу за притягнутого вами клієнта.
   Тут існує два варіанти:
   1. Участь у ПП без власного сайту;
   2. Участь у ПП на власному сайті.
   У першому варіанті ви одержуєте партнерське посилання й поширюєте його на форумах і дошках оголошень. У другому варіанті вам необхідно мати свій сайт на якому ви розмістите партнерські посилання й інший промо матеріал представлений вам партнером.
   Даний вид заробітку може приносити істотний дохід, від вас потрібно тільки рекламувати своє посилання, а організацію продажів або надання послуг, ведення статистики й багато інших питань бере на себе партнер.
   Для наступного варіанта вам бажане мати свій сайт або блог. Маючи свій сайт із великою відвідуваністю, ви можете продавати рекламні місця на ньому. Пошук рекламодавців можна здійснювати самому, а можна скористатися автоматизованими системами купівлі-продажу посилань. Уже давно відомо що, маючи свій блог ви можете на багато більше заробляти, чим без нього. Маючи блог ви можете рекламувати товари й послуги, продавати рекламні місця, брати участь у банерних мережах і системах контекстної реклами. Тому після прочитання цієї статті наступним кроком потрібно задуматися про створення свого власного сайту, його розкручуванням і просуванням в інтернеті. Для когось це може здатися складним, але хотілося б відзначити, що в Рунете, як і в житті, не можна заробляти більш менш серйозних грошей не приклавши до цього зусиль. Якщо ви будете ставитися до цього, як до реального бізнесу, будете вивчати відповідну літературу й відвідувати тематичні форуми, то через якийсь час усі ваші зусилля окупляться й будуть приносити прибуток, і тоді вам залишиться підтримувати свій ресурс і періодично додавати нову інформацію.
   У статті наведене тільки 3 способу. Насправді в мережі існує дуже багато способів заробітку, але вони все в основному зводяться в основному до одному з 3-х вище перерахованих варіантів.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6862 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус