ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як заробити без вкладень? Легко!  
ІНСТРУКЦІЯ для працівників охорони  
Міжнародне комерційне право  
Солодке шкідливо для школярів  
Что должен знать владелец ноутбука!  
Вітамін D знижує ризик розвитку рака груди  
Засобу від сонячного опіку які вибрати  
Ликвидация ООО – три простых правила.  
Капустяна дієта  
Цистит відведіть сховану погрозу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кузовні   контра   вирусного   капитал   едкий   самому   стиральная   Сепсис   Діагностика   google   реферат   вагітність   печінки   выгодные   Дяченко  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тег title, тег description і keywords
Тег title, тег description і keywords
Чи потрібно тег title, тег description і тег keywords застосовувати при оптимізації WEB–сторінок під пошукові системи. Вимоги до цих позначек. Як ураховують у ранжируванні WEB–сторінок ці тегі Rambler, Google і Яндекс   
   
   На власному досвіді знаю, що багато з тих, хто вирішили створити свій сайт самостійно, не приділяють досить уваги проблемі оптимізації або просто не знають, що WEB–сторінки потрібно оптимізувати, враховуючи вимоги пошукових систем, і, до речі, робити це необхідно на самому початку роботи, а не коли сайт зроблений і наповнений контентом. Один з методів оптимізації Web-Сторінок - це використання тегів. Важливих для оптимізації тегів - три. Це тег title, тег description і тег keywords.
   Для початку торкнемося питання, чого ж це теги. Тегами називаються команди мовою HTML. Команди ці не звичайні, а службові. Якщо спробувати їх якимсь образом систематизувати, то всі ці команди можна поділити на три види. Ті, що містять команди для браузерів, що містять відомості про автора й саму сторінку, і ті, що містять команди керування пошуковими системами.
   Тег title.
   Вам доводилося користуватися Інтернетом? Знаходячи якусь інформацію за допомогою пошукових запитів, ви, зрозуміло, бачили в результатах видачі пошукової системи посилання на ті сайти, у яких повинна перебувати інформація, яку, ви шукаєте. Посилальний текст – це і є вміст тегу title. Так що посилання – це те, що дає перше враження про ваш сайт. Це найперша інформація про вашу Web-Сторінку, яку бачить відвідувач. Внаслідок цього вона зобов'язано бути короткою, але, проте, інформативною. Ну й, само собою зрозуміло, повинна відображати зміст Web-Сторінки. Максимальна довжина тегу повинна бути, якщо врахувати вимоги основних пошукових систем - 60-120 знаків враховуючи пробіли. Крім того, неодмінно, тег повинен містити ключові слова. Вони ж повинні бути й у тексті статті.
   Тег description.
   Цей тег говорить пошуковим системам, що безпосередньо містить дана Web-Сторінка. Можна сказати, що це короткий опис теми статті. У результатах видачі пошукових систем ці описи можна побачити під посиланнями на сайти.
   Які вимоги пред'являються до тегу description:
   Зміст тегу повинний бути коротким й інформативним. Максимальна довжина тегу повинна бути, якщо врахувати вимоги основних пошукових систем – від 20 до 30 слів враховуючи пробіли. Крім того, неодмінно, тег повинен містити ключові слова. Вони ж повинні бути й у тексті статті. Ну й, зрозуміло, для будь-який Web-Сторінки повинен бути свій тег description.
   Тег keywords.
   Як нескладно догадатися за найменування - тег включає ключові слова. Основні вимоги до цього тегу:
   Ключові слова повинні бути підібрані як можна точніше. У тегу не повинне бути слів “і”, “на”, “в”. Ключові слова в тегу повинні відділятися друг від друга або комами або пробілами. Не допускайте повторення ключових слів. В тег обов'язково включати ключові слова, присутність яких обов'язково є у тексті статті. Довжину тегу, з урахуванням вимог основних пошукових систем вибирайте не більше 200 знаків, враховуючи й пробіли.
   Зовсім недавно був той час, коли в необхідності застосування цих тегів не сумнівався ніхто. Сьогодні тег title, тег description і тег keywords все-таки якось втратили свою роль. Є думки, про те, що ключові пошукові системи тегами зневажають. Так, це так. Багато пошукових систем зневажають. Однак не всі. Беремо, приміром, Яндекс. Він ураховує в ранжируванні сторінок сайтів два тегу - description і keywords. Google зневажає тегом description, але не ігнорує тег keywords. Rambler відкидає всі теги й ранжирует WEB–сторінки по вмісту контенту.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5311 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус