ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Люблю солодке, або як впливає цукор на жіноче здоров’я  
Нерухомість в Болгарії  
Дайвінг у Хургаді  
Ні наркотикам, так життя!  
Подорожі й відпочинок у Туреччині. Інформація тим, хто прагне відпочити в цій прекрасній країні  
RegCleaner  
Ігрова стійка в більярді.  
Калорійність суши  
Корисні й шкідливі продукти для серця  
Выбор визиток  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
стать   косметическом   Діагностика   токсикоинфекции   izumrud   контакти   офор   комір   охране   Дяченко   Вона   мебель   пальто   стоматология   Президент  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Правила встановлення металопластикових вікон.
Правила встановлення металопластикових вікон.
Сьогодні ніхто не буде сперечатися з тим, що неправильний монтаж навіть найдорожчих вікон з дуже якісних профілів може звести нанівець увесь ефект від їхнього застосування.   А правильне встановлення й кріплення найдешевшого вікна, зробленого в гаражному кооперативі, може дуже здивувати багатьох фахівців .
   
   Самостійний монтаж металопластикового вікна завдання непросте але здійснене. Ми не рекомендуємо Вам встановлювати металопластикові вікна самостійно, тому що це, найчастіше приводить до скасування гарантійних зобов'язань із боку виготовлювача.
   
   Тому, якщо Ви збираєтеся самостійно монтувати металопластикові вікна (а заодно взяти на себе всю відповідальність за якість монтажу ), тоді Вам краще знати деякі тонкощі або правила встановлення, які ніде не описані.
   
   Отже:
   
   1.Правило перше:
   
    Щоб у Вас вийшло все якісно, користуйтеся якісним інструментом .
   
   2. Правило друге:
   
    Чітко уявіть послідовність своїх дій, це заощадить Вам час і нерви.
   
   3. Правило третє:
   
    Монтажна піна повинна бути по сезону, не прострочена, і бажане коштовна щоб не колупати новенькі укоси й повторно не герметизувати проріз . Особливу увагу необхідно приділити контролю геометрії вікна після застосування піни, тому що розширюючись, при застиганні, піна може серйозно її порушити, особливо на дверях.
   
   4. Правило четверте:
   
    Підпиши штапики ! Не забувайте підписувати штапики якщо знадобилося розібрати металопластикове вікно, тому що на заводі, вони ріжуться індивідуально під кожне посадкове місце і якщо різниця буде 1-2 мм то вигляд у вікна буде не естетичний, утворюються або щілини, або перехлест штапиків . Це помітно в місці стику горизонтального й вертикального штапиків.
   
   5. Правило п'яте:
   
    Перед тим як братися за піну, перевір за допомогою рівня як встановлено металопластикове вікно . Рекомендуємо добитися найкращих результатів як у горизонтальній площині так і у вертикальній . Це буде запорукою легкого регулювання, частина, що відкривається, не буде при відкриванні випадати або навпаки самостійно закриватися .
   
   6. Правило шосте:
   
    Поки не зібрали вікно не забудьте герметизувати зовнішній стик вікна й чверті . Несвоєчасна герметизація приведе до того, що піна, згодом розтріснувшись, під впливом коливань температури, почне пропускати вологу яка перебуває в повітрі . У літній період року це не суттєво, але коли настануть морози, з вулиці у квартиру почне рости бурулька, маленька як голка, і швидше за все не одна утворюючи термоміст . З кожним роком таких мостів у Вашу квартиру буде усе більше й вони будуть усе ширше, а Ви будете в здивуванні чому квітнуть відкоси .
   
   7. Правило сьоме:
   
    При закручуванні кріпильних шурупів не прагніть затиснути їх на всю міць. Інакше Ви самі можете не помітити, як вікно прийме бочкоподібний вигляд. У кожному разі, доцільно після розкріплення ще раз перевірити загальне нівелювання вікна й відсутність прогинів профілю в місцях кріплення, для страховки необхідно перевірити за допомогою рулетки й монтажного кута геометрію встановленого вікна .
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5869 | 15/07/2011 Будівництво, ремонт - Двері та вікна

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус