ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Маслинове масло в медицині  
Рекомендации по применению препарата «ДИСПОРТ»  
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю  
Ти скоро станеш татом!  
Креветки й дієта  
Гирудотерапия дома  
Перепланування під час ремонту  
Як правильно й культурно пити алкоголь  
Безкоштовні програми для обліку на малих підприємствах.  
ПРОДУКТЫ ПИРОЛИЗА ОТРАБОТАННЫХ АВТОПОКРЫШЕК – ИСТОЧНИК АЛЬТЕРНАТИВНЫХ ВИДОВ ТОПЛИВА  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
особи   захворюванням   алое   ТЮТЮНОВИХ   музичні   шлунку   область   мобильный   Президент   мода   комір   проститутки   грипп   масаж   заболевания  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексуальна розкутість внутрішня воля або розбещеність
Сексуальна розкутість внутрішня воля або розбещеність
Роль сексу в нашому житті, відношення до нього — питання не найпростіші. Якщо вже зовсім чесно — дуже складні. Незважаючи на те, що секс — це така грань відносин між чоловіком і жінкою,


Такий ми вже народ! Сексуальна революція в нашій країні відбулася набагато пізніше, ніж в інших країнах. Із чоловіками все зрозуміло — сексу вони одержали стільки, скільки прагли і так часто, як мріяли. А от з жінками всі по-іншому. Потік емансипації, що прийшов із Заходу, море нової інформації, різні протизаплідні засоби перевернули їхню свідомість. Вони, нарешті, зрозуміли, що секс — це природнє й корисне задоволення, а не тяжке й ганебне для жінок заняття. Вони усвідомили, що секс призначений для них, точніше, найбільшою мірою для них. Що їх сексуальність — це нормально, це те, що в собі потрібно культивувати й розбудовувати, а не ховати й пригнічувати.

Жінки стали більш упевненими в собі й незалежними, у них розвилася сексуальна розкутість. Вони перестали чекати милостей і схвалення чоловічої статі, а стали самі шукати радостей життя. І чим далі — тим більше: «З якої статі я повинна чекати, доки до мене почнуть залицятися, спокусять, а потім кинуть або зроблять безкоштовною домробітницею?»… Сексуальна розкутість, незалежність і самостійність стали основними принципами їх життя. Так що таке сексуальна розкутість — це показник внутрішньої волі або…розбещеності? Жіночий журнал спробує розібратися разом з вами. Сексологи неодноразово проводили опитування серед жінок. Цікаво, що більш 80% жінок заявили, що секс — важлива частина їх життя, і це усвідомлений вибір, а не нав’язані ЗМІ думки. Цікаво, що дуже багато жінок додавали: «Не бачу сенсу в житті без сексу», «Секс — це не тільки частина, це ціль і головне прагнення мого життя». Але ж можуть відбутися різні ситуації, коли секс зникне або стане неможливим, то що, жити більше не потрібно?! Імовірно, це і є зворотній біксексуальної розкутості. Може бути, варто пошукати якусь іншу мету життя?

Близько 15% жінок уважають, що сексуальна розкутість у змісті «розбещеність» — це наслідок впливу ЗМІ. Якоюсь мірою, я згодна із цим: телебачення, глянсові журнали нагнітають і так підвищений інтерес до цього, взагалі, самого природнього для людини заняття. Деякі жінки додають: «Секс — це важлива й природня частина нашому життя. Але ЗМІ його опошляють, впливаючи на свідомість молоді, роблячи його брудним, розбещуючи свідомість». Я, зрозуміло, не буду перетворюватися в буркотливу бабусю, і висувати гасла: «Геть розпуста з телебачення», «Ні пропаганді сексу». Але все-таки… Багато прихильників волі вважають, що з ким, коли й де їм спати — це тільки їх особиста справа. Ну й до того ж, секс дуже важливий для фізичного й психічного здоров’я жінки. Слухаючи нав’язливі ради про те, що кожна жінка повинна мати регулярний секс і повинна мати оргазм, інакше це не нормально й не здорово, жінки починають проводити паралелі зі своїм життям. І зауважують — а в мене не так часто й не так добре, і оргазми в мене бувають не такі сильні і регулярні. Катастрофа? Величезна проблема? Мені пора до лікаря? Коли в жінок з’являються ці питання, вони підсвідомо починають порівнювати своє життя з якимись нормами. І якщо порівняння не на їхню користь, вони намагаються виправити ситуацію. Коли сексуальна розкутість починає проявлятися в безладних зв’язках, коли жінка пускає у свою постіль усіх, кого потрапило, це вже виходить за грані будь-яких норм. Можливо, дехто посміхнеться й подумає: «Ну а що такого? Іноді можна зайнятися сексом з малознайомою людиною, з якою познайомилася в клубі, і що отут поганого?». Імовірно, нічого…втім, як і гарного. Адже кожний придумує своє виправдання про користь такого сексуального контакту для фізичного й психічного здоров’я. Насправді, ілюзія такого зближення виручає тільки на якийсь час, а потім приходить самітність, туга не тільки по фізичному контакту з людиною, але навіть по теплі, слові, погляді… Секс дійсно корисний! І займатися ним потрібно собі на здоров’я й у задоволення. Не потрібно прагнути до якихось норм, потрібно лише одержувати радість від близькості з людиною, бажане — улюбленою. Щодо цього сексуальна розкутість тільки корисна: коли вона дозволяє жінці абсолютно насолоджуватися злиттям з коханою людиною, відкривати всі свої бажання, бути щирої й вільної… Випадкові зв’язки, бажання щось комусь довести, відповідати якимось нав’язаним стандартам сполучені з різними ризиками. Це навіть не тільки хвороби, що передаються статевим шляхом, але розчарування, депресії, внутрішня спустошеність.… У підсумку це може привести до такого стану, що ніякого сексу не захочеться. Бажання… Вони так часто вводять нас в оману. Ми радимо усім: розберіться у своїх бажаннях, прислухайтеся до них, зрозумійте їх. Сексуальна розкутість гарна, коли вона допомагає жінці розкритися перед коханою людиною й досягти гармонічних відносин у будь-яких сферах. Може бути, головне бажання людини — бути потрібним і важливим, любити й бути улюбленим?

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4816 | 12/03/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус