ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Жертви SEO  
Аватар: Легенда об Аанге - известный мультсериал для детей  
Кто же на самом деле правит миром?...  
Як правильно підібрати нижню білизну  
Представники ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відвідали виробництво вітамінних преміксів в Польщі  
Блюда португальської кухні  
ПРОГРАММА вступительного инструктажа по вопросам охраны труда  
Молочні продукти поліпшують обмін речовин  
Менопейс - менопауза без проблем!  
Що можна їсти після пологів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тема   определяется   відгуки   права   робіт   свет,   ІНСТРУКЦІЯ   особи   засіб,   ікра   кофт?   ВОПРОСАМ   біль   виробів   токсикоинфекции  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
– Милий, підемо погуляємо. – Пізніше, зараз дуже зайнятий. – От так завжди. Твоя робота тобі важливіше, чим я. Так я тобі зовсім байдужа, ти мене зовсім не цінуєш! Напевно, кожна жінка...


– Стрес, поганий настрій, завантаженість на роботі, дратівливість— усе це приводить до того, що ми зриваємося на найближчій людині. Причому в запалі гніву щиро віримо в те, що говоримо. У всьому винуватий він, такий байдужий і байдужний, він не приділяє нам уваги, він нас не цінує.… А потім починаються лементи, істерики, биття посуду й ляскіт дверми. І так складно себе зупинити, тому що усередині все кипить. Проходить година, емоції остигають, і ти сама собі ставиш запитання — а навіщо, взагалі, я все це почала? Адже по суті — це дурниця, яка не варта того, щоб сваритися з коханою людиною. Чому ми сваримося через усякі дрібниці, чому не можемо вчасно зупинитися, як перестати лаятися?

Чому ми сваримося? Нерозуміння…

Як часто в сімейних пар виникають розбіжності через цілком очевидну причину — нерозуміння! Згадаєте, дами, як часто ви ображалися, тому що, як вам здалося, чоловік не проявляє до вас достатньо уваги. Якщо він малоэмоційний, спокійний, то, з вашого погляду, це означає тільки одне — його байдужність. Адже якби він щось почував до вас, то не був би так спокійний. А ви не думали, що ваші висновки вірні, але тільки стосовно вас? Коли ви любите, ви не можете стримати емоцій і бути спокійними. А з ним усе по-іншому — йому не властиве яскраве вираження емоцій, він по натурі врівноважений і не експресивний. Він не байдужий, просто він — інший. Як перестати сваритися у цій ситуації? Зрозуміти й прийняти, що він інший за складом характеру, і можна скільки завгодно обвинувачувати його в цьому — крім відчуження це ні до чого не приведе.

Чому ми сваримося? Особистісні цінності

У кожного з нас свої особистісні цінності, свої принципи, погляди, життєва позиція. У нас різні погляди на виховання дітей, різні погляди на відносини, здається, абсолютно на все. Словом, коли цінності однієї людини не розуміє, не прагне розуміти й не ухвалює інша людина, то можуть виникнути не просто розбіжності, а глобальна суперечка. Ми все вважаємо себе правими, переконані, що наша думка й наша позиція — єдино можливі, і коли ми спостерігаємо, що позиція близької людини розходиться з нашої, те це викликає, щонайменше, здивування.

Із цього випливає ще одна причина того, чому ми сваримося один з одним — суперечки. Це ж просто відмінна причина посваритися. Якщо ми перестаємо вести конструктивну бесіду, коли ми відмовляємося слухати й даємо волю нашій упертості й емоціям, то розмова переростає в лайку, а тема суперечки просто забувається. Як перестати лаятися у подібній ситуації? Я думаю, потрібно просто прийняти, що не всі такі, як ми. В іншої людини можуть бути зовсім протилежні погляди на життя, і просто не треба намагатися змусити її думати й робити так, як ви. Якщо він думає не так як ви, це не означає, що його думки й погляди не вірні — вони просто інші.Такі конфлікти дуже часто виникають, коли в парі обоє — лідери, які не готові поступитися в жодній ситуації. Вони будуть наполягати на своїй правоті, будуть намагатися давити один на одного, змушуючи робити так, як вважають правильним. Так буде тривати доти, поки хтось не навчиться або поступатися, або знаходити компромісний варіант, або обходити ці ситуації. Важливо пам’ятати ще от що: кожна людина сприймає сварки по-різному. Одна через 5 хвилин уже відійде й забуде, інша ж запам’ятає це надовго і їй буде куди складніше відновити гарні відносини. Як уникнути сварок? • Насамперед, пам’ятайте відоме висловлювання: «Мовчання — золото». І мова йде не про партизанів, а про тих, хто вміє себе контролювати. Якщо ваша витримка вам дозволяє, то, коли ви бачите, що ваша близька людина на взводі й збирається затіяти з’ясування відносин, то просто дайте йому можливість висловитися. Це гарний спосіб уникнути спільного скандалу, якщо, звичайно, ваші нерви не здадуть, і ви не вступите в розмову. • Навчіться почувати грань сварки з коханою людиною. Зрозумійте, якщо ви вчасно не зупинитеся, то будь-яка суперечка переросте в велику сварку. Якщо ви почуваєте, що суперечка, що почалася, загрожує перейти в з’ясування відносин, то краще зупинити й віддихатися. • Якщо ви розумієте, що емоції заволоділи вашим розумом, і ви так злитеся на свого чоловіка, що готові висловити йому все, що думаєте, то — зупиніться! Запам’ятаєте, що якщо вас не розуміють, то, може бути, причина не в тому, що інша людина просто не прагне або не може думати, а в тому, що вона бачить, чує й почуває ситуацію по-іншому.

Може, настав час перестати робити трагедію з того, що у вашої коханої людини інші погляду на життя? Навчіться ухвалювати це, і тоді у ваших відносинах стане набагато менше негативних емоцій і сварок. Вас щось не влаштовує у відношенні вашої коханої людини, і ви прагнете це змінити? Може, краще буде небагато почекати, поки вона сама дозріє для цього, чим влаштовувати нікому не потрібні сварки? Про це говорять скрізь, де тільки можна, але я повторю ще раз: самий вірний засіб від сварок — компроміс. Сімейні сварки або суперечки між закоханою парою найчастіше походять від небажання уступати. І вам, і вашому близькому буде набагато краще, якщо ви навчитеся слухати, чути й поступатися один одному. Компроміс допоможе вам уникнути конфліктів, але ж це — застава міцних відносин. Можна згадати приказку: «У суперечці народжується істина», але ж ви не прагнете ставити на кін ваші відносини? Невже те, хто кого переспорить, важливіше відносин? Може краще просто визнати свою неправоту й сказати: «Вибач»?

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5100 | 12/03/2011 Чоловік та жінка - Відносини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус