ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Рибофлавін  
Климатотерапія географія кліматичних курортів  
Современные свадебные прически и макияж - как выглядеть эксклюзивно, празднично и изящно  
Уж замуж невтерпеж, или национальные особенности женихов  
Как придать роскошь и изящество сегодняшнему интерьеру при помощи итальянской мебели и аксессуаров  
Між нами, дівчатками мами й дочки  
Фуксія - улюблениця наших бабусь  
Приготування рому  
Пошукова система Bing від Microsoft продовжує зростати  
Line 6 Podxt  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вибрати   харчування   салон   ЗНАНИЙ   этапе   групи   праці   жінки   ТЮТЮНОВИХ   Напівсолодке   роль   кондиц   заболевания   контакти   управління  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ізотрексин
Ізотрексин
У юному віці вугровий висип може стати причиною важкої депресії. Незважаючи на те, що напасть ця згодом проходить, молодим людям не хочеться чекати. Сьогодні для лікування вугрового висипу випускається багато різних ліків...


У юному віці вугровий висип може стати причиною важкої депресії. Незважаючи на те, що напасть ця згодом проходить, молодим людям не хочеться чекати. Сьогодні для лікування вугрового висипу випускається багато різних лікарських препаратів і якщо використовувати їх правильно й по призначенню, то про вугровий висип можна швидко забути.

Як утворюється вугровий висип

Вугровий висип з’являється при зміні гормонального фону, найчастіше в підлітковому віці. При цьому під впливом гормонів сальні залози шкіри розростаються й починають виробляти велика кількість сала підвищеної в’язкості. Одночасно починається підвищене шелушіння поверхневих шарів шкіри в області сальних залоз. Мертві клітини змішуються із грузлим салом і закупорюють протоки сальних залоз – це комедони або чорні крапки. У закупореній сальній залозі розмножуються хвороботворні мікроорганізми, які й викликають її запалення – вугри.

Дія ізотрексина на шкіру

Ізотрексин – це гель для зовнішнього застосування, до складу якого входять біологічно активна речовина ізотретиноін і антибіотик еритроміцин. Препарат призначений для лікування вугрового висипу. Дія ізотрексина на шкіру визначається вхідними до його складу препаратами.

Ізотретиноін являє собою активну форму ретинолу (вітаміну А). Він регулює ріст клітин поверхневих шарів шкіри і їх поділ на окремі види, що несуть різні функції. Одночасно ізотретиноін гальмує занадто сильне розростання клітин епітелію вивідних проток сальних залоз, нормалізує склад їх секрету (секрет сальних залоз при вугровому висипі міняє свій хімічний склад) і полегшує його виведення. Загальний обсяг шкірного сала, виділеного сальними залозами, зменшується, сало не закупорює вивідні протоки залоз (не утворюються чорні крапки – комедони) – усе це попереджає інфікування й розвиток запалення в області сальних залоз. Крім того, ізотретиноін виявляє протизапальну дію й сприяє розсмоктуванню мертвих клітин шкіри (кератолитична дія).

Еритроміцин – це антибіотик групи макролидів, який виявляє бактеріостатичну дію (припиняє розмноження збудників інфекції) на мікроорганізми, що викликають вугровий висип. Механізм його дії заснований на придушенні утворення білка в мембранах бактерій.

Діючи спільно, обидва компоненти ізотрексина з одного боку пригнічують процес утворення комедонів і закупорку сальних залоз, а з іншого – перешкоджають розмноженню в сальних залозах інфекції.

У кров ізотрексин всмоктується незначно, виводиться з калом і сечею.

Показання до застосування ізотрексина й правила його нанесення на шкіру

Ізотрексин застосовують для лікування вугрового висипу слабкого або середнього ступеня виразності.

Гель ізотрексин застосовують зовнішньо, наносячи на уражені вугровим висипом ділянки шкіри тонким шаром двічі в день. Перед нанесенням гелю шкіру очищають від макіяжу шляхом умивання. Ефект від лікування з’являється не відразу, іноді для цього потрібно близько двох місяців безперервного використання гелю.

Протипоказання для лікування ізотрексином і побічні ефекти, які можуть виникати при його застосуванні

Протипоказанням для лікування ізотрексином є дитячий вік до 12 років, вагітність, годівля грудьми дитину й індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Побічна дія препарату може проявлятися у вигляді різних шкірних реакцій: незначних поколювань, печіння й подразнення в місцях нанесення гелю, появи почервоніння й шелушіння шкіри, підвищеної чутливості до світла. З появою будь-яких побічних ефектів лікування слід перервати й відновити тільки після повного їхнього зникнення. Якщо ж побічні ефекти не зникнуть або знову відновляться після повторного лікування, то лікування слід перервати. Випадків передозування ізотрексину виявлено не було.

При використанні ізотрексина рекомендується уникати контакту зі слизуватими оболонками порожнини рота, носа й очей і з раненими поверхнями. На чутливі ділянки шкіри в області шиї й навколо очей гель потрібно наносити з обережністю. Під час курсу лікування ізотрексином необхідно обмежити перебування на сонці, тому що він може викликати підвищену чутливість до сонячних променів.

При використанні ізотрексина не рекомендується застосовувати інші лікарські засоби, що володіють відшелушінням й розчинюючими мертві клітки шкіри властивостями, у тому числі, що містять вітамін А.

Дія ізотрексину послабляється при одночаснім застосуванні ( всередину або зовнішньо) антибіотиків групи тетрациклінів, а також при місцевім застосуванні глюкокортикостероідних гормонів.

Ізотрексин – ефективний гель від вугрового висипу.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5995 | 25/03/2011 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус