ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
СТАТУТ КОЛЕКТИВНОГО МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА (часть 1)  
Жінка й кар’єра: психологія роботи в чоловічому колективі  
Коли жінки не говорять про секс  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Вибір дієти залежить від віку  
Класифікація світлового обладнання  
Засоби і критерії забезпечення безпеки дитини  
День працівників харчової промисловості у стінах головного підприємства Хорольщини  
Торт «Київський»  
Ідемо в дитячий садок  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
флюктуация   додаток   весілля   голови   ПРОДУКТЫ   продуктів   стать   тканини   азалія   nokian   сухость   одяг   active   шапки   сайту  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю
Ця стаття буде цікава для людей, яким за службовим обов'язком необхідне часте використання такого ресурсу як каталог статей, а також для копірайтерів, які хочуть заявити про собі, заробити продажем готових статей і можуть, за бажання, додати статтю на наш ресурс   
   Якщо вам необхідно просунути ресурс у пошукових результатах, то існує два варіанти вирішення проблеми. Варіант перший - можливість просування сайту посиланнями. Для просування сайту посиланнями існує так звана біржа посилань. Це ресурс, на якому знаходиться список сайтів, господарі, яких розміщують посилання на ваш ресурс у контексті власних сайтів. Варіант другий – просування сайту за допомогою статей. При цьому така стаття повинна бути не просто інформативною, на неї також повинні реагувати пошукові системи. Робиться це для того, щоб ваш сайт не загубився в безмежному просторі мережі Інтернет, а виконував свою основну функцію – продажів вашого товару. Допомогти вам у цьому зможе копірайтинг і рераитінг. Що ж таке копірайтинг? Це створення грамотного, емоційно забарвленого і ексклюзивного тексту, який надалі використовуватиметься для наповнення сайту або використовуватиметься як статі для просування ними того ж сайту. При цьому копірайтинг у мережі Інтернет має свою специфіку: статті повинні бути написані так, щоб смороду змогли "зачепити" потенційного клієнта на перегляд сайту. Потрібно сказати про те, що основне наповнення сайту – це статті, та і пошукові системи, такі як Google або ж Яндекс реагують саме на контекстне наповнення сайту. Відповідно, якщо ви створили свій сайт, для того, що б заробляти гроші або ж просто для того, щоб вас почули, вам просто необхідні грамотно написані статті, зручні для пошукових систем. А пошукові системи, зі всього сміття "плаваючого" у просторі вибирають саме унікальні і інформативні статті, а схожі (розмножені на синонімайзері, наприклад) і "порожні" ігнорують. Як у будь-якого виду діяльності в копірайтинга є своя позначка: рекламна – написання красивою і зрозумілою мовою текст, здатних продавати продукт, який описується в статті. При цьому це може бути і не товар, а наприклад, послуга, як, наприклад, фінансові статті. А можливо для вашого ресурсу будуть необхідні статті про будівництво. Поряд з таким поняттям як копірайтинг існує поняття рерайтинг (українською – "переказ"). Це камінь спотикання фрилансерів. У чому суперечка? Копірайтинг – створення статей, а рерайтинг – переказ вже надрукованих раніше. Хто ж напише для вас унікальні і грамотні статті? Існує два варіанти. Перший варіант – самостійне написання статей. Ви, звичайно, за бажання і деякої частки фантазії можете самостійно створити контент для свого сайту, алі це, як ви розумієте, не варіант.
    Варіант другий – замовити або купити статтю. Копірайтери – це фахівці, здатні з одноманітної і нудної інформації створити не просто читабельний і цікавий текст, а текст, який виконає головне завдання копірайтингу – просування сайту статтями. Статті, які приймуть і пошукові системи, і головне –будуть цікаві вашому потенційному клієнтові. Існує два способи придбання унікального контенту. Перший спосіб – сайт статей – база готового контенту. Дана послуга достатньо затребувана і виправдана. Річ у тому, що коли копірайтер пише не на якийсь час (зазвичай усе потрібно раптово і ще "на вчора"), а для душі, то виходять дійсно унікальні і красиві статті. Як їх можна купити? Дуже просто. Для подібних цілей у мережі Інтернет існує спеціалізований ресурс: Інтернет-Магазин статей і контенту. На такому ресурсі існує власний банк статей, а також пошукова система по ресурсу, яка дає вам можливість зробити контекстний або тематичний пошук необхідної статті. Розміщення статей на ресурсі, зазвичай відбувається після перевірки на плагіат і письменність написання, тому, купуючи статтю, ви можете не побоюватися за унікальність – база статей не містить "пустушок". Така форма співпраці зручна і для копірайтерів. Автору мають можливість опублікувати статті в каталозі статей і після перевірки на плагіат і наявність граматичних помилок відбудеться публікація статей у каталозі. Вже після цього стаття отримує так званий "допуск до продаж" і можна буде продати статтю покупцеві.
   Другий спосіб – звернення безпосередньо до фахівців. Для цього існують біржа копірайтингу, на якій ви можете замовити спеціальний і унікальний контент безпосередньо під своє ТЗ, та ще й перевірити на відповідність перед покупкою. На таких ресурсах крім послуги написання існує й біржа статей. Також як і в попередньому випадку, відбувається публікація статей і їх перевірка на плагіат, а ви, знаючи рівень виконавця, можете розраховувати на грамотний виклад матеріалу. Зазвичай копірайтери працюють як для написання в Інтернет-Магазин статей і контенту, так і на біржу копірайтерів, тому дуже часто можна зустріти знайомі ніки на різних ресурсах. Працюючи на біржі копірайтингу, копірайтер має можливість заробити гроші, як на написанні статей, так і додати статтю в розділ для продаж готового контенту.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7230 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус