ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Болгарія  
Секс у душі. Всі його принадності  
Приготування домашнього вина  
Чистота и здоровье Вашей кожи - израильская высококачественная косметика для лица и тела  
Шкаф-купе: стандартный или на заказ.  
Шерсть от Lux Prestige(Люкс Престиж)  
Диванна гімнастика  
Послання до себе або власний кодекс безчестя.  
Як зробити із чоловіка мільйонера  
Аборт життя триває!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
стать   столи   ікра   нерви   ТЮТЮНОВИХ   херсон   питання   склад   світлові   Хребта   мануальна   Виникнення   едкий   аудит   шлунку  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Небезпеки вічного кохання
Небезпеки вічного кохання
«Коханням дорожити вмійте». А чи варто це робити через роки? Ще з дитинства ми знайомі із цими рядками, якщо мова йде про випадки, коли кохання коштує дуже дорого.Ви ніколи не замислювалися над тим, чому люди...


«Коханням дорожити вмійте». А чи варто це робити через роки? Ще з дитинства ми знайомі із цими рядками, якщо мова йде про випадки, коли кохання коштує дуже дорого.

Ви ніколи не замислювалися над тим, чому люди ще із самого дитинства мріють про велике й чисте кохання, яке стане прикладом для наслідування всіма майбутнім нащадкам? Кожній людині потрібна стабільність. Не треба гірких сліз у подушку, нудних вихідних з подругою. На прем’єри фільмів ви ходите тільки тому, що прагнете трохи розважитися й хоч іноді вийти у світ. І забудьте про багатий досвід. Розрахунок дуже простий: жінці потрібний чоловік. А що ви скажете, якщо до цього чоловіка додати весь перерахований вище комплект? А розлюбити ви вже не зможете. Адже майже кожна людина однолюб.

У кожного є право на помилку

Спочатку все було як у казці. Три шкільні подруги, Люда, Лєна й Наташа мріяли про ідеальне кохання і ворожили, хто ж вийде заміж першої. Нічого особливого, звичайні дівочі розмови. На жаль, але щасливий кінець казки ще не настав. Лєна вийшла заміж першою, у неї двоє дітей, вона щасливо живе в шлюбі. Це ще раз доводить, що ранній шлюб – це не помилка. Наташа виїхала з нашого маленького містечка, вона прагла зробити кар’єру. Наташа була одружина три рази й у підсумку зрозуміла, що для бізнеследі це ще не межа. Люда дотепер незаміжня, тому що чоловік її мрії одружений і не збирається розводитися. Їхні відносини тривають уже більше 10 років. Люда багато плакала, звичайно, за такий час могло багато чого трапитися, але вона ніяк не може скоритися своїй долі. Саме цікаве те, що ще на самому початку їх відносин він сказав Люді, що ніколи не розведеться із дружиною і якщо вона знайде більш підходящу кандидатуру, чому він, заперечень із його боку не буде. Вона вільна людина. Люда не скористалася наданим їй правом. А може вона просто злякалася?

Цю ситуацію прокоментувала Марія Разбаш психолог, що веде, Центру позитивної психології А. Свияша: « На жаль, але я часто зустрічаюся з такими ситуаціями. За цієї «безвихідністю» ховається наступне. Жінка попадає в пастку: з однієї сторони всі чесно, їй надали право вибору, а з іншого в неї знижується самооцінка, починає долати панічне почуття страху, завершує цю не сприятливу картину переконання, що нові відносини вона вже ніколи не зможе побудувати й задовольняє тим, що в неї є. «Любов усього її життя» - це щільна завіса, за якою жінка сховала свій страх. Якщо вона живе так уже 10 років, то її все влаштовує. Який висновок слід зробити? Візьміть на себе відповідальність за те, що відбувається у вашому житті. «Відпустіть» його й поставте крапку у відносинах, які не приносять вам ніякого задоволення, одержите шанс почати все із чистого аркуша».

Шанувальники й таланти

Ми її або жалуємо або поважаємо. Розумна дівчина, закінчила літературний інститут, лауреат різних премій і грантів по дитячій літературі. Природа нагородила її четвертим розміром погруддя, але, на жаль, замість того щоб відправлятися на пошуки чоловіка, вона щовечора сідала за письмовий стіл і писала дитячі казки, проливаючи сльози через те, що поруч немає сильного плеча. З Мишею вона розсталася. Вона дуже сильно переживала. Вони прожили разом 3 року, але одного чудового дня Миша розв’язав круто змінити своє життя. Колись вони будували плани на майбутнє, але їх сімейне щастя зруйнувала світська левиця з прізвищем Чаклунська. У неї не було літературного таланта, але вона вивела Михайла у світло й познайомила з потрібними людьми. Лиля не була такою, вона сиділа у будинку й мріяла народити трьох гарних й здорових малят, які будуть щовечора засипати під матусині казки. Протягом 7 років Лиля намагалася забути про всі пережиті нею розчаруваннях. Вона виходила заміж, але потім швидко розводилася, заводила романи із сучасниками й класиками, писала казки й кохала Мишу. Вона добилася свого, одного разу двері відкрилися, а на порозі стояв Он. У руках у нього була гарна оксамитова коробочка, а в ній лежала гарне обручка. Я не знаю, чи буде Лиля писати далі, адже в неї вже двоє малят. У Миші все добре він працює й більше не піддається «чаклунським чарам».

Марія Разбаш: «Це не новина. Чоловік метається зі сторони убік, а жінка – це його натхненниця й муза. Скоріше всього він її «переріс» і пішов далі. Наша героїня, незважаючи на моральну травму, не стала із цим миритися й не чекала милості з його боку. У неї була активна позиція, вона відправилася на пошуки, прагла щось поміняти, одержати безцінний досвід, для того щоб у неї з’явився можливість переоцінки. Вона сама реалізувала себе, стала успішною – це розумний хід і величезний плюс. Наша героїня стала цікавою особистістю не тільки для навколишніх, але й для самої себе. Вона пройшла через усі випробування й не зламалася. Вона зробила крок назустріч щасливому майбутньому, при цьому не випробовуючи претензій і образ до минулого. Основна вигода із придбаного життєвого досвіду: «Із цією людиною мені добре, і тому я з нею».

Бідна Настя

Настю я знаю вже кілька років. Скільки з нею знайома, стільки вона й кохає чоловіка на ім’я Кирило. Усі її друзі, які знайомі з нею довше, чим я говорять те ж саме. Настя сама погано пам’ятає той час, коли вона ще не була закохана в Кирила. Ми знаємо про нього тільки з її розповідей. Коли Кирило матеріалізується, Настя просто випаровується. Чим же він так зачарував цю бідну дівчину, на жаль, нікому не відомо. Ніхто з нас не сумнівається, що це особливий чоловік. Хоча б, тому що він постійно міняє своє відношення до їхнього таємного роману. Вони зустрічаються раз у два тижні, і щораз приходячи додому Настя, робить висновок: « Ні, він мене зовсім не кохає ». Через місяць ми знову втрачаємо її, тому що Кирило усвідомив «що життя без неї не має ніякого змісту». Ну й бог з ним, нехай його втішають його знайомі й друзі, а не наша Настя, яка вже вдосталь настраждалась. «А що я зроблю!» - говорить вона в повному розпачі. І при цьому так жалісно вигукує, що ми тільки сумно хитаємо головою. Хто візьме на себе відповідальність за чужу долю? Можливо, вони ще знайдуть своє щастя, а ми просто не можемо зрозуміти, що для людини немає нічого важливішого, чим віра в те, що колись вони знайдуть один одного і ніколи не будуть розлучатися?

Марія Разбаш: «Настя – жертва «кохання ». Він її псує, а вона божевільного його кохає і не прагне розривати відносини. Це можна назвати добровільним рабством. Як тільки об’єкт залежності маячить на обрії, жертва відразу опиняється в павутинні. Зациклення на людині, не вміння розривати відносини й будувати нові – це основні ознаки неповаги й нелюбові до самого себе. « На жаль, але я нічого не можу зробити, я заручниця цього кохання й пристрасті». І в цьому є прагматизм, себе можна жаліти й не витрачати час і сили на зміну сценарію. Чоловіки йдуть за таким маршрутом: вони йдуть, вертаються і їх приймають. Виходить, що якщо вони підуть, то їх обов’язково приймуть назад. Його можна повернути у своє життя. Найголовніше, щоб ви почували себе господаркою своєї долі, і зайняли позицію провідного, а не веденого».

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4596 | 12/03/2011 Чоловік та жінка - Відносини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус