ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Чарівний напій для схуднення  
Лазерне шліфування – від недоліків до переваг  
Как воспитывать в детях чуткость, чувство такта (консультация для родителей дошкольников)  
Твої вуста - дві пелюстки гранату  
Что такое пост  
Як боротися з міллю  
Дизайн нігтів на ногах, прикраси для ніг  
Кухні із МДФ  
Кролики  
Ігрова феєрія, або Новий рік без турбот!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
chandi   ікра   определяется   2011   світлові   кондиц   грудей   сніданок   СИСТЕМИ   безпеки   ЗНАНИЙ   едкий   Ситуационные   производства   Напівсолодке  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Розлучення єдиний вихід
Розлучення єдиний вихід
Найпростішому, що приходить на розум, коли нас не влаштовують відносини із чоловіком (дружиною) – це подати на розлучення. Просто взяти й припинити відносини, і знайти, нарешті, «нормального» партнера, з яким усе буде п...


Найпростіше, що приходить на розум, коли нас не влаштовують відносини із чоловіком (дружиною) – це подати на розлучення. Просто взяти й припинити відносини, і знайти, нарешті, «нормального» партнера, з яким усе буде по-іншому, який і розуміти й цінувати нас буде.

На жаль, часто буває так, що розлучення не стає рішенням проблеми. Якщо бажання розвестися виникає від того, що подружжя просто не вміло вибудувало між собою відносини – домовлятися, цінувати й підтримувати один одного – то всі невирішені питання виникнуть знову вже після розлучення, уже з іншим партнером.

З іншого боку, іноді дійсно розлучення – є єдино вірним рішенням, коли один або обоє подружжя вже не зацікавлені в продовженні відносин образи, що нагромадилися претензії , перевищують ліміт терпіння.

Ситуацію ускладнює ще й той факт, що якщо раніше радянське суспільство категорично засуджувало розлучення, то на сьогоднішній день ситуація зовсім протилежна. Сьогодні вже немає того трепетного й дуже серйозного відношення до інституту сім’ї й шлюбу, як у радянські роки. Розлучень стало набагато більше, та й сама процедура шлюборозлучного процесу спростилася, і розвестися сьогодні можна навіть без обопільної згоди партнерів, а з ініціативи одного з них.

Як же зрозуміти, чи дійсно єдино вірне рішення – це розлучення? Або, все-таки, варто спробувати зберегти відносини? Спробуємо розібратися.

По-перше, сьогодні багато говориться про те, що всі пари в сімейнім житті проходять через так звані кризові крапки. Наша уява про те, як усе буде після весілля, дуже часто не збігається з тим, що дійсно починає відбуватися. Тому, не треба квапитися з висновками в перші кілька років шлюбу, коли відбувається «притирання» характерів між подружжям.

Буває й так, що протиріччя загострюються після тривалого періоду спільного життя, коли діти вже підросли, і видасться почуття, які раніше палали, якось згасли.

На мій погляд, розлучення – це надзвичайний захід, коли вже нічого не може врятувати відносини між парою. Дійсно, часто буває так, що ми починаємо відносини, створюємо родину в період, коли ще не закінчилося наше особистісне формування. Молоді люди 17-23 років ще не дуже розуміють, чого вони прагнуть не те що від відносин, а від життя в цілому.

Тому перше, що варто зробити, коли виникає думка про те, щоб розвестися, це зрозуміти, чи дійсно ви більше не прагнете продовжувати відносини? Часто буває так, що пара розстається, так і не зрозумівши, що послужило причиною розриву. Дуже важливо знайти причину розлучення, адже у свій час ви вибрали саме цю людину. Що ж змінилося?

Існує помилкова думка, що ми можемо вибрати не того, хто нам потрібний, але це не так. Якщо ви одружилися, виходить, на той момент саме ця людина більше інших відповідала вашим потребам – інше питання, яким саме? Згадайте ті почуття, які ви відчували до партнера. Можливо, він давав відчуття надійності, спокою або навпаки бурхливих страстей, романтики, а може був просто був готовий захистити вас? Варіантів може бути багато – у кожному разі важливо розуміти, що ми завжди самі приймаємо рішення й несемо за них відповідальність. Можливо, просто ви самі змінилися, ваші пріоритети згодом стали іншими, а тому й ті якості, які ви раніше так цінували у своєму(її) дружині тепер видадуться вже не настільки важливими й значимими.

Напевно, саме складне в шлюбі, навчитися вибачати й приймати партнера таким, який він є. Цьому ніхто не вчить, ніхто не попереджає нас заздалегідь, як правильно створювати близькі відносини. Однак поки ви любите, поки ви прагнете бути разом, у вас найдуться сили, щоб упорається з будь-якими труднощами.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4502 | 12/03/2011 Дім та родина - Шлюб

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус