ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Стильна алергія  
ДОГОВОР КУПЛИ-ПРОДАЖИ Продукции производственно-технического назначения  
Виды масажа  
Аромат тижня Muguet Guerlain  
Акваріум - з чого починати  
Надлишкова вага робить із дівчаток жінок  
Модна зима 2011 - тільки хіти!  
Наборы Play-Doh - развивающе-развлекающие игрушки  
Як правильно скласти раціон харчування для папуги  
Причини передчасних пологів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вирусного   область   виробів   мобильный   пользование   посвідчення   Геморрагические   Квіти   Сима   дитини   тканини   производства   стоматология   гідроакумулятор   ТОВАРИСТВА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як Інтернет «пожирає» гроші
Як Інтернет «пожирає» гроші
Соціальні мережі вже нанесли збитку на 2.24 млрд. доларів. Як це відбувається, як підрахувати й що можна зробити? Як відомо, ресурси (будь-які – фінансові, матеріальні, інтелектуальні) коштують грошей, і часом досить чималих грошей. Це загальне положення, з якого можна зробити частковий висновок: використання інтернет-ресурсів необхідно контролювати так само, як і використання будь-яких інших ресурсів   
   
   Із часом проблема контролю доступу до Інтернету встає усе гостріше: росте не тільки кількість підключених організацій, але й ускладнюється їхня структура, з'являється усе більше філій і вилучених офісів, яким також потрібен доступ у Мережу. Усе більшому числу співробітників потрібні в їхній діяльності інтернетмкомунікації, і усе більше в цих співробітників особистих інтересів у Мережі. Тим більше, що в Інтернеті чого тільки немає, і не завжди наявне корисно для суспільства й роботодавців. Проводилося й проводиться велика кількість усіляких досліджень контенту, що циркулює в Мережі, і отримані результати сходяться до загального висновку: основне наповнення інтернет-серверів – усілякі непристойності й розваги, а даних, що претендують на звання "Інформація", не дуже й багато. Відповідно, при безконтрольному й нерегульованому доступі, за узагальненим даними тих же досліджень, персонал фірм і компаній тільки у чверті випадків звертається до корисних даних, ще чверть відвідувань сайтів мають сумнівну корисність і половина трафіка витрачається на розважальні ресурси й особисті потреби співробітників, не маючих до робочого процесу ніякого відношення.
   І якщо анекдоти читають у середньому 5 – 10 хвилин у день, то всілякі соціальні мережі набагато більш привабливі. І як тільки менеджери виконують свої посадові обов'язки, якщо на їхніх моніторах сторінка «Вконтакте» відкрита? Цілком адже можна відволіктися на клієнта й пропустити чергове повідомлення на стіні від колеги із сусіднього відділу. Але якщо серйозно, те в Англії, наприклад, втрати від відвідувань соціальних мереж у робочий час коштують 2.24 млрд. доларів і працівники «зависають» у них більш, ніж на 40 хвилин у день . Добре, якщо просто втрачають робочий час (який, між іншим, коштує роботодавцеві певних грошей) – цю втрату, може бути, надолужать (якщо, звичайно, техпроцесс дозволяє), та й відпочити-розслабитися (у розумних межах!) не перешкодить. Однак, стягуючи з мережі черговий хіт або рінгтон, наївний офісний планктони мимоволі відкриває лазівку численним злодіям. В 2008 році учасники «Вконтакте» стали жертвами мережного хробака, що організує розсилання з машин користувачів посилань на заражені ресурси по e-mail. І ця подія може викликати сутичку із провайдером ( тому що спам – зло). Але якщо проблеми із провайдером розв'язувані, то як бути з вірусами подібних “Melissa”, який умудрився завдати шкоди більш ніж на мільярд доларів (Computer Economics, 2000)? Свій «творчий» шлях він почав із сайтів для спілкування.
   Допустимо, рівень сучасних антивірусів дозволяє протистояти вірусним атакам. Враховуючи це, киберзлодії не дрімають - на думку фахівців Watchguard Technologies (Watchguard Technologies, 2009), атаки на користувачів будуть спрямовані зі звичних сайтів, які непомітно заражаються Sql-Ін'єкціями; Метою подібних вторгнень усе частіше стають особисті й корпоративні ( у тому числі складающі комерційну таємницю) дані користувачів.
   Даний текст не є схованою рекламою якого-небудь антивірусу, як могло здатися. Зовсім ні. Усі й так розуміють, що антивіруси й файерволи – must have ( повинні бути). Небезпека, що виходить від неписьменного й неконтрольованого використання Інтернету в корпоративному секторі, не тільки у вірусах і атаках. У зв'язку із цим авторові прийшов на пам'ять діалог з відомого сайту: «Ти чому із цієї роботи не йдеш? Там зарплата копійчана. – Зате там швидкий безлімітний Інтернет, і ніякого контролю». От якось так – деяким «ентузазістам» безконтрольність дорожче доходів. Припустимо, внаслідок закачування чергового блокбастера подібним безвідповідальним співробітником бухгалтерія не може провести електронний платіж, тому як канал зайнятий – і це явний і прямий збиток від нецільового використання службового інтернет-каналу, який добре ще якщо буде дорівнювати вартості «лівого» трафіка, а то й неустойки від партнерів можливі. А якщо товариш нічого особливого не качає – ну в аське побалакав, ну пару роликів подивився прикольних, «однокласників» відвідав, анекдот свіженький про улюблену тещу прочитав, а отут і обідня перерва підійшла – і що? Саме – ніщо. Ніякої корисної роботи не зроблене, а адмін після обіду комп'ютер від вірусів чистить. Як у цьому випадку збиток порахувати? Один і тридцять вісім мільярда – звичайно, вражає, але це в масштабах цілої держави, причому навіть не Росії. Як визначитися із втратами в конкретній організації?
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5102 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус