ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Обзор основных возможностей и технических параметров дрона DJI Spark  
Здоров’я школяра як уберегти дитину від стресів  
Как прекратить ссоры?  
Обмін речовин  
Кокос - користь у квадраті!  
На что стоит обращать внимание, выбирая межкомнатные двери?  
Курцям забороняється цілувати дітей  
СТАТУТ ПРИВАТНОГО ПIДПРИЄМСТВА  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Ручні міксери Robot-Coupe  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кисн   питання   фітбол   Річки   дискалькуляція   ЗНАНИЙ   контра   тиждень   прання   Яндекс   полинь   робіт   IntraGUP   маша   легенів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Хламиді лікування
Хламиді лікування
Як позбутися хламиді? Це складно, їх потрібно спочатку виявити (це непросто) а потім уже лікувати (часто це довге й складне лікування). У кожному разі, самостійно це зробити практично неможливо: хламиді люблять...


Як позбутися хламиді? Це складно, їх потрібно спочатку виявити (це непросто) а потім уже лікувати (часто це довге й складне лікування). У кожному разі, самостійно це зробити практично неможливо: хламиді люблять ховатися у віддалених куточках і потихеньку відвойовувати собі все нові території.

Що таке хламиді і яка шкоду вони можуть нанести організму людини

Хламиді – це невеликі бактерії, які живуть в організмі людини всередині клітин, руйнуючи їх при цьому й викликаючи слабий, але постійно прогресуючий запальний процес. Передаються хламиді від людини до людині найчастіше статевим шляхом і поселяються в клітинах слизуватих оболонок сечостатевих органів. Але цілком можливий і побутовий шлях зараження – через різні предмети, наприклад, мочалку, рушник і так далі.

Захворювання, яке викликають хламиді, називається хламидіоз. Це підступне захворювання, тому що воно часто протікає майже без симптомів, але запальний процес неухильно поширюється на прилеглі органі, захоплюючи згодом не тільки сечостатеві органи, але й віддалені тканини, викликаючи при цьому ускладнення. Іноді хламидіоз може проявлятися болем при сечовипусканні, сверблячкою й незначними виділеннями з полових органів.

Найчастішим ускладненням, що довгостроково протікає, не лікування хламидіоза є жіноча й чоловіча безплідність.

Як позбутися хламиді

Простіше всього це зробити з появою перших ознак захворювання, якщо вчасно звернутися до лікаря. Саме в цей час хламиді легше всього виявити, а потім і пролікувати. Виявити хламиді можна в мазку із сечостатевих органів або в крові методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЦР - виявляється ДНК хламиді) або імуно ферментного аналізу (ІФА - виявляються антитіла по хламиді). Після уточнення діагнозу призначаються антибіотики, а після лікування проводяться контрольні лабораторні дослідження. Але навіть у тому випадку, коли лікується свіже гостре захворювання, ніхто не дасть гарантій повного вилікування. Справа в тому, що хламиді, що перебувають усередині клітин, важкодоступні для антибіотиків і не виключене, що після курсу лікування десь залишилася невелика ділянка клітин, уражених хламиді, які через якийсь час починають розмножуватися й викликати запальний процес.

Тому при підозрі на будь-яку полову інфекцію краще звернутися до лікаря й пролікуватися під контролем лабораторних досліджень.

Лікування хронічного хламидіоза

Іноді наявність хламидіоза лікар може запідозрити в процесі обстеження пацієнта зовсім по іншому приводу. Особливо часто це відбувається при обстеженні із приводу жіночої або чоловічої безплідності. Кваліфікований фахівець прекрасно розуміє, що в цьому випадку хламиді не так-то просто «піймати за хвіст» і позбавити від них організм назавжди.

Але сьогодні існує безліч структур, які за гарні гроші обіцяють це зробити шляхом одного уколу. Наскільки це реально? У переважній більшості випадків таке лікування не приносить нічого, крім шкоди: людина впевнена, що вилікувалась від хламидіоза, а хламиді продовжують свою тиху руйнівну діяльність.

Але це ще не самий гірший варіант, буває, що пацієнтові проводиться кілька курсів антибіотиків, що викликає важкі ускладнення з боку шлунково-кишкового тракту й печінки, не приводячи при цьому до рятування від хламиді.

Так що ж робити? Звернутися до кваліфікованого дерма то венерологу, довіритися йому й приготуватися до тривалого багатоетапного лікування й обстеженню. Гарний фахівець прекрасно розуміє складність проблеми й ніколи заздалегідь не пообіцяє швидкий і повний ефект.

Для повного рятування організму від хламиді, насамперед, потрібно відновити власні захисні сили організму пацієнта. Для цього потрібна консультації імунолога й спеціальне дослідження крові (імунограма). По імунограмі видно, де в пацієнта є пролом в імунітеті. Сьогодні випускається безліч лікарських препаратів для відновлення імунітету, але ефективні вони тільки в тому випадку, коли використовуються по призначенню, тобто, впливаючи на строго певну ланку імунітету.

Одночасно перевіряється робота шлунково-кишкового тракту й печінки – будь-які порушення з боку цих органів знижують імунітет. При виявленні дисбактеріозу (зменшення обсягу корисної мікрофлори кишечнику, яка допомагає переварюванню їжі й виробляє деякі види вітамінів) призначаються лікарські препарати, що сприяють її відновленню. Це препарати пробіотики (корисні бактерії) і пребіотики (вони містять речовини, що сприяють швидкому росту нормальної мікрофлори).

Необхідно також з’ясувати, наскільки глибоко впровадилися хламиді в організм пацієнта й тут допоможуть такі фахівці, як гінеколог і уролог. Вони ж призначать своє лікування, яке допоможе пролікувати запальний процес або його наслідки, у тому числі, застосовуючи й антибіотики.

Таким чином, лікування хронічного хламидіоза – це складне багатоступінчасте завдання й самому пацієнтові вона явно не під силу. Сама для себе людина може зробити тільки наступне: не допускати випадкових полових зв’язків і вчасно звертатися по допомогу до фахівця.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5383 | 19/03/2011 Медицина та здоров'я - Гінекологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус