ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Зворотний зв'язок - популярний, а також зручний спосіб зв'язку з користувачами  
Просування сайту в пошуковій видачі: засоби й методи  
Нерухомість в Кошариці  
Spa процедуры. Виды аппаратуры и влияние на организм человека  
П’ять заборон для красуні  
Класичний стиль в одязі  
Експлуатація зимових шин  
Як обрати бухгалтерські курси 1С?  
Благо на шкоду  
Реєстрація ТОВ - перший крок у світ серйозного бізнесу.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сніданок   косметика   заболевания   active   колючі   КОЛЕКТИВНОГО   елетероукок   пользование   запах   особи   імідж   сторон,   кокцидіоз   Одержання   появился  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Посилання на ресурси в самому каталозі розділяються на групи...
Посилання на ресурси в самому каталозі розділяються на групи...
На сьогодні всесвітня павутина займає досить важливе місце в житті можна сказати кожної сучасної людину. За останній час розвиток Інтернету був досить швидким. У порівнянні з минулим десятиліттям створене масу нових сервісів   
   
   На сьогоднішній день Інтернет займає досить значне місце в житті практично кожної сучасної людини. За останні роки розвиток глобальної мережі був дуже швидким. У порівнянні з минулим десятиліттям з'явилася безліч нових сервісів і послуг (наприклад, каталог інтернет-ресурсів), набагато стала більше швидкість доступу до необхідних ресурсів і багато інших корисних розробок.
   Одними із самих прадавніх сервісів глобальної мережі вважаються каталоги сайтів. За допомогою таких каталогів можна швидко і якісно підібрати потрібний вам ресурс. Сайти усередині каталогу розбиваються на групи по якому-небудь обраному параметру ( приміром, за алфавітом або по даті розміщення й інші). Ще всі посилання на сайти розподілені по темах ( приміром, безкоштовні комп'ютерні ігри). Залежно від широти використовуваних тем виділяють загальні й спеціалізовані каталоги. У цілому фахівці підрозділяють кілька типів каталогів: закриті каталоги, білі, сірі й чорні. Більшість каталогів уважаються відкритими. Тому всякий бажаючий може без яких-небудь проблем зареєструвати свій сайт у каталозі. Таким чином, додаючи свої сайти, ви залучаєте додаткових відвідувачів.
   Самим затребуваними вважаються каталоги сайтів знайомств і сайти утвору. Останні дуже популярні в сфері студентів і школярів. Це ресурси з готовими роботами (курсовими, лабораторними, рефератами й інші). За допомогою сайт знайомств і спілкувань можна без яких-небудь труднощів відшукати своїх старих однокласників і друзів де б вони не перебували.
   Також, каталоги підрозділяють на модеруємі й немодеруємі. По-перше, модератор повинен стежити за темою і якістю розташовуваних у каталозі ресурсів і може відмовити в розміщенні, керуючись окремими правилами каталогу. У не модеруємі каталоги будь-який бажаючий без яких-небудь перевірок додає посилання на свій ресурс. Раніше реєстрація в каталогах мала велике значення. Сьогодні раціонально реєструватися тільки в авторитетних каталогах. Розміщення посилань у інших каталогах може спричинити негативні наслідки.
   За допомогою каталогів можна дуже швидко відшукати потрібний і корисний сайт. А за допомогою створених тематик (наприклад, вантажні автомобілі) не важко орієнтуватися в каталозі. На сьогодні в Інтернеті безліч різних каталогів на всі теми.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8223 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус