ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Якщо малюк боїться йти до стоматолога  
Пізнаємо світ на смак  
Обслуговування сайту  
Выбор бытовой техники  
Епідуральна анестезія  
Родіола рожева  
Гастрономічне значення й правильне вживання горілки  
Покрокова інструкція: перевезення пральної машини  
Любовь или страх?  
Столиця готується до Всесвітнього дня туризму  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
договір   англ   рожа   стоматология   видалення   2001   управління   помощь   тиждень   ПИРОЛИЗА   дитячі   Free   одежда   Twitter   прибуток  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Менопейс - менопауза без проблем!
Менопейс - менопауза без проблем!
Багато жінок упевнені, що із приходом менопаузи виникають проблеми, які неможливо уникнути. Однак від багатьох проблем можна позбутися при грамотному підході до свого стану. Менопауза - це складний психічний і ...


Багато жінок упевнені, що із приходом менопаузи виникають проблеми, які неможливо уникнути. Однак від багатьох проблем можна позбутися при грамотному підході до свого стану. Менопауза - це складний психічний і фізіологічний процес і не наступає моментально, тому в жіночого організму є досить часу, щоб підготуватися до нового етапу життя. Саме тому в першу чергу необхідно розрізняти три основні етапи цього процесу, як на біологічному, так і на психологічному рівнях: період переходу до менопаузи або перед менопауза, безпосередньо менопауза й пост менопауза.

Пременопауза починається, у середньому, за 4 роки до менопаузи, середній вік 45-47 років. Перша ознака перед менопаузи — зміни менструального циклу, як по тривалості, так і по кількості втрати крові. Під час перед менопаузи починаються гормональні зміни в організмі жінки. Рівень жіночих полових гормонів (естрогенів) починає коливатися й постійно зменшується. У зв’язку зі зменшенням гормонів розвивається цілий ряд неприємних симптомів. Самими ранніми симптомами є гарячі припливи й нічні поти, депресивний стан, дратівливість. Часто жінка не надає значення симптомам або зв’язує їх із психічною перенапругою. Однак раннє виявлення цих змін дозволяє попередити розвиток важкого клімактеричного синдрому.

Менопауза – це період у житті жінки, коли припиняються менструації в результаті вгасання функції яєчників. Визначається менопауза після закінчення 1 року після останньої менструації. Вік, при якім можливе настання менопаузи у всіх різний. Звичайно він наступає від 45 до 48 років. Але може початися й до 40 років або після 55 років. Середній вік настання менопаузи – 51 рік.

Через дванадцять місяців після менопаузи жінки вступають у період пост менопаузи — період до кінця життя, відзначений дефіцитом жіночих полових гормонів.

Фізіологічні процеси, що відбуваються в жіночому організмі при менопаузі, обумовлені порушенням нормального виділення гормонів. Це фізіологічне порушення діяльності гіпофіза і яєчників, що приводить до припинення менструацій. При настанні клімаксу жінка відзначає зменшення терміну менструації, частоти її настання. Крім того, матка зменшується в розмірах, її слизувата тоншає, губиться її еластичність. Уже за кілька років до настання менопаузи втрачається можливість завагітніти. Часто із приходом менопаузи в жінок розвивається клімактеричний синдром, який супроводжується неприємними симптомами.

Основні симптоми менопаузи:

Припливи й нічний піт. Сильне серцебиття. Безсоння. Поколювання в кінцівках або їх тремтіння. Періодичне оніміння кінцівок, у першу чергу пальців. Запаморочення. Загальні й м’язові болі. Різка зміна настрою. Дратівливість, пригніченість, стомлення, напруженість, стурбованість. Задишка й придуха. Головний біль. Сухість слизуватих оболонок. Різні неприємні смакові відчуття. Безпам’ятність.

Часто після менопаузи виникають такі захворювання, як остеопороз, атеросклероз, гіпертонія, діабет. Зростає ймовірність інсультів і інфарктів. У цей період жінка повинна проявляти максимальну увагу до свого організму, берегти нервову систему й правильно розподіляти фізичні й моральні навантаження, обов’язково відпочивати. Жінкам після 40-ка років рекомендується вести здоровіший спосіб життя, стежити за своїм харчуванням і не забувати приймати спеціальні вітамінні комплекси. Їх потрібно приймати постійно, тому що жіночий організм після сорока років уже працює по-іншому і йому просто необхідна додаткова підтримка вітамінами й мікроелементами.

На сьогоднішній день розроблений унікальний комплекс вітамінів і мінералів Менопейс, який допомагає жінкам почувати себе чудово й зменшити симптоми менопаузи. У комплексі Менопейс інгредієнти підібрані так, щоб забезпечити організм жінки в цей період усіма необхідними вітамінами й мінералами, потреба в яких підвищена. До складу входять 12 вітамінів і 10 мінералів, які послабляють симптоми менопаузи. Важливо те, що комплекс вітамінів Менопейс негормональний.

До складу Менопейс входить магній з вітаміном В6, які допомагають нормально спати ночами й бути в гарному настрої з ранку й увесь день; вітамін В5 підтримує синтез естрогенів; вітамін Е сприяє збереженню молодості шкіри й зменшенню припливів. Але головна особливість це те, що Менопейс містить бор – унікальний компонент, що підвищує рівень власних полових гормонів. Менопейс дуже зручно приймати - потрібно всього по одній капсулі в день. Уже після першого тижня жінки почувають себе краще, однак рекомендується пройти курс – три місяці.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5513 | 19/03/2011 Медицина та здоров'я - Гінекологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус