ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Я покохала одруженого. Що робити?  
Експедиція на північ Норвегії для двох  
Норма вживання алкоголю  
Приготування шнапсу  
Міжрегіональне співробітництво України та КНР  
Качественная внешняя отделка вашей торговой точки - первейший шаг к благополучию вашей деятельности  
Ліфтинг - Препарати Що таке сироватка  
Найбільш популярні Dj-Пульти  
Бухгалтерія 8 для України  
Гурме-Тури по Європі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
подарунок   кишки   Chicco   вагітність   область   самому   тема   вода   морі   isic   подорожі   групи   управління   тканини   конкуренція  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Економічна криза й Інтернет
Економічна криза й Інтернет
Сьогодні, у багатьох країнах, кризова ситуація набирає оберни й це позначається не тільки на економічній сфері, алі й охоплює майже всі зони активності людини...   
   Перший крок у боротьбі з кризою - це зниження витрат, яке в більшості випадків відбувається за рахунок скорочення персоналу й реклами. Багато компаній під гнітом кризи скорочують зарплати й штат співробітників, рекламні витрати й привілеї. Позначка всього цього очевидна - формування фінансових подушок, які в період економічного зростання багатьма ігнорувалися, тому що гроші йшли в розширення бізнесу.
   Другий крок - зміна клієнтської бази. Світова кризу вже сприяла ослабленню багатьох компаній, не всі витримують. Більш того, не всі компанії зможуть дожити до піку нового витка економічного зростання. Отже, кожна компанія втрачає невелику частину своїх клієнтів. Для подолання кризи ці втрати необхідно як мінімум компенсувати.
   Реклами немає, персонал скоротили, звідки візьмуться продажі?
   Інтернет - величезна мережа, що дозволяє зменшити витрати й підвищити ефективність вашого підприємства. Багато Інтернет-Сервісів пропонують рекламу по нижчих цінах, що може статі рятувальним колом у морі кризи сучасного світу. Створення сайту й подальша рекламна компанія у світі Інтернет є найбільш оптимальним виходом з кризової ситуації. Антикризова акція багатьох компаній, що пропонують послуги зі створення сайтів, є саме тим варіантом, який надалі допоможе вивести з важкої ситуації не тільки деякі окремі компанії, алі багато галузей різних країн. Сайт-візитка, корпоративний сайт, Інтернет-Магазин - розробка й використання одного з цих варіантів не тільки дозволяє в момент кризи успішно тримати бізнес на плаву, алі й повноцінно розвивати його в потрібних напрямах.
   Першою й основною частиною Інтернет бізнесу є вибір і створення сайту виходячи з потреб компанії. Саме на цьому етапі особливо необхідні досвід і знання професіоналів своєї справи, оскільки сайт - це обличчя компанії в Інтернеті. Досвідчені розробники підкажуть як, де й що потрібно розмістити на сайті для ефективнішої його роботи. Від вибору розробників вашого сайту залежить шлях по лабіринту Інтернету й кінцевий результат.
   Але розробка сайту - це тільки перша частина, хоч і основна. Друга частина полягає в цілеспрямованому просуванні сайту й залученні цільових відвідувачів. Адже навіть самий надзвичайно розроблений дизайн веб-сайту, що має у своєму складі красиве наповнення, може не дати бажаного результату просто тому, що не був грамотно піднесений користувачам Інтернету. Тому розробка сайтів повинна носити комплексний підхід, який забезпечить не тільки якісне створення, алі й своєчасне просування.
   У наш нестабільний кризовий час не варто забувати й про регулярний супровід створеного сайту. Саме завдяки супроводу сайту, він завжди матиме популярність, а це у свою чергу основна складова успіху в Інтернеті, а витрати на порядок менше рекламної компанії в її традиційних формах.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4378 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус