ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
У ритмі вашого циклу  
Харчування при запорах  
Зберігайте правильно сіянець!  
Класифікація світлового обладнання  
Тіна Канделакі поділилася секретами стрункості  
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання комплексної контрольної роботи і практичних занять по ФСА  
Як правильно вибрати парфуми  
Художественная ковка на дачном участке  
Щоб хутро було привабливим  
П’ять кроків до ідеалу Шарлоти  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
задачи   алое   Пептиди   кузовн   рилейшнз   кишки   HTML   продукции   выгодные   пользование   ВОПРОСАМ   тест   ПРОДУКТЫ   методы   ТЮТЮНОВИХ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Німецька вівчарка
Німецька вівчарка
Німецька вівчарка - порода собак, споконвічно використалася в якості вівчарського й службово-пошукового собаки. Німецька вівчарка була отримана в результаті селекції й схрещування деяких різновидів гуртових собак Центральної й Південної Німеччини.


Історія породи і її походження
    Першим прирученим і самої вірним людині твариною був вовк. Одомашнювання вовка відбувалося 15-40 тис. років тому, під час останнього заледеніння. Поступово, з роками доброчинного для людини й вовка співробітництва, вовк перетворився в собаку. Пізніше перед нащадками приручених вовків устали нові завдання: охорона житла, посівів, черід. Було два основних центри походження собак: Індія й Мала Азія. Втім, вівчарки пішли зовсім не відтіля. Вони є нащадками північного вовка, що жив у наших краях, але й тут не обійшлося без домішки крові індійського вовка. Перший представник німецької вівчарки як породи - брудно-білого офарблення Грайф - був показаний на виставці в Ганновері в 1882 році Грайф був першим внесений у родовідну книгу німецьких вівчарок.
    Німецька вівчарка була виведена наприкінці XIX століття. Своїм офіційним народженням порода зобов'язана зусиллям засновників Клубу аматорів німецької вівчарки, на чолі якого стояв ротмістр Макс фон Штефаніц , по праву рахується духівником цієї породи собак. Широта поглядів фон Штефаніца дозволила йому без усякої упередженості оцінювати різні типи німецьких вівчарок у надії створити якийсь усереднений тип. В основу майбутньої породи ліг один-єдиний принцип: «Німецькою вівчаркою вважається будь-який вівчарський собака, що живе в Німеччині, що, завдяки постійним тренуванням її якостей вівчарського собаки, досягає тілесної й психічної досконалості в рамках своєї утилітарної функції».
    Виведення породи, організоване й поставлене з національним розмахом, швидко прогресувало завдяки об'єднаним зусиллям німецьких заводчиків вівчарських собак. В 1899 році німецька вівчарка вперше була офіційно показана на всенімецькій виставці собак.
   
   Розвиток породи в XX столітті
   Первісне призначення німецької вівчарки - охорона череди. Скорочення кількості домашньої худоби й широке поширення породи змусили заводчиків шукати нові способи використання собаки, благо її фізичні й психічні якості, фізична стійкість, витривалість у непогоду, прекрасно розвинене чуття обіцяли багато чого. Блискучі успіхи німецької вівчарки у всіляких видах діяльності не сповільнили звернути на себе увага. В 1901 році поліцією разом з Німецьким клубом аматорів німецької вівчарки були організовані спеціальні випробування, а два роки через складені й опубліковані правила дресирування й використання поліцейських собак. В 1914 році клуб SV організував демонстрацію можливостей німецької вівчарки в армії. В 1925 році у Франкфурте-на-Майне відбувся перший виставочний чемпіонат.
    Перша світова війна висунула німецьку вівчарку в буквальному й переносному значенні на передові позиції. Незамінна помічниця військових, вона стала превалювати в розплідниках як німецької армії й у військах її союзників, так й в арміях Антанти.
    Друга світова війна нанесла собаківництву, як і всім іншим областям життя, величезний збиток, однак деяким заводчикам все-таки вдалося зберегти невелику кількість племінних собак. В 1946 році Німеччина виявилася поділеної на дві частини. Природно, що із цієї пори в ГДР сталі виникати свої лінії собак.
    Основною тенденцією останніх двох десятиліть є розширення кола племінних собак, в основному завдяки співробітництву з досвідченими собаківниками всіх п'яти континентів, що строго дотримує рекомендації німецьких фахівців. У результаті виникла конкуренція не тільки на чемпіонаті SV, але й на європейських і всесвітніх чемпіонатах службових собак, рік у рік підтверджуюча, що в усім світі з'явилася велика кількість заводчиків і просто аматорів німецьких вівчарок, здатних конкурувати з їхніми колегами з Німеччини.

Автор: Liza | Відгуки: 0 | Перегляди: 7743 | 19/03/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Собака

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус