ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Питна дієта  
Чи варто заробляти більше чоловіка  
Дієта Монтиньяка - суцільна профанація  
Топ-10 сніжних парків світу  
Вітаміни для очей  
Літо - акліматизація  
Слово про Слово – українська християнська газета  
Непарадний Петербург  
Разнообразные кровельные работы, благоустройство мансард, установка мансардных окон  
Как оставаться мотивированным и не потерять желание заниматься веб-дизайном  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мануальна   onprint   контра   культура   організації   пальт   мобильный   кисн   троянда   тренажер   холера   менеджмент   аналіз   алое   кишки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Правильні вікна для будь-якої погоди
Правильні вікна для будь-якої погоди
Сучасний клімат знову й знову підносить сюрпризи. Жарке літо й серйозні зимові морози змушують по-новому задуматися про створення в себе в будинку оптимального мікроклімату і його підтримці. Одним з головних бар’єрів...


Сучасний клімат знову й знову підносить сюрпризи. Жарке літо й серйозні зимові морози змушують по-новому задуматися про створення в себе в будинку оптимального мікроклімату і його підтримці.

Одним з головних бар’єрів на шляху в погодних катаклізмів стоять вікна. Тому саме правильному вибору якісних і надійних вікон і присвячений цей матеріал.

Отже, що собою представляють сучасні вікна? Це як правило рама й стулка з одного із трьох матеріалів: пластик, дерево, алюміній. Ми розташували їх у списку в порядку зменшення популярності.

Коли мова заходить про ремонт і заміні вікон, більшість вибирає саме пластикові вікна. Вони практичні й невибагливі, доступні за ціною й по строках виготовлення.

У середньому, вікно із пластику VEKA (Німеччина) коштує порядку 15-25 тис. рублів ( залежно від розмірів конструкції й обраних опцій) і буде готове до використання вже через 5-10 днів після зняття розмірів.

Дерев’яні вікна стоять на 20-30% дорожче пластикових, строк виготовлення якісного дерев’яного вікна (з повним дотримання циклів просушки) становить мінімум 3-5 тижнів.

Алюмінієві вікна – використовуються вкрай рідко. Частіше їх застосовують для засклення балкона або лоджії, а також при зведенні фасадів офісних будинків і бізнес-центрів.

На що слід звернути увагу при виборі комплектації вікна, які опції повинне мати вікно, щоб гідно протистояти непогоді?

По-перше зверніть увагу на профіль рами й стулки вікна (каркас конструкції). Тільки якісні матеріали (профіль ПВХ, клеїний брус) дозволять зібрати міцний віконний блок, який витримає будь-який ураган і навантаження перекриттів будинку.

По-друге склопакет. Саме від скляного заповнення віконної рами залежать основні характеристики вікна по теплоізоляції й звукоізоляції. Прагнете максимально захиститися від зимової холоднечі – ваш вибір склопакети з енергозберігаючим покриттям і пластиковими дистанційними рамками. Для кращої теплоізоляції повітряні камери склопакета заповнюють інертним газом. Якщо дратує шум прилеглої дороги – слід задуматися про установки звукоізоляційного склопакета з 3 стеклами нерівної товщини. Зовнішнє скло в звукоізоляційнім склопакеті повинне бути не менш 6 мм.

По-третє комплектація й монтаж. Щоб уникнути можливого головного болю із сервісним обслуговуванням вікна — монтаж і гарантійне обслуговування в ідеалі повинен виконувати виробник. Так, у випадку поломки або виходу з ладу якої-небудь деталі вікна, завод-виробник здійснить заміну деталі, яка вийшла з ладу і зробить це в найкоротший строк.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4553 | 20/06/2011 Дім та родина - Облаштування будинку

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус