ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Генеральне прибирання до приходу гостей  
Современное дорожное строительство - как приобрести надёжные дорожные плиты на выгодных условиях  
Проколювання вух  
Не навчальна дитина - знову двійка  
Як правильно вибрати дитячі ліжка  
6-й тиждень вагітності  
Цінність шиншил  
Шотландія бобри замість чудовиська  
Основы рационального питания ребенка  
Який вид фітнесу вам підходить  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
колючі   піроксика   догляд   кишки   продуктивність   Chicco   склад   Алія   onprint   людства   Инструкция   АВТОПОКРЫШЕК   виставка   косметическом   гормонів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Які труднощі чекають початківця на шляху до успіху в інтернет-бізнесі
Які труднощі чекають початківця на шляху до успіху в інтернет-бізнесі
Які труднощі чекають початківця на шляху до успіху в інтернет-бізнесі. Які капкани чекають прагнучого легких грошей інтернет-підприємця. Чого чекати й чого побоюватися, щоб не розчаруватися на початку шляху   
   
   Якщо думаєте, що мова йтиме про складність створення сайту або про якісь виверти то помиляєтеся.
   Створити сайт зовсім не складно, тим більше є движки, які дозволяють створити сайт, не будучи програмістом або дизайнером. Технічні хитрості не є головною причиною невдач, яка може привести вас у зневіру й залишити роботу в інтернет. Найголовніша причина це не відсутність знань як таких, причиною є результат впливу людських слабостей. Що це за слабості, які зведуть нанівець усі ваші зусилля роботи в інтернет, і в остаточному підсумку поставлять хрест на вашому бізнесі в інтернеті. Ці слабості заважають не тільки в онлайн роботі, але й у реальнім житті й можуть перетворити будь-яке навіть перспективне починання, у розбиті надії й розчарування. Про що йде мова - це нетерплячість і непослідовність у діях. Що відбувається, коли новачок, бродить по просторах інтернету? Він бачить величезну кількість інформації й можливостей заробітку. У людини складаються враження про надзвичайну легкість заробітку в інтернеті. Звичайно, в інтернеті багато обману й безліч заповзятливих людей використовують можливості надавані інтернетом і просто нагло розлучають довірливих людей з їх грошіма. Ми не розглдаємо такі псевдо-способи заробітку як клік спонсори й платні опитування.
   Але, припустимо, що ви уникли цього й одержали дійсно діючу інформацію про заробіток в інтернеті. Наприклад, людина довідається про можливість заробити продажем інформаційних товарів. Хтось на цьому дуже добре має, але лукавить говорячи що це дуже легко й просто. Так можна погодитися – це дійсно прибутковий вид заробітку в мережі й можна навіть сказати чесний. Ви надаєте деяку інформацію, доступну деяким і у вас її купують, на вид досить просто. Звичайно, усе виявляється набагато складніше, а продавці всіляких платних курсів дещо приховують, а обіцяють, що все це дуже легко й вас при мінімальних зусиллях чекає більший прибуток і гроші самі потечуть до вас рікою. Початківець із ретельністю береться за виготовлення якогось інформаційного продукту, навіть не провівши маркетингових досліджень – а чи буде затребувана дана інформація. І звичайно ж 99% кіберсантів які ліплять свої інформаційні шедеври, чекає повна невдача. А все через те що в розхваленому навчальному пакеті забули вказати що для початку потрібно заробити репутацію, тому що ніхто не буде купувати в абсолютно невідомої людини якусь інформацію. Потрібна аудиторія, тобто люди, які тобі довіряють, а аудиторія не з'являється нізвідки, потрібні місяці й роки на розкручування свого бренда. Це кропітка й нелегка робота налагоджувати взаємини з аудиторією, довести що ти дійсно майстер своєї справи. Тільки тоді до тебе будуть прислухатися, купувати в тебе навчальні курси й інші інформаційні товари, тільки тоді тебе чекає успіх.
   Що робить початківець, він починає працювати, можливо, навіть з'являтися якісь скромні результати. Необхідно звичайно багато працювати й закріпити результат, але отут попадається сайт на якім розповідається про надзвичайно вигідну справу, як можна заробити на контекстній рекламі. Ну, думає початківець – отут я озолочуся, а торгівля інфо-товарами це повна нісенітниця. Він з наснагою береться за новий бізнес в інтернеті. У поспіху створюється новий сайт під контекстну рекламу. Проходить час, а в його акаунте рекламного брокера він бачить жалюгідні копійки. І лічильник сайту чогось застиг на оцінці 10 відвідувачів у день. І отут, на новом сайті він довідається, що для дійсно гарного заробітку на контекстній рекламі потрібно мінімум 500 відвідувачів у добу. Початківець і нетерплячий інтернет-бізнесмен розгублений і приходить у зневіру.
   Але отут нова інформація – можна заробляти великі гроші на сайті де зовсім немає відвідувачів. Натхнений бізнесмен реєструється на біржі посилань sape і починає торгувати посиланнями, да так успішно, що його зпомічає пошукова машина й банить його сайт. Посилання потихеньку знімаються і його багатообіцяючий бізнес відходить у небуття.
   Але починаючий бізнесмен не вгамовує, його залучає мережний бізнес. Як це виглядає? Просто приведи кілька людей і ті самі у свою чергу приведуть ще декількох і от воно багатство. Але знову нічого не виходить і він довідається про те які великі суми заробляють дорвейщики. Звичайно, знову нічого не виходить. Невдалий інтернет-бізнесмен розчаровується в бізнесі в мережі й говорит що це все міф.
   Але звичайно ж, це не так, усі ці способи заробітку дійсно дуже діючі й прибуткові. Помилка полягає в тому, що люди нетерплячі й непослідовні, не освоївши належною мірою одного напрямку, вони кидаються в іншій. А добитися успіху можна тільки копітко працюючи в одному напрямку, а не метатися від одного до іншого. Ухваліть рішення, на чому ви збираєтеся заробляти і йдіть цим курсом. Освоюйте один вид заробітку й рано або пізно ви побачите результат у вигляді гарного заробітку. Якщо ви прийняли рішення заробляти на контекстній рекламі, то потрібно добитися гарний відвідуваності. Так це не легко, але повірте, що якщо ви будете послідовні й завзято вдосконалювати ваші навички, то удача прийде, і ви почнете заробляти в мережі дійсно варті гроші.
   Помніть про цей! Сам спосіб заробітку в інтернеті це ще не гарантія успіху, у мережі гроші легко не даються. Тому витримка й завзятість найважливіша якості інтернет-підприємця.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5646 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус