ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Фікус  
Благо на шкоду  
Дієта при холециститі, жорстке дотримання раціону  
Устав предприятия, ООО.  
Свято першого дзвоника збирає до навчання  
В Дубае открыли самый высокий отель в мире  
Кліматотерапія лікуємося природою!  
Великодні рецепти  
ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ І ШЛЯХИ ВИХОДУ З КРИЗИ (Дипломна робота)  
Критерії вибору студії для створення сайту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Виникнення   подорожі   контакти   літнє   додаток   файл   цены   плащі   шахта   містить   продукции   призначення   музичні   методы   день  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Зубні імплантати, консультування й розрахунок вартості
Зубні імплантати, консультування й розрахунок вартості
Для того, щоб визначити, що зубні імплантати підходять для вас, вам необхідно звернутися за консультацією до імплантолога. Під час приймання лікар проведе ретельне обстеження порожнини рота, включаючи обстеження стану...


Для того, щоб визначити, що зубні імплантати підходять для вас, вам необхідно звернутися за консультацією до імплантологу. Під час приймання лікар проведе ретельне обстеження порожнини рота, включаючи обстеження стану зубів і ясен.

Можуть знадобитися діагностичні зліпки й імплантологічні маркери, а також додаткові рентгенологічні дослідження й комп’ютерна томографія для того, щоб визначити стан і рівень підготовленості вашої кісткової тканини. Мається на увазі, що лікар повинен визначити,чи готова  ваша кістка втримувати вживлений у неї імпланти.

На підставі зроблених висновків щодо стану й готовності кісткової тканини й здоров’я ясен пацієнта, його шкідливих звичок і індивідуальних особливостей лікар становить план по установці зубної імплантати. Цей план буде враховувати всі анатомічні й фізіологічні особливості пацієнта.

План лікування повинен висвітлювати наступні аспекти: негайну установку після видалення зуба або після завершення періоду загоєння кістки. Іноді для вживляння протеза потрібна серія лікувальних заходів щодо лікування й підготовці ясен і кісткової тканини щелепи до початку протезування на імплантати.

Крім того, консультація з лікарем включає вибір методу знеболювання й приймання передмедикантозних засобів для пацієнтів з низьким болючим порогом і високою нервовою збудливістю.

Відновлення й догляд

Відновлення тканин після проведення процедури імплантації зубів залежить від декількох факторів, включаючи проведення різних процедур по відновленню, що вимагаються для завершення імплантації. Проте, навіть після остаточної установки імплантати, необхідно підтримувати відповідну гігієну порожнини рота до повної остеоінтеграції імплантати в кісткову тканину. Відмова від належної гігієни може привести до розвитку інфекції, що буде мати вкрай небажані наслідки й стати причиною видалення імплантати.

Паління, наприклад, підвищує ризик неправильного приживлення імплантати, тому слід відмовитися від цієї шкідливої звички на весь період приживлення протеза.

Тому що в деяких особливо складних випадках процес відновлення займає близько року, необхідно регулярно відвідувати стоматолога й контролювати процес загоєння тканин і приживлення зубного імплантати. Крім цього, також дуже важливо дотримувати правил гігієни й проводити регулярний огляд здорових зубів навіть після остаточної установки коронки на протез.

Який термін служби зубних імплантатів?

Протягом останніх двадцяти п’яти років в усьому світі зубні імплантати використовуються в якості альтернативи знімним і містко видним протезам. Відзначено, що зубні імплантати можуть прослужити все життя, не приносячи ніяких негативних відчуттів. Як і інші зубні протези, та і як справжні зуби, імплантати можуть бути ушкоджені в результаті травми або недотримання правил гігієни порожнини рота.

Зубні імплантати, вартість

Ціна на установку зубних імплантатів залежить від багатьох факторів, таких як підготовка до операції, тип, марка обраних імплантатів, загальний обсяг робіт. У цілому ж, середня вартість імплантації одного протеза варіюється від восьмисот до декількох тисяч доларів.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6673 | 19/03/2011 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус