ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Різновид стільчиків для годівлі  
Разум, стоящий за Concrete5  
Як вимірювати температуру у дитини  
О чем говорить, если разговор о погоде не клеится, или Правила ведения беседы на английском языке  
Зоряний фітнес  
ИНФЕКЦИОННЫЙ МОНОНУКЛЕОЗ  
Геокешинг слідами Індіани Джонса  
Єдиний вітчизняняний виробник дитячих молочних сумішей. Честь відстояно!  
Лікування лямбліозу  
Обслуговування сайту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
определяется   сніданок   алое   жінок   жіночі   подорожі   запор   договор   тканини   производства   Контакт   аналіз   кондиц   дітей   еволюція  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Секс на корпоративе без відриву від колективу
Секс на корпоративе без відриву від колективу
Настрій піднімається разом з пухирцями шампанського в келиху. З кожним ковтком обстановка стає усе більш невимушеною, а колеги чоловічої статі гарнішають на очах.


Як правило, новорічні вечірки починаються задовго до Нового року, але на них обов’язково присутні дівчата, які в будь-який день грудня вірять у чудеса. Наприклад, у те, що на корпоративній вечірці можна знайти чоловіка своєї мрії. Практика показує, що набагато частіше знаходяться неприємності, особливо, якщо ви піддалися на умовляння усамітнитися в затишному куточку.

Секс в екстремальній обстановці (десь під фікусом, між кулером і копіром, у кабінці туалету, під сходами або на столі) з колегою або начальником може бути схожий на свято — але рівно доти, поки в крові вирує коктейль із алкоголю з адреналіном.

Дійсно, цей «різновид» сексу давно й міцно зайняв своє місце серед тематичних еротичних розповідей. Але це той випадок, коли фантазії краще так і залишити фантазіями. Усі придумані історії до єдиної традиційно закінчуються оргазмом, але не факт, що ваші відчуття будуть настільки ж феєричні. І, звичайно, у них немає ні слова про те, яким буде подальший розвиток подій.

Попереджена, значить озброєна

Тільки на перший погляд здається, що ви й «принц» перебуваєте в абсолютно однакових умовах. Насправді чоловіки й жінки по-різному ставляться до спонтанного сексу без зобов’язань. Те, що видається вам початком відносин, чоловік, швидше за все, розцінить як якусь одноразову приємну подію, продовження в якої немає й бути не може. Зате ніхто не перешкодить йому поділитися враженнями про те, « як це було» із друзями й колегами.

Для того, щоб не виголошувати потім сакраментально здивоване « Як я могла...із цим?!», досить не падати в обійми, не цілуватися й не загравати із чоловіком, який іншим часом вас не цікавить. Статистика така, що «в інтимний зв’язок вступають не з тією людиною, з якою би хотілося, а з найбільш податливою. А податливі ж звичайно виявляються ще й самими балакучими», - уважає сексолог Олександр Мишин.

Наступного дня ви геть-чисто розстанетеся з іміджем «жінки — загадки». Увесь офіс буде знати про те, чи були на вас трусики, чи не обвисли груди і які особливості вашого сексуального темпераменту. А вам залишиться тільки догадуватися про те, які думки бродять у голові в співробітника, який веде ділову бесіду.

Зрівняєте відчуття! Чоловіки одностайні, уважаючи «одноразовий» секс позитивною подією. Кожна друга жінка почуває себе після цього використаною, уважає британський психолог Ганні Кэмпбелл. Чоловіки відчувають задоволення, навіть їх самооцінка від цього росте. Жінки починають переживати через власну репутацію.

Відіграв, гормон?

Обчислити, чи піддастеся ви на сексуальну провокацію на корпоративній вечірці, досить легко.

Дістаньте свій календарик і перевірте, чи збігається дата проведення заходу з датою вашої овуляції ( як правило, це проміжок від 10 до 18 дня циклу). Саме в цей час через коливання гормонів будь-яка жінка випробовує особливо гостру потребу в сексі. Овуляція — це фактор №1.Злий жарт може зіграти й алкоголь. Особливо, якщо ви п’єте, не закушуючи, тому що бережете фігуру, або віддаєте перевагу спиртному, у якім міститься багато цукру. Сп’яніння від невинних, на перший погляд, «Радянського шампанського», лікерів або коктейлів наступає набагато швидше. Якщо у вас якісь неприємності в особистім житті — воно стало занадто нудним, занадто бурхливим (ви постійно сваритеся) або на даний момент просто відсутнє.

Відмовити, не скривдивши

Ви впевнені в тому, що не прагнете ніякого інтиму в колективі? Будьте готові сказати «ні».

Тримайте дистанцію. Не погоджуйтеся залишати «людні» місця. Ваша згода усамітнитися автоматично розцінюється як згода на секс. Стежте за своїми позами й жестами в той час, коли говорите «ні». Якщо в момент відмови ваше тіло говорить «так», то будьте впевнені, чоловік буде реагувати тільки на нього й пропускати ваші слова повз вуха. Не шукайте виправдань вашому небажанню. Досить однієї - єдиної фрази «я не прагну», не намагайтеся сформулювати багатослівну відмову, щоб не скривдити чоловіка. По-перше, як би ви не намагалися, він однаково відчує себе скривдженим. По-друге, ваші поясненя «я не прагну, тому що...» будуть сприйняті їм як своєрідна гра, якесь кокетство. Він відразу прийметься придумувати, як «обійти» ці причини. Акуратніше з випивкою! Рішення напоїти «приставалу» може вийти боком, тому що розрахувати необхідну для засипання об’єкта дозу дуже складно.

Якщо це все-таки трапилося

Краще жалкувати про зроблене, чим про те, що так і не відбулося. У жодному разі не винить себе й не лайте. Налаштуйтеся на філософський лад.

От вже другий день ви мучаєтеся каяттями сумління? Спробуйте впливати на нього раціональними аргументами. Якщо сам процес зайняв від 11 до 60 хвилин, то чи варто так довго думати про те, що так швидко скінчилося? Можете вважати що відбулося розширення сексуального кругозору або «фітнес з еротичним ухилом», особливо якщо вам вдалося зайнятися сексом у позах, призначених для схуднення. Не бійтеся дивитися в очі колезі, з яким ви переспали. Практично ви подарували людині його мрію, нехай і еротичну. Побувати феєю один раз не так вже й погано. Скажіть собі, що це було не тільки скороминуще задоволення, але й новий життєвий досвід. Якщо партнер проговорився, уважно подивіться на те, як на його розповідь відреагували колеги. Відразу стане зрозуміло, хто як до вас ставиться.

Якщо він зумів промовчати, прекрасно! Тепер і ви вчиться цьому коштовному вмінню.

Ми не призиваємо вас надягати саму «страшну» білизну або проводити весь вечір на самоті, старанно ховаючись від чоловіків. Уявіть собі, що ваше завдання — нове амплуа — не роль секс-бомби або вічної жертви обставин, а просто інше! Примірте образ зірки вечірки! Як знати, може саме він допоможе зробити вам кар’єру наступного року.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4306 | 12/03/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус