ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Складений рейтинг міст із найбільш дорогими готелями  
Приобретение автомобиля в Новокузнецке - как быстро и без усилий подобрать достойный вариант  
Тема 10. Деловые переговоры в системе связей с общественностью  
ДОГОВІР підряду  
Як правильно випускати птаха гуляти по кімнаті.  
Шлях до ідеальної талії  
Як зібрати дитину в школу  
Інтернет магазин, який завжди з тобою  
Як Інтернет «пожирає» гроші  
Поради мамі дитини штучного вигодування  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кофт?   продуктивність   лего   зробити   Послеродовые   Діагностика   Напівсолодке   определяется   брюшной   лілія   пелодекс   СИСТЕМИ   кондиц   тиждень   Обмороження  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах
Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах
Останнім часом в оптимізаторів постає питання про те, як же просувати сайти. Конкуренція в усіх без виключення напрямках збільшується з дня на день, та й самі системи постійно міняють алгоритми, що значно ускладнює щоденні будні рядового оптимізатора. Як мі бачимо, щоб бути успішним у цьому середовищі, потрібно постійно розвиватися.   
   
   Найбільш давнім способом розкручування є реєстрація в каталогах. Ще років дев'ять тому можна було користуватися сервісами авто реєстрації в каталогах, більш того, вона навіть давала результат. Алі сьогодні алгоритми систем вказують на те, що колишні методи просто перестали працювати. І настав час застосовувати щось нове.
   Гарним способом є публікація статей! Що це таке? Оптимізатор працює із замовником, з'ясовує рід його роботи, характер предмету. На підставі зібраної інформації професійний журналіст пише огляд, який в цій ситуації розміщуються на спеціальних майданчиках. Зрозуміло, що розміщення даних відбувається на ресурсах схожої тематики. Кожна стаття має одне або декілька встановлених посилань. Як би потім не мінялися алгоритми, такі статті, посилання з них добре індексуються всіма найбільшими, найбільш важливими пошуковими системами. При складанні сторінки видачі по запиту ці посилання враховуються, а сайт, що розкручується, рухається на вигідніші позиції у видачі. Природно, даний спосіб не позбавлений недоліків, проте жоден з них не відноситься до самого клієнта.
   Уся складність такої роботи полягає в трудомісткості. Можна скористатися існуючими програмами, вони прискорюють процес, алі й погіршують кінцевий результат. Оптимізаторські компанії займаються розкручуванням проектів, деякі здійснюють ручну реєстрацію в каталогах статей. Це означає, що буквально кожна стаття буде проведена через ручну обробку. Оптимізатор уважно заповнить усі поля, що не зможе зробити жодна програма. На один проект фахівець може витратити до семи часів свого години, що цілком можна порівняти з одним робочим днем.
   Таким чином, реєстрація в каталогах статей завершена. Залишається лише почекати результатів. Павуки пошукових систем знайдуть усю інформацію, приймуть її до обліку. Вам лише залишається спостерігати процес підвищення позицій. Відзначимо, що розкручування в такий спосіб багато в чому визначається якістю текстів і самої бази зібраних каталогів. Матеріали повинні бути повністю унікальними, якісними, пізнавальними, а також нести смислове навантаження.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4167 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус