ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Цілющі делікатеси  
Стилі взаємин у родині  
Тональні засоби  
Швидка індексація сайту  
Лікування молочниці під час вагітності  
Лікнеп мандрівника з твариною в дорозі  
Вибираємо зубну пасту  
Вибрані рецепти народної медицини  
ФОРМАЛЬНОСТІ спорту  
Польська дієта  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
засіб   Free   HTML   Web-   повар   chandi   2011   active   .com   склад   chanel   href   1756   нирки   Arnold  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Прагнете заробляти в інтернеті від 30.000 руб. на місяць?
Прагнете заробляти в інтернеті від 30.000 руб. на місяць?
Як заробляти в інтернеті від 30.000 руб. на місяць? - Досить багатообіцяюче гасло, яким звичайно заманюють бажаючих у різні МЛМ, піраміди й інші не дуже чесні кампанії, єдиним завданням яких є пошук собіоподібних горе-бізнесменів. Проти мережного маркетингу нічого не маю, але багато його ведуть м'яко кажучи, не зовсім правильно. На щастя, зараз, я розповім ні про МЛМ, ні про forex, ні про який інший вид заробітку, а про роботу через інтернет   
   
   Саме роботі вдома через інтернет, однак роботі на себе. У нас не буде начальника, ніхто не буде говорити нам, коли виходити на роботу, а коли відпочивати, а головне - ми самостійно будемо визначати наш дохід, ми зможемо працювати тоді, коли захочемо, і виконувати тільки те, що подобається. При цьому, ми не будемо закуповувати товар і управляти персоналом, як якби ми будували бізнес.
   По моєму - ця робота - одна з найпривабливіших можливостей для тих, хто не задоволений своїм фінансовим становищем, починаючи від студентів і школярів, закінчуючи пенсіонерами й тими, хто не може влаштуватися, або був звільнений, тим більше в такий час, як криза. Мені здається, кожний праг би працювати дома, через інтернет, ні від кого не залежати й заробляти від 30.000 рублів на місяць, працюючи, до речі по 4-5 годин на день максимум!
   Про що мова йде? Мова йде про одну із самих цікавих і модних професій на сьогодні - Професії Копірайтера. Відповідаю на запитання, яке цікавить багатьох - "Що треба робити?". Основне завдання - створювати наповнення сайту, тобто писати контент самому, або рерайтить - (переписувати чужі статті своїми словами), у загальному - створювати те, що найбільше потрібно кожному сайту в інтернеті - а саме його наповнення. Щодоби в одній тільки Росії з'являється близько п'яти сотень сайтів, а виходить, попит на їхній зміст буде завжди.
   Вам може здатися, що ця робота не для вас або щоб заробляти тут потрібно бути природженою творчою людиною, однак це не так. Як і в будь-якій справі, звичайно ж є свої секрети й про них потрібно знати, але бути професійним журналістом зовсім не обов'язково. Особливоо на початку. Наприклад: В основному, у вас будуть замовляти написання контенту або перепис статей своїми словами оптимізатори й веб-майстри, які шукають контент на свої сайти. І як не дивно, у багатьох з них не завжди багато грошей, відповідно, їм буде вигідніше замовити контент не в профі, який продає статті по 70$, а в менш професійного копірайтера - за 20$, тобто у вас! Звичайно, різні замовники платять по-різному й згодом ви будете продавати свої статті значно дорожче.
   Також багатьом цікаво: де шукати замовників? Тут усе просто - на так званих біржах контенту. Тут ви зможете знайти як клієнтів різного рівня, так і знайти завдання, за виконання яких вам будуть також заплачені гроші. Середній копірайтер такої біржі заробляє більш 400$ на місяць Більш досвідчені копірайтеры одержують від 1.000$ на місяць додаючи ті ж зусилля. На роботу витрачається не більш 6 годин (у середньому 4-5 годин). Ви прагнете заробляти від 30.000 рублів на місяць, працюючи копірайтером? Прямо зараз зареєструйтеся на біржі контенту, напишіть статтю на будь-яку тему, яка вам найбільше цікава й через певний час ви заробите свої перші долари. Бажаю успіхів!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4816 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус