ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Оновлені продукти від Kaspersky Lab  
Календула для вашого здоров’я й краси  
Эффективные методы похудения предлагает аптека ру, это китайская, Диета 2, чтобы похудеть  
Історія розвитку відносин між Україною та КНР у гуманітарній сфері  
Холодильне обладнання FAGOR  
Корисний десерт солодке без шкоди для фігури  
Працевлаштування з маленькими дітьми  
Рослинні антидепресанти  
Автомобильный видеорегистратор  
Ремонт своими силами как вариант психотренинга  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
контакти   Одержання   heelys   тканини   Освещение   ответы   флюктуация   капитал   модні   нерви   СИСТЕМИ,   задачи   рожа   багатоплідна   Ситуационные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Мазь еритроміцину
Мазь еритроміцину
Гнійні інфекції в області шкіри й слизуватих оболонок зустрічаються часто, і це вимагає застосування антибіотиків. Іноді для знищення збудників інфекції й припинення запального процесу досить зовнішнього при...


Гнійні інфекції в області шкіри й слизуватих оболонок зустрічаються часто, і це вимагає застосування антибіотиків. Іноді для знищення збудників інфекції й припинення запального процесу досить зовнішнього застосування антибіотиків у вигляді мазей. Ефективною маззю при лікуванні такого роду захворювань є ерітроміцинова.

Антибіотики групи макролідів

Антибіотики групи макролідів по своєму впливу на збудників інфекції близькі до пеницилинів, що дає можливість застосовувати їх у випадку, якщо у хворого є алергія до пенициліну. Макроліди можуть мати природне походження (наприклад, еритроміцин, який виділяють гриби), можуть бути штучними (синтетичними) або напівсинтетичними. Останні отримують методом невеликої зміни хімічної будови природних макролідів. Саме напівсинтетичні макроліди одержали останнім часом значне поширення (наприклад, рокситроміцин і кларитроміцин).

Антибіотики групи макролідів нетоксичні й проявляють більшу активність у відношенні грам позитивних бактерій (бактерій, які мають щільну капсулу й добре утримуючу спеціальне фарбування - по Граму) і внутрішньоклітинних мікроорганізмів, таких, як хламиді мікоплазми, уреаплазми і так далі.

Мазь еритроміцину і її дія на організм людини

Мазь еритроміцину містить антибіотики макроліт еритроміцин і випускається в алюмінієвих тубах по 3, 7, 10, 15 і 30 г. В 1 г мазі втримується 10 000 од. еритроміцину.

Еритроміцин – це натуральний антибіотик із групи макролідів, механізм дії якого заснований на порушенні утворення білка в клітинах бактерій. У звичайних лікувальних дозах еритроміцин виявляє бактеріє статичну дія (припиняє розмноження мікроорганізмів), а у високих дозах - бактерицидна дія, тобто вбиває мікроорганізми, які проявляють до нього чутливість. Еритроміцин здатний також виявляти деяку протизапальна дію.

Чутливість до еритроміцину часто проявляють різні види стафілококів і стрептококів, хламиді, мікоплазми, уреаплазми, збудники дифтерії, коклюшу й деякі інші мікроорганізми. Негативною властивістю еритроміцину є те, що до нього швидко розвивається звикання збудників інфекції, що вимагає зміни антибіотика.

Усі позитивні й негативні властивості еритроміцину враховуються при призначенні його зовнішньо, у вигляді мазі. Мазь дуже мало всмоктується в кров, а та, що всмоктується, надходить у тканини, потім розкладається в печінці й виводиться з калом і сечею.

Показання й протипоказання для застосування мазі еритроміцину

Мазь еритроміцину , як будь-який лікарський препарат, що містить антибіотики, застосовується по призначенню лікаря й після попереднього мікробіологічного аналізу на виявлення збудника інфекції і його чутливості до даного антибіотика. Показаннями для застосування мазі еритроміцину є наступні захворювання, викликані чутливими до еритроміцину збудниками інфекції:

різні інфекції слизуватої оболонки ока, у тому числі кон’юнктивіти й трахома; гнійникові захворювання шкіри, у тому числі вугровий висип (у комбінації із засобами, що пригнічують активність сальних залоз); інфіковані рани, що виникло після травм або операцій; пролежні (некроз або омертвіння тканин), що утворюються у важких хворих при тривалім лежанні в одному і тому ж положенні; сильні опіки (II і III ступені), до яких приєдналася інфекція, а також для профілактики приєднання інфекції; трофічні виразки, що виникли при порушенні обмінних процесів у тканинах через порушення їх кровопостачання (наприклад, при тромбофлебітах) – для лікування й профілактики інфікування виразок.

Протипоказанням для призначення мазі еритроміцину є індивідуальна непереносимість компонентів мазі, нечутливість збудників інфекції до еритроміцину, вагітність і годівля грудьми дитини (еритроміцин може долати плацентарний бар’єр і виділятися з жіночим молоком)

Спосіб застосування мазі еритроміцину

Мазь еритроміцину застосовують у такий спосіб:

при захворюваннях очей невелику кількість мазі закладають при допомозі спеціальної скляної лопаточки за верхнє або нижнє віко; при звичайному кон’юнктивіті це роблять 3 рази в день, при трахомі - 4-5 раз; курс лікування при звичайній інфекції – до 8 тижнів, при трахомі – до 4-х місяців; при шкірних захворюваннях мазь наносять на уражені ділянки шкіри 2-3 рази в день до повного зникнення висипу; при опіках і трофічних виразках для профілактики інфекції мазь наносять на уражену місце 2-3 рази у тиждень.

Побічні ефекти, які можуть виникати при застосуванні мазі еритроміцину, - це алергійні реакції (шкірний висип, кропивниця), зрідка – подразнення шкіри. Але  звичайно мазь добре переноситься.

Еритроміцин нетоксичний і досить ефективний при правильнім використанні антибіотик.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5530 | 25/03/2011 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус