ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Аюрведа ваш ключик до себе  
Провести банкет - что для этого нужно?  
Біржі посилань: секрети ефективної роботи  
Американка в лінію  
Гіркий шоколад корисніше червоного вина  
Мир зимней фотографии  
Кубинський коктейль  
Гармония взаимоотношений  
Как оставаться мотивированным и не потерять желание заниматься веб-дизайном  
Пітливість рук, як вирішити проблему  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
оптимізація   управління   1756   СИСТЕМИ,   тренажер   заболевания   практика   додаток   тиждень   фітнес   засипати   производства   ІНСТРУКЦІЯ   Создание   ПРОДУКТЫ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Перепланування під час ремонту
Перепланування під час ремонту
Перепланування під час ремонту роблять усе частіше й частіше. І це зрозуміло, адже типові квартири найчастіше бувають незручні або не пристосовані до конкретних потреб родини. Але, якщо раніше, ремонтуючи к...


Перепланування під час ремонту роблять усе частіше й частіше. І це зрозуміло, адже типові квартири найчастіше бувають незручні або не пристосовані до конкретних потреб родини.

Але, якщо раніше, ремонтуючи квартиру поле фантазії її мешканців обмежувався вибором шпалер, то зараз у бажанні зробити щось оригінальне, їх затягує занадто, що не тільки карається штрафами, але може виявитися небезпечним для самих мешканців. При цьому багато помилок при переплануванні люди роблять від нерозуміння, до чого може привести той або інший вид ремонтних робіт.

Зніс перегородок між кімнатами, кімнатою й кухнею або між ванною й туалетом стає самим популярним видом перепланування. І жителі, і, на жаль, багато майстрів робіт, що виконують такі, вважають, що тільки несучі стіни не можна торкати, а от з іншими можна робити все, що завгодно. Але це не зовсім так! Дійсно конструкції, що несуть, торкати не можна, тому що це може привести до серйозних деформацій і руйнувань. Особливо це повинні запам’ятати й урахувати ті, хто живе в 9-и поверхових панельно-каркасних будинках, тому що в таких будинках майже всі перегородки – несучі.

Але справа в тому, що й з не несучими стінами потрібно обходитися вкрай обережно й от з якої причини. По-перше, зносити їх потрібно тільки з дозволу відповідних органів нагляду, а, по-друге, робити це потрібно, тільки вирізуючи стіну алмазним диском. А руйнувати її ударним способом, як це роблять найчастіше, категорично не можна, тому що порушуються перегородки, що рядом.

Зараз дуже модно прибирати стіну між кухнею й житловою кімнатою, але мало хто знає, що робити це можна тільки, якщо у вас у кухні електроплита. У випадку же з газовою плитою таке перепланування забороняється робити по техніці протипожежної безпеки.

Якщо раніше сполучений санвузол вважався недоліком, те нині, навпаки, їх часто поєднують. Але от у панельних й у блокових будинках робити це небажане, тому що там установлені санкабіни, що є цілісною конструкцією. Так що, якщо ви вперто бажаєте зробити таке перепланування, то вам потрібно буде знайти спеціалізовану організацію, за допомогою якої можна буде знести перегородку між ванною кімнатою й туалетом.

Точно також існують обмеження на розширення ванної за рахунок коридору або підсобних приміщень, наприклад, комори або гардеробної. Робити це можна за умови, що в сусідів знизу аналогічне планування квартири. За рахунок житлової кімнати розширити санвузол можна за умови, що під ванну буде відведено не більш 25 відсотків площі цієї кімнати. Але є й одна умова — ваша ванна не повинна перебувати над сусідською кухнею.

Крім того, при перебудові санвузла потрібно пам’ятати, що стояки каналізації переносити не можна. Усі інші інженерні мережі переносити можна, але робити це повинні тільки відповідні служби, а не випадкові люди, яких ви запросили для ремонту. І, якщо електроплиту ви можете в межах кухні пересунути самі, то, наприклад, перенос газових труб може привести до небажаних наслідків для під’їзду, самовільна неправильна установка розетки у ванній кімнаті — до короткого замикання й поразці струмом, а несанкціоноване додавання батарей опалення може спровокувати поява проблем з опаленням і циркуляцією повітря на інших поверхах у ваших сусідів.

Є свої особливості при заміні вікон. Так, нове вікно повинне мати ту ж конфігурацію, що й колишнє, особливо якщо воно виходить на центральні вулиці міста, тому що не можна порушувати зовнішній фасад будинків.

Зараз багато намагаються зробити «французьке вікно», тобто, об’єднати лоджію й кімнату, таким чином, збільшивши площу приміщення. Але така переробка може привести до деформації конструкцій, тому що плита лоджії не розрахована на батареї опалення й вагу меблів, які будуть встановлена на отриманій площі. Навіть перенос виходу на лоджію з одного приміщення в інше потрібно робити з урахуванням особливостей конкретної квартири й залежно від типу стін.

Багато проблем при ремонті виникає через вентиляцію. Про необхідність вентиляції знають усі й, начебто б, розуміють це. Але при ремонтах і переплануваннях з вентиляційними шахтами поводяться довільно, не замислюючись, що буде відбуватися з усією системою після таких перебудов. Причому, якщо ви живете на нижніх поверхах, потрібно бути особливо уважними й акуратними, інакше у квартирах верхніх поверхів уся система вентиляції може просто звалитися.

Самовільні несанкціоновані перепланування чреваті не тільки технологічними наслідками, але й проблемами із законом. Крім виплати штрафу, величина якого залежить від розміру перепланування, тих, хто в ході ремонту порушив закон, може чекати й суд. У таких випадках суд, залежно від особливостей ремонту, може прийняти рішення повернути все в колишній вид або зобов’язати узаконити роботи, виконані в ході перепланування, і одержати дозвіл від відповідних органів. До речі такі дозволи потрібні навіть на ті види перепланувань, які не ведуть ні до яких технологічних проблем.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6008 | 12/03/2011 Дім та родина - Облаштування будинку

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус