ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Предсказание будущего  
Мода для мандрівниць  
Шлюб після розлучення, або повторний шлюб  
Советы покупателям от фирмы Lux Prestige  
Художественная ковка на дачном участке  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Туристичний рейтинг для аматорів кошмарів  
Дизайн нігтів на ногах, прикраси для ніг  
Полезная информация для владельцев любой автотехники - все виды моторного масла  
П’ять кроків до ідеалу Міранди  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ТРУДА   форма   грипп   спирт   %?3?   кисн   кислота   2011   виставка   печінки   boss   аудит   ікра   СИСТЕМИ   конкуренція  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Косметика для сексу
Косметика для сексу
Багато хто навіть не уявляє собі, скільки корисного для загального розвитку й здоров’я можна знайти в секс-шопах, навіть соромляться туди зайти. Позначається “совкове” виховання. А даремно! Багато там чого цікавого!Ми...


Багато хто навіть не уявляє собі, скільки корисного для загального розвитку й здоров’я можна знайти в секс-шопах, навіть соромляться туди зайти. Позначається “совкове” виховання. А даремно! Багато там чого цікавого!

Ми ж ознайомимо Вас із….. косметикою для сексу. Сподіваємося, що ця інформація вам стане у пригоді!

Звичайно жінка повільніше, ніж чоловік, реагує в процесі попередніх пестощів напередодні статевого контакту. Вона повільніше збуджується, зволоження піхви (ознака явного збудження) іноді запізнюється, у той час як чоловік уже готовий “ до бою”.

Любрикація (синонім – любрифікація) – це зволоження піхви, нагромадження слизуватих виділень на стінках піхви при наростанні сексуального збудження, що полегшує введення фалоса й наступні фрикції. Ступінь любрикациї в кожної жінки різна. Залежить від фізіологічних особливостей, гормонального рівня, темпераменту, емоційного настрою, бажання “саме цього” партнера, загального стану здоров’я, наявності або відсутності гінекологічних проблем, інтенсивності зносин, від досвіду й поінформованості партнерів і багатьох інших причин. Крім того, у жінок епізодично буває недостатня вологість, тобто любрикація знижена. Причиною може бути навіть зіпсований настрій через стрілку на колготках або зламаного нігтя на мізинці лівої ноги… Ми ж такі емоційні, ранимі й непередбачені!

Але може бути ситуація й гірше. Наприклад, коли зволоження піхви змушує бажати кращого через серйозні проблеми невротичного характеру, захворювань (наприклад,цукрового діабету), гормональних порушень. Знижується кількість змащення й з віком.

Піхва не пристосована до статевих зносин без попереднього зволоження. Сухість, підвищена чутливість піхви при фрикціях веде до ряду неприємностей: труднощі із введенням пеніса, збільшенню швидкоплинності акту, потертостям, мікротріщинкам, запаленням, нарущению біоценозу ( корисної флори) піхви й навіть до болю під час полового акту. А цей увесь комплекс неприємностей може привести до сексуальних розладів (диспареунії, вагінізму), нервовому зриву, а то й до травматизації “молодшого брата” вашого партнера. Та й ніжні області не можна стимулювати тpидцять хвилин або годину без запобігання й зменшення тертя, які дає змащення. Природнього змащення тіла буває недостатньо.

От у таких випадках допомагають любриканти, дослівно зволожувачі (змащення). Вибір їх різноманітний і багатий, залежить від складу й цілей застосування. Бувають на жировій і на водній основі, з вітамінами й екстрактами трав, із протиінфекційними препаратами й без них, із дратівним і з анестезуючим компонентами, для анального сексу й для мінета або мастурбації…. Варіанти численні.

Наприклад, любрикант із дратівним компонентом екстракту перцю сприяє припливу крові до полових органів і провокуює настання ерекції, любрикант із анестезією зменшує болючі відчуття, якщо такі є, і продовжує статевий акт внаслідок зниження чутливості голівки полового члена

Любриканты абсолютно безпечні, але на деякі їхні складові можлива алергійна реакція. Про це слід пам’ятати, не використовувати повторно, якщо алергія мала місце й, у такому випадку підібрати більш підходящий особисто для вас любрикант.

Змащення мають різну здатність усмоктуватися. Змащення на масляній основі усмоктуються довше, на водній - швидше. Більшою популярністю користуються любриканти на водній основі (або водно-розчинній), тому що вони легко змиваються водою, не бруднять білизну, ліжко, не залишають слідів і дають можливість використовувати їх “скрізь” і “завжди”. А це психологічно дуже важливо.

Змащення ж на масляній основі не рекомендується використовувати із презервативами, оскільки вони як би “розпушують” гуму, порушують проникність. А в інших гумових виробах утворюють мікропори, у яких ховаються й розмножуються мікроорганізми, що може привести до запалення.

Причому змащення на водно-розчинній основі бувають різної в’язкості. Наприклад “полегшені” легко змиваються водою (благодать для тих хто не любить після сексу довго обмивати фалос або взагалі не підмивається), зручні при тривалому мінеті або мастурбації.

Змащення середньої в’язкості або класичні зручні при вагинальному сексі, також існують пастоподібні змащення на водній основі, що мають зігрівальний і знеболюючий ефект (з корицею, ментолом).

Відомо, що запах жінки, тобто аромат вагінальних виділень, таки специфічний. При сексуальному контакті його специфіка підсилюється, особливо при сильнім збудженні. У декого, іноді навіть у самої власниці, цей захід може викликати психологічний дискомфорт, але за допомогою косметики для сексу можна влаштувати собі й партнерові нюховий рай, перетворивши піхву в квітковий сад. Є любриканти із запахом ягід: суниці, полуниці, малини; фруктів – яблук, бананів. Можливі інші смакові й нюхові добавки, наприклад кава з морозивом або ще що-небудь екзотично-приємне. Вибір величезний, тільки треба пошукати й поцікавитися.

Для жінки любриканти зручні ще тим, що якщо буде потреба скористатися даною косметикою можна зовсім непомітно. От здивується й зрадіє партнер, відчуваючи аромат гаряче улюбленої їм полуниці у вас між ніг у студену зимову пору... Але, як сексолог, раджу надмірно не захоплюватися, оскільки природній запах здорового жіночого тіла все-таки є могутнішим стимулятором для чоловічої ерекції.

Любриканти з екстрактом алое й вітаміном Е мають зм’якшуючий ефект, заліковують мікротріщинки й садна, знімають роздратування.

А змащення з феромонами, що впливають через органи нюху, підсилюють сексуальне роздратування, збільшують тривалість полового акту, підвищують енергійність і сексуальне бажання

У багатьох любрикантів містяться антисептичні речовини, зокрема, ноноксилон-9, який є протиінфекційним засобом і охороняє, правда в незначному ступені, від інфікування ВІЛ, герпесом і іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Попереджаю, що це не захист від ВІЛ і в сумнівних випадках завжди треба обов’язково користуватися ще й презервативом. Гарної якості, зрозуміло.

Представникам сильної статі не рекомендую використовувати в якості змащення слину, тому що в ній утримується безліч хвороботворних мікробів, і дівчина після цього може довго не вилазити з гінекологічного крісла. Краще скористатися спермицидами. Це забезпечить захист від небажаної вагітності, охоронить від зараження деякими венеричними хворобами (не завжди й не всіх), замінить природню любрикацию й поліпшить відчуття. Можна використовувати будь-який сперміцид, тільки колись треба уважно прочитати інструкцію з його застосування.

Любриканти, сперміциди для забезпечення подвійного і навіть потрійного захисту (мікротравми, небажана вагітність, ризик інфікування) бажано використовувати з презервативами.

От такі корисні для здоров’я, для збільшення сексуального збудження, для зменшення неприємних відчуттів і просто для задоволення обох партнерів креми можна знайти в секс-шопах. Але при покупці обов’язково звертайте увагу на строк придатності, країну виготовлювача й склад. І краще такий товар здобувати в солідних секс-магазинах

Так що прогуляйтеся на екскурсію в секс-шоп зі своїм партнером і зробіть Вам обом оригінальний подарунок: придбайте любрикант і радійте життю!!!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8897 | 12/03/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус