ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Отличная линия косметики от отечественного производителя - как создать безупречный образ  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» взяв участь у засіданні круглого столу місцевих товаровиробників  
До табору по інтересах  
В Украине уже минимум шесть авто ездят на дровах  
Тепер, на SvitStyle.com.ua - товари фізичних магазинів!  
Настроювання барабанів  
Шлюби між двоюрідними родичами.  
Сервис OnPrint — это первый в мире агрегатор полиграфии  
Віза одержуємо перший пропуск у рай  
Фітнес в 20, 30, 40, 50  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
людства   виставка   виробництво   1756   izumrud   жінки   онлайн   трахеїт   фламенко,   віці   кислота   Сима   одяг   збільшення   пальт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як створити сайт?
Як створити сайт?
Як створити сайт? Це питання хвилює велику кількість людей. Однак створити свою сторінку в Інтернеті можна простіше й швидше, чим ви думаєте. Отже, для того, щоб створити повноцінний сайт, потрібний хостінг, скріпт, дизайн і контент. Якщо ці слова вам не знайомі, не лякайтеся, нижче я розповім про кожне з них   
   
   Хостінг – це послуга з розміщення сайту в мережі. Ви можете вибрати платний або безкоштовний хостінг, однак платіж у цьому випадку буде давати вам необхідні гарантії. До того ж, гарний сайт можна продати, тільки якщо він розміщений на платному хостінге. При покупці хостінга реєструється доменне ім'я (будь-яка придумана вами назва) і за сайтом закріплюється адреса виду www.Домен.net (.Ru, .org і т.п.). При виборі домена врахуйте 2 простих правила: ім'я повинне бути не занадто довгим і повинне легко запам'ятовуватися.
   Скріпт сайту (CMS) – це програма, що дозволяє організувати взаємодію сайту з відвідувачами. По суті, скріпт – це і є сам сайт. Відомо, що не маючи навичок програмування, створити скріпт самостійно неможливо. Звичайно, ви можете звернутися до послуг програміста, однак існують уже готові скрипты, і, як не дивно, деякі з них безкоштовні й, у той же час, якісні!
   Приміром, якісні системи керування сайтом пропонує вітчизняний розроблювач Phpshop Software. CMS від Phpshop повністю безкоштовна й підходить для створення сайту будь-якої складності: від особистої сторінки до представництва компанії. Вам потрібно всього лише скачати програму й сайт готовий!
   Інтерфейс такої програми дуже простий і нагадує звичний Windows. Розглянути його детально можна завдяки наявності демо--версії на сайті виробника. Готовий сайт також звільняє вас від турбот з дизайном. Наприклад, Phpshop надає на вибір більш 35 безкоштовних варіантів дизайну на будь-який смак. Якщо ви не знайшли нічого підходящого, звернетеся до дизайнерів – на цю CMS легко поставити будь-який дизайн.
   Отже, ви вибрали (купили, зробили) CMS. Тепер вам потрібно освоїтися й почати наповнювати сайт контентом, тобто вмістом. Розмістите на сайті тексти й фотографії! Будь ласка, думайте про те, наскільки зручно відвідувачам буде переглядати ваш сайт – не вставляйте занадто більші або занадто малі фотографії, подбайте про їхній невеликий «вагу» у мегабайтах, пишіть легені для засвоєння тексти й використовуйте стандартні шрифти.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5175 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус