ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Компрес, інгаляція, зігрівальна пов'язка, клізма для дитини  
Україна стала головним європейським ринком відновлювальної енергетики, що розвивається  
Головний біль у чоловіків з горіховими очами  
Як харчуватися при виразковій хворобі  
Кредитные деньги  
Класифікатор професій ДК 003:2005 - 03  
Як забрати живіт  
Лялька для дівчинки  
Звідки з'явилися ляльки? - з дитинства  
Місця для поцілунків на вокзалах від австрійських залізничників  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
производства   виготовлення   догляд   СИСТЕМИ   клапан   відносини   засіб   тканини   едкий   свет,   кондиц   помощь   охране   організації   Види  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Прийшла настав час зміцнювати імунітет
Прийшла настав час зміцнювати імунітет
Чому під час простудних епідемій одні люди не виходять із лікарняного, а іншим хоч би що. " У них імунітет такий", - відповідають навколишні. Але імунітет – це величина не постійна, а такий стан організму, ...


Чому під час простудних епідемій одні люди не виходять із лікарняного, а іншим хоч би що. " У них імунітет такий", - відповідають навколишні. Але імунітет – це величина не постійна, а такий стан організму, який багато в чому залежить від нас. Ми розповімо про найбільш ефективні шляхи його зміцнення

Дієта для імунітету.

Організуйте нормальне харчування - збалансований осінньо-зимовий раціон, що містить достатню кількість речовин, необхідних для нормальної роботи імунної системи

Насамперед, ваше харчування повинне бути достатнім по білках. Імуноглобуліни, що забезпечують стійкість організму до захворювань - це білки, і для їхнього синтезу необхідний увесь набір амінокислот, причому в достатній кількості. При дефіциті яких-небудь амінокислот лімфоцити - імунні клітини, які синтезують імуноглобуліни - не в змозі побудувати нормальні не дефектні імуноглобуліни. Особливо згубно позначається на імунітеті дефіцит незамінних амінокислот: триптофану, лейцину, ізолейцину, валина , треоніна, лізина , метіоніну, фенілаанина. Багато із цих назв знайомі Вам з етикеток на коробочках і баночках з харчовими добавками для зміцнення імунітету.

У раціоні обов’язково повинні бути присутнім білки як рослинного, так і тварину походження - при загальній кількості білка 100 г у день (у перерахуванні на чистий білок).

Для формування імунітету необхідні жири: адже стінки лімфоцитів і макрофагів - клітин, які рятують організм від навали ворогів -патогенів - складаються з ліпідів, у тому числі холестерину, якого бояться й намагаються начисто забрати з їжі. Холестерин повинен бути присутнім у їжі - але в помірних кількостях. Тому не виключайте з раціону повністю яйця й тваринні жири й не сідайте восени на "знежирені" дієти. В осінньо-зимовий період щодня можна споживати 10 г тваринного жиру плюс 20 г рослинної олії. У якості тваринного жиру можете їсти вершкове масло або сало. Сало - це не такий і шкідливий продукт і не треба його уникати. Саме в салі високий зміст арахідонової кислоти (полі ненасичена жирна кислота), з якої в організмі синтезуються медіатори імунної відповіді. Так що лихо не в салі, а його кількості.

Для нормального забезпечення організму білком потрібно з’їсти в день приблизно:300 г м’яса/риби/птаха/сиру/сиру (60 г білка), 100 г круп (15 г білка) і 350 г хліба (30 г білка). Інші 5 г білка "доберете" овочами. Ще додайте чисті жири - краще й рослинні (20 г рослинної олії - 170-180 ккал) і тваринні (10 г вершкового масла - 70-80 ккал).

Без вітамінів – нікуди.

Головний ворог усіх грипів і респіраторно-вірусних інфекцій – вітамін С. У більших дозах він може перервати плин грипу. Правда, експериментувати не раджу: більша доза аскорбінової кислоти може негативно вплинути на слизувату шлунку. Взагалі ж імунну систему не можна підстьобнути яким-небудь одним вітаміном – найкраще вони працюють разом. Для справної роботи імунної системи потрібні мінерали. Для нормального кровотворення необхідні залізо й мідь, а для передачі нервових імпульсів потрібні магній і кальцій. Цинк, селенів – потужні антиоксиданти, тобто речовини, що перешкоджають шкідливій дії в організмі несприятливих зовнішніх факторів, у тому числі різних шкідливих мікроорганізмів. Заповнити недолік і вітамінів і мінералів допоможуть вітамінно-мінеральні комплекси.

Не забувайте також про адаптогени. Бальзами, сиропи на основі шипшини, лимоннику китайського, меліси, каркаде й багатьох цілющих рослин можна знайти в аптеці.

А щеплення краще.

Відношення до щеплень завжди було неоднозначним, але ж тільки вони дозволяють створити імунітет до конкретної недуги. Вакцини, по суті, є імунними препаратами, а сама вакцинація імунокоригуюча. І в більшості випадків щеплення не викликають ніяких проблем, а в майбутньому можуть урятувати життя й здоров’я. Із усіх простудних захворювань - вакцина існує тільки проти грипу.

У серйозних випадках – звертайтеся до лікаря.

Вітаміни, адаптогени корисні процедури, що гартують і інші, безумовно, зміцнюють здоров’я, але коли імунна система не може впоратися з якоюсь серйозною проблемою, цього недостатньо. Щоб не нашкодити організму й добитися гарного результату, добором імунних препаратів повинен займатися лікар.

Про зниження імунітету й необхідності проконсультуватися в імунолога свідчать часті ГРЗ (більш 4 раз у рік у дорослих і дітей старше 5 років, більш 6 раз у молодших дітей); тривалі застуди (більш двох тижнів); хронічні або повторювані інфекції (фурункульоз, ангіна, отит, гайморит, кишкові інфекції); постійна субфебрильна ( від 37 до 38 градусів) температура. Однак навіть ці ознаки не варто інтерпретувати самостійно. Тільки лікар на основі лабораторних досліджень і спостереження може зробити які-небудь висновки. Крім аналізів на дослідження загального стану імунної системи, лікар може рекомендувати перевірити імуно- відповідь на конкретних збудників.

,Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4419 | 25/03/2011 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус