ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Гайморит лікування народними засобами  
Каталог диванов: как выбрать мебель правильно  
I триместр. Звикай!  
Дієта при гіпертонії. Рецепти блюд  
Почему лучше заказывать сайт в веб-студии  
Формула ідеального випускного балу  
Послання до себе або власний кодекс безчестя.  
Зонт мода 2012  
Стретчинг техніка й вправи  
Схуднення обличчя - із селянки в аристократку  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
виготовлення   новини   Іспанія   мебель   Напівсолодке   Ситуационные   вагітність   шахта   токсоплазмоз   едкий   інтернет   групі   кофти   голова   клітки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Купуємо хом'ячка.
Купуємо хом'ячка.
Якщо ви наважилися придбати в якості домашньої тварини хом'ячка, варто прочитати дану статтю, для того щоб знати на які нюанси треба звернути увагу при виборі тварини в зоомагазині.   При покупці хом'ячка зверніть увагу на нижчеперелічені деталі:

   
   1. Хом'ячок не повинен бути молодше 3-х тижнів і старше 3-х місяців. Двотижневі хом'ячки не можуть харчуватися самостійно, тому без специфічного догляду він швидше за все вмре. При покупці хом'ячка старше 3х місяців, є ризик взяти вагітну самку, при перших родах у неї можливі ускладнення, що небажано. Крім того молоді хом'ячки легше адаптуються в новій обстановці й легше приручаються.
   
   2. Покупку краще здійснювати у вечірній час, тому що в цей час доби хом'ячки найбільш активні, при покупці в денний час, хом'ячки будуть сонними й млявими, що ускладнить вибір, тому що ви не зможете відрізнити млявого в наслідку хвороби або нездужання хом'ячка від просто сонного.
   
   3. Якщо вам пропонують хом'ячка із знижкою або за половину ціни, насторожіться, можливо варто відразу відмовитися від такої пропозиції. Якщо ж у хом'ячка є які-небудь дефекти й знижка обумовлена саме цим - утримаєтеся від покупки.
   
   4. Очі хом'ячка повинні бути чистими, без патьоків, хутро повинне бути сухе. Якщо хутро хом'ячка мокре - швидше за все звірок хворий.
   
   5. Купуючи більш ніж одного хом'ячка, врахуйте що дорослішаючи вони схильні до бійок, так що доведеться потурбуватися про роздільне утримання, пари так само утримують роздільно, виключення можуть скласти карликові хом'ячки, що походять з одного посліду.
   
   6. Не варто покладатися на думку продавця, часто вони мало розуміють у тваринах якими торгують, внаслідок цього вони можуть невірно визначити стать. Вам варто запам'ятати статеві ознаки хом'ячків самим щоб не зробити помилки при покупці:
   
   У самки й самця хом'ячків унизу живота перебувають 2 отвори, відстань між ними більше в самців і менше в самок. Низ живота в самців більше витягнутий ніж у самок. Самці хом'ячків звичайно більше спокійні ніж самки, однак це тільки загальне правило з якого бувають виключення.
   
   7. У продажі часто можна зустріти хом'ячків виловлених в неволі, звичайно вони крупніше домашніх і відрізняються від них по забарвленню й формі тіла. Часто вони виглядають більш привабливо ніж домашні хом'ячки, однак "дикуни" погано приручаються, агресивні і утримання їх у домашніх умовах істотно складніше, тому від покупки таких хом'ячків краще втриматися.
   
   8. Не довіряйте продавцеві, як сказано вище часто продавці не розбираються не тільки в хом'ячках, але й в інших тваринах взагалі. Пам’ятайте, головна мета продавця - продати, тому він складе тисячу історій і відмовок на всі ваші заперечення щоб виставити свій товар у більш вигідному світлі. Вірте очам своїм, якщо є сумніви в здоров'ї хом'ячка - утримаєтеся від покупки й взагалі - візьміть із собою досвідчену людину, що утримує хом'ячка або хоча б інших гризунів, те що не бачите ви - побачить вона.
   
   Вдалої покупки!
   

Автор: Nastia | Відгуки: 0 | Перегляди: 5048 | 11/04/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Гризуни

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус