ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Дитині необхідні м’ясні блюда  
Выбирая систему управления контентом (CMS) Часть 2  
Як полюбити Новий рік  
Диетическое питание при заболеваниях внутренних органов  
Про результати цільової планової перевірки щодо виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань та спрямованих на усунення причин, що призводять до нещасних випадків та професійних захворювань на ВП ш/у «Луганське».  
Спортивні тренажери  
Втрата апетиту причини й лікування  
Чарівний напій для схуднення  
Какао - дурманящий и полезный напиток, обладающий лечебными свойствами  
Електрогітари Fender Stratocaster  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
пользование   Marshall   каталог   брюшной   Алія   2001   мигдалини   нирки   Web-   зонування   маша   статут   1756   подарунок   штучні  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Статті для каталогів статей
Статті для каталогів статей
Опис процесу написання seo-статей з метою просування сайтів у пошуку й підвищення тематичного індексу цитування Яндексу. Аналіз, оцінка, перспективи.   
   
   В умовах постійного змінного алгоритму розрахунку тіц Яндексу написання Seo-Статей поки що залишається одним з прийнятних способів просування інтернет - сайтів. У цьому огляді мі зупинимося на написанні статей для оптимізації сайтів з огляду на зовнішні чинники.
   Отже. Яким чином Seo-Статті для каталогів статей дають можливість досягти меті просування сайтів і чому існує безліч каталогів статей, готових прийняти вашу статтю? Насправді, оптимізатори й власники каталогів статей отримують один від одного взаємну вигоду.
   Каталог статей живе саме за рахунок того контенту, який генерують для нього оптимізатори. Такі сайти за невеликий проміжок часу наповнюються великим об'ємом унікального тексту на своїх сторінках, що забезпечує попадання цих сторінок в індекс ПС і, найголовніше, в індекс Яндексу. Далі адміністратор каталогу вже знає що робити, як отримати фінансову вигоду зі свого сайту й так далі.
   Для оптимізатора, що додає статтю в каталог, вигода очевидна. З'являється ще одне посилання на сайт, що їм просувається. Алі є "алі". У різних каталогів існують різні вимоги для пропонованих їм статей. І лише після проходу фільтру під назвою "адміністратор", стаття публікується в каталозі.
   Серед інших вимог до статей, можливо виділити декілька таких, які діють у переважливому числі каталогів.
   По-перше – це унікальність тексту. Стаття не буде опублікована в каталозі, якщо адміністратор при перевірці виявить, що та ж сама стаття була вже розміщена в сотні інших каталогах статей. Пам'ятайте, що унікальність тексту підвищує шанс індексування вашої статті, а значити й посилання на ваш сайт, Яндексом! До того ж, спеціально для тих, кому важливий тіц – якщо посилання на ваш сайт буде знайдено Яндексом з різних сторінок сайтів, що містять відмінний один від одного контент, то тіц вашому сайту підвищиться набагато більш охоче, ніж якщо посилання вестимуть зі сторінок з однаковим контентом.
   По-другу – це достовірність тексту, письменність тексту, його оформлення й відповідність законам країни, громадянином якої є адміністратор. Ви не повірите, але адміністратори дійсно читають пропоновані статті.
   Ну й, по-третє – це посилання. Краще, не більше двох. Посилання повинне вести на функціонуючий сайт, а не на помилку 500.
   Щоб додати статтю, у більшості каталогів потрібно пройти процедуру реєстрації. Після додавання статті, вона відправляється на попередню модерацію. Ваша стаття може знаходитися на перевірці від одного до трьох тижнів. Приділить час, щоб прочитати правила каталогу й вимоги до статей.
   Бажаємо всім успіхів у просуванні ваших проектів!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5641 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус