ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Внутрішньоутробний розвиток дитини  
Как оставаться мотивированным и не потерять желание заниматься веб-дизайном  
Майбутнє всесвітньої павутини  
Дієта при годівлі грудьми  
Лікувальні ванни  
Дієта при захворюваннях нирок  
Синдром Жильбера  
Створення сайтів  
Эвакуация при пожаре, требования к плану эвакуации.  
Кому легко живется или рецепт бедных, как стать богатым  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тест   перед   лікування   вино   ПАПУГА   кишки   Облік   Сказ   href   навчання   ПРОВЕРКИ   chanel   рослини   поверхнева   кислоти  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Посткоітальні контрацептиви
Посткоітальні контрацептиви
Посткоітальні контрацептиви бажане мати в домашній аптечці, тому що завжди може виникнути щось непередбачене, наприклад, порватися презерватив.


Але от чого не варто робити, так це використовувати посткоітальні контрацептиви як постійний засіб попередження небажаної вагітності.

Чому посткоітальними контрацептивами не варто користуватися постійно

Посткоітальні контрацептиви призначені для того, щоб в екстреному порядку запобігти незапланованій вагітності після незахищеного статевого акту. У цей час для цього існує два види контрацептивів: сперміциди й синтетичні гормони - аналоги натуральних жіночих статевих гормонів.

И ті, і інші препарати призначені саме для екстреної профілактики вагітності, але не для постійного використання, тому що вони можуть викликати порушення нормальної мікрофлори піхви й різке порушення гормонального тла.

Сперміцидні препарати

Сперміцидні засоби – це препарати, які вбивають сперматозоїди. До сперміцидів відносяться такі контрацептиви, як фарматекс, концептрол, делфин, орто, коромекс і інші. Випускаються вони в різних формах: у вигляді кремів, вагінальних свіч, пінок, плівок, таблеток для місцевого застосування.

Одним із препаратів цього ряду є фарматекс, який має сперміцидну і протимікробну дію. Фарматекс ушкоджує мембрани сперматозоїдів, що приводить до їхнього руйнування й запобігання вагітності. Відбувається це дуже швидко, протягом близько двадцяти секунд. Одна доза фарматекса руйнує сперматозоїди, що втримуються в одному еякуляті.

Крім того, фарматекс має антибактеріальну й противірусну активність, пригнічує розмноження найпростіших, тому він здатний запобігти не тільки вагітності, але й зараженню статевими інфекціями. Фарматекс здатний пригнічувати діяльність збудників таких інфекцій, що передаються статевим шляхом, як гонорея, хламідіоз, тріхомоніаз, статевий герпес. Не пригнічує фарматекс розвитку збудників мікоплазмозу, гарднерелеза, кандідозу й сифілісу. Але тривале застосування препарату не може не позначитися на стані нормальної мікрофлори піхви, тому в жінок, які його часто використовують, розвивається дисбактеріоз піхви (вагіноз) і запальні захворювання.

Фарматекс може застосовуватися для попередження небажаної вагітності не тільки в екстрених випадках, але й при наявності протипоказань до застосування гормональних контрацептивів, після пологів і під час годівлі грудьми дитини, після аборту, а також у тих випадках, коли пропущене чергове приймання таблетки гормонального контрацептиву. Але протягом обмеженого часу.

Застосування фарматекса не усуває повністю можливість незапланованої вагітності, тому його рекомендується використовувати одночасно з іншими способами запобігання. Після незахищеного сексу рекомендується використовувати фарматекс не пізніше, чим через 90 секунд після статевого акту (саме цей час потрібен сперматозоїдам для проникнення у внутрішні статеві органи жінки). Після його застосування забороняється спринцюватися, тому що це підвищує ризик позаматкової вагітності, а також розвитку запальних процесів – це відноситься до всіх сперміцидних засобів.

Постінор

Постінор – це гормональний контрацептив, призначений для екстреного використання з метою попередження незапланованої вагітності. Постінор містить синтетичний гормон, аналогічний жіночому статевому гормону прогестерону (левоноргестерел), який гальмує процес овуляції (яйцеклітина не виходить із яєчника), перешкоджає заплідненню яйцеклітини сперматозоїдами ( у тому випадку, якщо овуляція все-таки відбулася) і змінює нормальну структуру внутрішньої поверхні матки ( тобто якщо зачаття все-таки трапилося, то відбувається аборт).

Постінор рекомендується приймати двічі: перший раз відразу після незахищеного статевого акту (або не пізніше, чим через три доби), другий раз – через 12 годин після першого.

Препарат досить ефективний, він здатний запобігти майже 90% небажаної вагітності. При цьому, чим раніше після статевого акту прийнятий постінор, тим більше шансів на попередження вагітності. Використовувати цей препарат частіше, чим раз на місяць не рекомендується, тому що він здатний викликати маткові кровотечі, а також стійке порушення функції яєчників.

Постінор можна застосовувати тільки тим жінкам, які мають регулярний менструальний цикл, а якщо ні, то ефективність препарату знижується, крім того, у таких жінок може настати стійке порушення гормонального тла, аж до повної відсутності менструації. Протипоказаний постінор хворим, що страждають захворюваннями печінки й жовчного міхура, а також підліткам.

Посткоітальні контрацептиви вимагають правильного грамотного використання.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7935 | 01/04/2011 Медицина та здоров'я - Гінекологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус