ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Онлайн ігри – маджонг, преферанс, кульки  
Любов і зрадники  
Діти вибирають ошпарені городини  
Шум – причина неврозів та втрати слуху  
Гібіскус - екзотичний гість із Азії  
Причастие дошкольников. Значение причастия.  
Читаем быстро  
Стильна алергія  
Чи може бути ремонт шкідливим  
Як навчити папугу говорити...  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кузовні   дозвілля   робіт   аденовирусная   зробити   сіль   дітей   подорожі   рослини   онлайн   договор   столи   едкий   этапе   киоск  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обслуговування сайту
Обслуговування сайту
Сайт - гарне джерело прибутки для кожного підприємства або організації, що працює над продажами будівельних інструментів. У виді структурної економічної кризи, падіння фінансової системи, багато будівельних компаній міняють ринки збуту.
   
   
   Створення сайту й оптимізація сайту для вашої організації надасть вам вихід на потрібний рівень продажів. Для оформлення реклами на телебаченні або радіо потрібно досить велика кількість ресурсів. Але інтернет маркетинг, при вірнім його використанні дозволяє виручити велика кількість грошей і привести потрібних покупців. Багато ваші потенційні клієнти в пошуках більш дешевих послуг пішли шукати в інтернеті. Реклама в інтернеті береже час, гроші й інші ресурси. Просування сайтів - це комплекс методів, спрямованих на збільшення авторитетності вашого сайту для користувачів інтернету. Додатково для свого будівельного сайту ви можете замовити редізайн сайту або обслуговування сайту у веб студії. Витрати на рекламу сайту в інтернет агентствах у багатьох західних організаціях уже давно входять у бюджет компанії, і використовує тільки позиції перед іншими ЗМІ. Рекламуйте ваш сайт в інтернеті, і діставайте прибуток з маленькими витратами!
   Цікаво знати:
   Очевидно, що більшість Компаній уже розуміють необхідність створення сайту. Але, на жаль, багатьом ще не ясно, навіщо він все-таки потрібний. Основна функція сайту - приносити нових клієнтів. Якщо з появою сайту у вас з'явилися нові клієнти й партнери – ми вас прагнемо поздоровити – у вас гарний сайт. Якщо єдине, що дав сайт після свого створення – витрати на розробку й підтримку – це поганий сайт. Як не зробити помилок при створенні вашого корпоративного сайту? Відповідей на це питання величезна безліч. Не вдаючись у технічні подробиці, укажемо основні пункти, яких потрібно дотримуватися замовникові в процесі створення сайту. Керуючись цими знаннями, ви протягом декількох хвилин довідаєтеся, що коштує й чого не варто робити при створенні сайту.
   1. Вибираємо підрядника
   Перш, ніж замовляти сайт варто ознайомитися з портфоліо/відгуками можливого виконавця, якщо їх немає – проходите повз. Гарні компанії не ховають портфоліо й відгуки клієнтів.
   2. Відсутність цілей
   Перед розробкою сайту в замовника немає чіткого розуміння, як сайт буде використовуватися після того як буде готовий. Це помилка замовника. Якщо перед сайтом немає чітко поставлених цілей (залучити нових клієнтів, зробити враження на закордонних партнерів, підвищити впізнаваємість компанії в інтернеті і т.д.), то сайт поки робити не варто. Тільки позначивши конкретні завдання майбутнього сайту, давайте проектувальникові «добро» на початок роботи. Створювати сайт « для того, щоб був» або «ну, в усіх же є» неприпустимо!
   3. Ознайомтеся, із чим будете працювати
   А саме, із системою керування сайтом (CMS), яку встановить компанія-розроблювач на ваш сайт. Все-таки вам з нею працювати. Робота в CMS не повинна бути складніше роботи в редакторі MS Word. CMS не повинна обмежувати ваших можливостей по адмініструванню сайту. Способи ознайомлення з CMS можуть бути різні: вимагайте надіслати розроблювача документацію по користуванню CMS, або надати доступ на демо--сайт. Розроблювач може провести презентацію функціональних можливостей CMS і при особистій зустрічі.
   
   
Як ефективніше оформити Seo-СтаттюДеякі прийоми написання ефективої seo-статті для каталогу статей. Оформлення тексту, посилань. Питання оптимізації й частоти повторення ключових слів   
   
   У цьому огляді ми розглянемо деякі аспекти написання Seo-Статей для каталогів статей. Насамперед, слід твердо усвідомити, що пропонована вами стаття обов'язково повинна бути унікальною. Фактично, скільки у вас є каталогів статей у базі, стільки й повинно бути у вас безпосередньо статей. Відносно Яндексу існує поняття «склеєні посилання». Явище це полягає в тому, що посилання на ваш сайт, що йдуть із різних сайтів, але при цьому на цих сторінках є однаковий текстовий зміст, такі посилання не надають більшої «ваги», і майже не підвищують тіц вашому сайту. Щодо графічного оформлення. Використання в тексті заголовків різних розмірів, шрифтів, значеннєві виділення тексту тегами strong і em поліпшують зорове сприйняття статті. Людина, що випадково потрапила на таку статтю, можливо, захоче її прочитати до кінця. Імовірно, він також захоче пройти по посиланню на сайт, залишеному в цій статті. До таких методів поліпшення візуального сприйняття також ставиться використання в тексті малюнків, відео, схем, графіків, таблиць і т.д. Посилання на свій сайт необхідно залишати у вигляді анкора. Саме таке посилання збільшує позиції вашого сайту при ранжируванні в пошуковій видачі Яндексу, безпосередньо по тому запиту, у вигляді якого складений анкор. Відносно Seo-Ефективності статей. Більшість каталогів статей є добре оптимізованими сайтами, так, щоб пошукові системи призначали таким сайтам високі seo-параметри (такі як тіц). ви теж можете проробити деякі дії по оптимізації особисто вашої статті. В seo-статті прийнята комбінація ключових слів (або словосполучень) в обсязі 5-7% від усього тексту, буде ефективніше, якщо кожне ключове слово виділити тегом strong. У великої кількості каталогів статей є можливість додати тегі до статті. Це тегі keywords, description і title. Не заповнити ці поля просто злочинно неефективно. Саме ці поля повідомляють ПС те, про що цей документ. Значення цих полів беруть безпосередню участь у ранжируванні пошукової видачі. Іншими словами, посилання, що виходить із документа з незаповненими даними полями, має набагато меншу значимість в очах ПС. Ну й все-таки найголовніший принцип ефективного оформлення статті це написання цікавих статей, статей для людей, які самостійно будуть поширюватися в Інтернеті за допомогою великий кількості людей, яке скопіювало вашу статтю й розмістять її на форумі або блозі. А разом з нею й посилання на ваш сайт. Удачі в розвитку ваших проектів!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4612 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус