ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ОСТРАЯ ДИЗЕНТЕРИЯ  
Як визначити розмір жіночого одягу  
4 способи одягти улюблену сукню  
Васильок і його корисні властивості  
Как выбрать стол и стулья для офиса  
Ковка – особенности, достоинства и недостатки  
МАЛЯРИЯ  
Розлучення батьків  
Стрункість для жінок головніше любові  
Автопостінг в Twitter  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ПРОВЕРКИ   управління   фітбол   призначення   льон   державної   Послеродовые   Яндекс   колючі   фітнес   конкуренція   ПРОДУКТЫ   2001   этапе   реферат  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тюнер TC Polytune
Тюнер TC Polytune
Тюнер TC Polytune    Тюнер TC Polytune
   

Почну свій огляд зі згадування про те, що TC Polytune упакований у симпатичну компактну коробку, у якій крім тюнера можна ще знайти багато всього цікавого й корисного:

Дві наклейки-ліпучки 3M для встановлення тюнера в педалборд. Це дуже гарне доповнення, а головне – корисне, адже підлоговому тюнеру місце саме таки на педалборде Інструкція (manual) для ознайомлення з особливостями цього приладу. Купон для безкоштовного доступу до сайту, де можна знайти всілякі огляди, відгуки й ще багато информації, фирмова наклейка TC Electronic. Відкрив тюнер, можна виявити усередині запечатану батарейку крона, яка включена в набір, швидше за все, для тестування робочих можливостей апарата при покупці. Тим, хто має блок живлення, таке доповнення буде ні до чого, але однаково приємно.
TC Electronic Polytune

Тепер перейдемо безпосередньо до огляду даного приладу. Розмір корпуса цієї педалі ледве перевищує габарити стандартної Mxr-овскої педалі або корпуси Gainta G0124, а його колір – білий. Зовні тюнер дещо нагадує продукцію фірми Apple. Але, як говориться, краще один раз побачити, чим сто разів почути. Самі робіть висновки.

Наступною нашою зупинкою після зовнішнього огляду буде найголовніше питання – принципи роботи цього обладнання. Як показали випробування TC Polytune, він дуже зручний у використанні. При порушенні всіх струн відразу включається режим polytune, при якім на екрані відображаються стан відразу всіх струн з урахуванням ступеня їх розладнаності, при порушенні ж однієї струни, тюнер самостійно переходить у режим індивідуального настроювання. Цей режим дозволяє вибрати або індикацію стрілкою, або бігунком за допомогою кнопки на задній панелі, при цьому дисплей відображає велику назву ноти. Крім того можна налаштовувати гітари зі зниженим ладом у режимі polytune, однак усі струни повинні бути знижені на однакове число півтонів. Цей тюнер підійде не тільки для гітар, але й для бас-гітар, для настроювання яких передбачений режим баса. Ще одним приємним доповненням до всієї картини є адаптація яскравості екрана до навколишнього освітлення. Це значить, що на сцені в темряві, власник такого девайса не буде осліплений яскравим світінням светодіодного табло

Давайте підведемо підсумки всього вище сказаного, зрівнявши попутно розглянутий девайс із "industry-standard" тюнером Boss TU-2:

Ці два тюнера мають досить симпатичний зовнішній від. Корпус TC Electronic Polytune досить компактний, по габаритах він такий же як і Boss, тільки дещо менше у висоту на відміну від механізму босовських педалей, в Polytune перемикання проводиться за допомогою зручної кнопки із чітким клацанням. Це досить спрощує процес роботи. Наявність true-bypass дає гарантію на відсутність викривлень, які вносяться тюнером. В TU-2 обхід буферізований. Як говориться, кожному своє. Є великий контрастний екран, який адаптується до навколишнього освітлення. Доступ до батарейки дуже зручний, хоча це є неактуальним для просунутих користувачів. Підходить для настроювання інструментів з 4-6 струнами (щасливих власників семиструнних гітар Polytune обділив увагою). По швидкості роботи тюнер нічим не відрізняється від Boss TU-2. Думаю, було б цікаво його зрівняти з дуже популярним зараз Korg Pitchblackpolytune який перебуває в тому ж ціновому діапазоні, що й Boss TU-2, Korg Pitchblack. Вартість такого щастя становить ледве більше ста баксів.

Наприкінці хочеться сказати, що Polytune від ТС навряд чи змусить свого хазяїна шкодувати про його придбання, тому що є зручним і стильним приладом, який створений, щоб полегшити процес настроювання


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6599 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус