ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 6)  
7 міфів про розкрутку сайту (Частина 2)  
Алькантара  
Розчинна та натуральна кава — чи є різниця?  
Твої вуста - дві пелюстки гранату  
Лікування зубів під загальним наркозом  
Установка газобаллонного оборудования на Daewoo Lanos  
Вправи для преса на фітболі  
Рейтинг найпоширеніших поломок кондиціонерів  
Алое (столітник)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Ситуационные   подарунок   продукции   гормон   izumrud   Діагностика   причини   google   нерви   boss   форма   %?3?   весілля   бюджет   іграшка  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як правильно дресирувати собак
Як правильно дресирувати собак
Перш, ніж приступати до навчання свого собаки варто розібратися в теорії. Для того щоб вибрати найбільш відповідний метод дресирування, треба чітко знати значення самого поняття.
   


Отже, метод дресирування - це цілий комплекс засобів і прийомів, які допомагають виробити у собаки бажану поведінку. У сучасній кінології розрізняють такі методи:
   
   1. Механічний. Сигнал, що подається дресирувальником, підкріплюється механічним впливом. Тобто після подачі команди слідує ривок повідком або натиск рукою на корпус собаки. У чистому вигляді цей метод використовується тільки при виробленні забороняючих команд.
   
   2. Смакозаохочувальний. За цим методом сигнал дресирувальника підкріплюється ласощами. Тобто якщо собака виконав команду - він отримує нагороду, якщо не виконав - не отримує.
   
   3. Контрастний. Цей метод поєднує в собі обидва попередніх. Спочатку слідує сигнал, потім механічний вплив, а коли собака виконав команду - заохочення. Принцип дії цього методу простий: собака прагне уникнути негативного впливу і підкоряється дресирувальнику, виконуючи бажану дію, за що і отримує нагороду. При подальшій подачі команди собака намагається не допустити механічного впливу і відразу її виконує, знову ж, отримуючи нагороду. Цей метод сприяє виробленню найміцніших навичок.
   
   4. Наслідувальний метод. У собаки сильний інстинкт соціального навчання, тому він може копіювати дії інших тварин. Наприклад, молодий собака спостерігаючи за вже навченими може почати виконувати команди. Особливо це корисно на смузі перешкод.
   
   5. Ігровий метод. Незамінний при навчанні цуценят, та й дорослі собаки теж іноді потребують розрядки. Сенс цього методу в тому, що нагородою стають не ласощі, а гра. Захоплений грою собака, сам того не помічаючи, долає бар'єр у гонитві за кинутим м'ячиком, хоча раніше ні як не хотів стрибати.
   
   Тепер Ви зможете самі вирішувати, який метод або їх поєднання використовувати при навчанні свого собаки. Однак суха теорія не враховує більшість нюансів, тому для початку варто звернутися за порадою до досвідченого дресирувальника.
   

Автор: Nastia | Відгуки: 0 | Перегляди: 5282 | 09/08/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Собака

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус