ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Традесканція  
Зціджування необхідність або міф  
Психопатії  
Альтернатива таблеткам. Рефлексотерапія  
Про секс із шампанським!  
Существующие диеты - как заполучить стройную фигуру и не испортить здоровье  
Правильні вікна для будь-якої погоди  
Кишечник під час вагітності  
Протизаплідні тампони  
Волосся від народження до  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
лате   року   Іспанія   вагітності   мобильный   весілля   стать   капитал   алое   контра   HTML   heelys   грудей   безпеки   свет,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як нейтралізувати свекруху
Як нейтралізувати свекруху
Свекруха — це потужна й, як правило, руйнівна сила. За різними оцінками при їхній активній участі розпадається кожний 8 шлюб (деякі дослідники називають і іншу цифру — кожний другий).Для початку попр...


Свекруха — це потужна й, як правило, руйнівна сила. За різними оцінками при їхній активній участі розпадається кожний 8 шлюб (деякі дослідники називають і іншу цифру — кожний другий).

Для початку спробуємо розібратися, чому це відбувається? Існує так званий життєвий цикл родини — от вона створюється, потім з’являються діти, потім діти виростають, залишають рідне гніздо, їх батьки знову залишаються вдвох (це в найкращому разі). Мати дорослого сина, особливо, якщо поруч із нею немає чоловіка, часто намагається штучно продовжити фазу «дитина в домі», а якщо ні, то може виявитися, що вона настільки «розчинилася в дитині» і «жила сином», що власних інтересів у неї просто не має, зайнятися їй нема чим, та й не потрібна вона нікому. Життя без усякого змісту, що зяє порожнечею, налякає кого завгодно. От і намагаються свекрухи зберігати ілюзію того, що син ще маленький. Звідси бажання контролювати кожний його крок, бажання «тримати й не пускати», заперечувати саму можливість наявності когось іншого,в особистому житті сина - « ». І скажемо чесно, якщо мати привчила сина до думки, що його справжня родина — це вона й тільки вона (!), то навряд чи його сімейне життя буде щасливим.

Якщо ваш парубок з фанатизмом займається вирішенням маминих проблем, тричі подумайте, чи потрібний він вам? Тому що вийшовши за такого заміж, ви одночасно вийдете заміж і за його матір.

Існує кілька типів «проблемних свекрух».

Тип №1. «Благодійниця» або «Я знаю, як вам буде краще»

Основні прикмети: ця свекруха не пропустить нагоди покопатися у ваших речах — особливо в брудних. Вона апріорі впевнена в тому, що все, що не робиться особисто нею, усе на краще й завжди висловлює свою думку по будь-якому питанню, навіть якщо її ніхто не запитує. Значення словосполучення «особистий простір» для такого типу свекрухи - таємниця за сімома печатками: якщо ви живете разом, вона здатна вломитися в кімнату, де ви займаєтеся любов’ю, без стукоту; приїхати в гості без дзвінка ( а то й зовсім зажадати ключ від вашого житла). У її присутності, незалежно від того, скільки вам років насправді, ви часом почуваєте себе маленькою дівчинкою, за якою потрібне «око ». Ситуація збільшується, якщо подружжя працює разом з нею на тому самому місці. Навіщо вона це робить: найголовніше, що потрібно «благодійниці» - відчуття контролю над тим, що відбувається й почуття власної значимості. «Благодійниця» звичайно прибігає до маніпуляцій за допомогою подарунків і фінансових уливань у ваш бюджет. Як поводитися: не кваптеся брати її дарунки /або допомогу, як би заманливо не виглядала її пропозиція, інакше вона буде докоряти вам ними при кожному зручному або навіть незручному випадку. Будьте готові до того, що ця жінка відмовиться розуміти ваші натяки. Для того, щоб дистанціюватися від неї, знадобляться тільки недвозначні слова й учинки. Словом, чим далі, тим рідніше.

Тип №2. «Конкурентка» або « Як не повезло моєму синові із дружиною»

Основні прикмети: вона настільки обожнює вас критикувати, що це давно вже стало її хобі. З її слів, ви — погана дружина й, звичайно, погана мати. Єдина жінка, яка гідна бути поруч із її сином, - це вона сама. Правда, навряд чи «конкурентка» зізнається в цьому вголос. Вона набагато краще вас знає, як виховувати дітей, тому що сама була ідеальною матір’ю й продовжує нею залишатися. «Конкурентка» упевнена, що ви — корінь усіх лих, якщо щось іде не так. Залежно від темпераменту вона здатна демонстративно схопитися за ганчірку, щоб почати намивати вікна або унітаз, або, піджавши губи, демонстративно зітхати, жаліючи сина. Навіщо вона це робить: щоб самоствердитися за ваш рахунок і «перемогти» у боротьбі за місце в серці єдиного чоловіка (неважливо, що він їй син, а не чоловік). Як поводитися: оволодіння психологічним айкідо — технікою, розробленою урятує ваші нерви. Відразу погоджуйтеся з кожним її доводом, з кожним словом, перераховуйте свої недоліки й гідності чоловіка. Тільки робіть це спокійно — лишаючи свекруху задоволення. Швидше за все, конфлікти для неї — спосіб психологічної «розрядки», який дозволяє позбутися надлишку адреналіну в крові.

Тип №3. «Інтриганка»

Основні прикмети: вона використовує будь-яку можливість, щоб розповідати про вас неподобства й розпускати плітки за вашою спиною. Однак якщо ці плітки до вас дійдуть і ви побажаєте уточнити в неї особисто, що саме малося на увазі, «інтриганка» відразу стане все заперечувати. Вона постійно «капає» на мозок вашому чоловікові, по секрету скаржачись йому, яка ви погань. В один «прекрасний» день ви з подивом можете довідатися від далекої родички, наприклад, як же ви погано звертаєтеся до «інтриганки» і скільки всього вона від вас терпить. Її улюблений прийом - взяти трошечки правди, а потім змінити її майже до невпізнанності, спотворивши факти у свою користь. Навіщо вона це робить: щоб одержати глибоке моральне задоволення від вашого розлучення. Як поводитися: зведіть спілкування до мінімуму, при необхідності розмовляйте максимально чемно й дипломатично (інакше вона із ще більшим задоволенням буде брехати про ваші істерики), зважуйте кожне слово, перш, ніж сказати щось у її присутності, словом, тримайте себе в руках. Чи варто записувати ваші бесіди на диктофон, якщо подружжя схильний вірити її версії подій, а не вашої — вирішувати вам. Але в цьому випадку, все-таки, має сенс задуматися — а чи потрібний вам такий чоловік?

Тип №4. Власниця

Основні прикмети: її син завжди повинен бути «у зоні доступу», вона впевнена, що незважаючи на наявність якоїсь там дружини, він повинен у першу чергу думати про неї. А саме: копати город, робити ремонт, возити на дачу й виконувати ще тисячу й одне доручення — на щодня обов’язково найдеться якесь «дуже важлива» справа. Як правило, в «Власниці» не все добре зі здоров’ям — щораз, коли син не може примчатися їй «на виторг», у неї відразу піднімається тиск (падає тиск, болить серце, коле в правому боці, вступає в ліву п’яту... - виберіть свій варіант відповіді). Навіщо вона це робить: людиною, яка випробовує почуття провини, легко маніпулювати. Їй хочеться постійної уваги — вона переконана в тому, що кращого центру світобудови для сина не знайти. Як поводитися: об’єднаєтеся із чоловіком і виступайте проти неї «єдиним фронтом». Крім того, можна спробувати «перемкнути» увага свекрухи, зацікавивши її чимсь ще. Познайомити з кимсь із підходящих чоловіків, якщо вона самотня, захопити якимсь новим хобі. Можна не відмовляти відразу, обрубуючи кінці, а поступово привчати до думки, що син не проти їй допомагати, але робити це буде таким чином, щоб інтереси його родини також не постраждали.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6762 | 12/03/2011 Дім та родина - Шлюб

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус