ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Точка PS ще одне джерело насолоди  
Дієта Протасова  
Оборонна промисловість Китайської Народної Республіки і Комісія з оборонної науки, технологій і промисловості КНР  
Дослідження: хлопчики не розумніше дівчаток  
Постійно хочеться сексу радість або проблема  
Контрольная работа по учебной дисциплине «Социальная педагогика»  
Міркування про подорож  
Кактуси - колючі красені  
Грудне вигодовування може нашкодити  
Підлітки піддаються стресу через гормони  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
MG15CDR   ПРОДУКТЫ   краси   херсон   печінки   мебель   heelys   склад   іграшка   свет,   мода   біль   Marshall   стиль   ТРУДА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Мазь синтоміцину
Мазь синтоміцину
Мазь синтоміцину – старий, але досить ефективний засіб для лікування різного роду шкірних інфекцій. Антибіотик синтоміцин сьогодні не застосовується всередину через свою токсичність, але в якості зовнішнього засобу...


Мазь синтоміцину – старий, але досить ефективний засіб для лікування різного роду шкірних інфекцій. Антибіотик синтоміцин сьогодні не застосовується всередину через свою токсичність, але в якості зовнішнього засобу він продовжує широко використовуватися. Потрібно тільки пам’ятати, що будь-які антибіотики краще застосовувати по призначенню лікаря.

Антибіотики групи левоміцетину

Антибіотики групи левоміцетину є антибіотиками широкого спектра дії. Вони ефективні у відношенні багатьох грам позитивних (із щільною оболонкою, яка втримує спеціальне фарбування по Граму) і грам негативних (з менш щільною оболонкою, які фарбування по Граму не втримують) бактерій, великих вірусів (наприклад, збудників трахоми). Антибіотики цієї групи пригнічують життєдіяльність мікроорганізмів, стійких до пеніциліну. Не занадто активні антибіотики цієї групи у відношенні синегнійної палички й найпростіших.

Механізм дії антибіотиків групи левоміцетину полягає в придушенні синтезу білків збудників інфекції, що припиняє їхнє розмноження (бактеріостатична дія). Лікарська стійкість мікроорганізмів до цих препаратів розвивається повільно.

Антибіотики групи левоміцетину дуже ефективні, але при цьому вони виявляють ряд побічних ефектів. При прийманні усередину вони можуть викликати нудоту, блювоту, понос, різного роду висипу на шкірі, подразнення навколо заднього проходу, впливати на кровотворну систему, викликати різні психічні розлади, зниження гостроти слуху й зору, придушення життєдіяльності нормальної мікрофлори кишечнику, розвиток дисбактеріозу, вторинної грибкової інфекції і так далі.

У зв’язку з великою кількістю побічних ефектів препарати групи левоміцетину сьогодні в основному застосовуються зовнішньо.

Як діє мазь синтоміцину

Синтоміцин (міжнародна непатентована назва – хлорамфеникол) – це антибіотик групи левоміцетину. Діючим початком синтоміцину також є левоміцетин. Тому що застосування синтоміцину може супроводжуватися таким же ускладненнями, як при лікуванні левоміцетином, а також вираженими психічними розладами (почуттям страху, порушенням і так далі), його призначають тільки зовнішньо, найчастіше у вигляді лініментів.

Маззю синтоміцину звичайно називають 1%, 5% або 10% лінімент (емульсію) синтоміцину, яка має у своєму складі синтоміцин, касторове масло, спеціальний емульгатор, дистильовану воду й консервант. Лінімент має білий або злегка жовтуватий колір і слабкий своєрідний запах. При нанесенні на вражені ділянки шкіри він активно пригнічує життєдіяльність грам позитивних і грам негативних бактерій і інших чутливих до нього мікроорганізмів. Але однією з умов успішного лікування є попереднє мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу, узятого з місця поразки на ідентифікацію збудника і його чутливість до антибіотиків.

Показання й протипоказання для застосування лініменту синтоміцину

Лінімент синтоміцину застосовують строго по призначенню лікаря й після попереднього дослідження біологічного матеріалу на чутливість до антибіотиків при лікуванні наступних захворювань:

при гнійних поразках шкіри, у тому числі при фурункульозі й карбункулах; при гнійних ранах травм, що виникли в результаті, і оперативних втручань; при лікуванні довгостроково незагойних опіків, трофічних виразок і пролежнів – для лікування й профілактики гнійних ускладнень; при тріщинах сосків у породілей; при лікуванні трахоми.

Протипоказаннями для призначення лініменту синтоміцину є:

підвищена чутливість до компонентів лініменту синтоміцину; відсутність лабораторного аналізу, що підтверджує чутливість збудників інфекції до даного антибіотика; грибкові захворювання шкіри; псоріаз; екзема; гноблення кістко - мозкового кровотворення; важкі порушення функції нирок і печінки; вагітність; період пологів ( до чотирьох тижнів життя).

Спосіб застосування лініменту синтоміцину

Лінімент синтоміцину наносять на уражені ділянки шкіри або на рану. Можна накладати просочені лініментом марлеві серветки. Після цього на рану накладають пов’язку. Перев’язки проводять раз у добу або рідше, можливі перерви до 5 днів – рішення про частоту перев’язок приймає лікар.

При тріщинах сосків їх після кожної годівлі дитини спочатку промивають дезінфікуючим розчином, а потім на тріщину накладають стерильну серветку, покриту шаром лініменту. Загоєння відбувається дуже швидко, звичайно на 3–5 добу. Під час лікування годівля грудьми не переривається, але перед годівлею груди необхідно ретельно вимити.

Лінімент синтоміцину – прекрасний засіб для лікування шкірних інфекцій.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6042 | 25/03/2011 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус