ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Зоряний фітнес  
Тема 5. Отношения организации с занятыми  
3-7-12? в каком возрасте стоит обучать ребенка иностранному языку?  
Типи мікрофонів  
Вчитеся вибирати  
Каталоги статей, їх плюси  
Пілатес для гарних ніг програма вправ  
Зустрічаємо свято розваги на Новий рік  
Як правильно вибрати дитячі ліжка  
Мікшерний пульт для звукозапису  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Winner   захворюванням   краси   2001   Види   групи   спирт   легенів   стиль   сіль   кофт?   Marshall   жінок   Web-   едкий  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців у покер
Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців у покер
Міні завжди дивувало, що багато завсідників покер клубів ніколи в житті не грали в онлайн покер. 40 – 50-річні дядечки, які цілодобово безперервно грають на готівку в техаський холдем і поняття не мають про те, скільки можливостей і переваг дає гра в онлайні.   
   
   Розповім про деяких з їх на прикладі Pokerstars - найбільшого світового покер рума.
   Спершу, онлайн гра дозволяє набагато швидше набратися досвіду. Якщо за один час гри в покер клубі ви зіграєте від сили 40 роздач, то в інтернет покері за час гри ви можете легко відіграти більше 400 роздач у час. Таким чином, гравці дуже швидко підвищують свою кваліфікацію, удосконалюючись у грі.
   По-другу, в інтернеті на відміну від реального покер клубу завжди можна вибрати бажаний розмір ставок. У клубах покеру ставки вже фіксовані й вибір невеликий - один-два столи з певними ставками, а в онлайні ви завжди зможе вибрати рівень гри. Ви самі вибираєте ставки за столом - починаючи від гри в "фантики" або десяти центів, закінчуючи тисячами доларів.
   По-третє, в онлайні гравці платять у касу заставі менше комісії, ніж це відбувається в живих покер клубах. Так, розмір зборів, що утримуються при проведенні онлайн покер турнірів у найвідоміших покер клубах Світу, досягає 25-30 відсотків від отриманих ставок. За гру в турнірі покеру онлайн ви заплатите покер руму приблизно 5-10 відсотків, а, як правило, і менше того.
   По-четверте, частину грошей, які онлайн рум утримує з гравців як комісія за годину гри на готівку, гравці отримують назад - так звань рейкбек. Рейкбек може складати до 50-60 відсотків від загальної суми рейка покер рума. Як ви розумієте, гравцям покеру - це дуже вигідно, особливо для гравців тихнув, що грають багато й часто. У них рейкбек виплати можуть досягати 10 000 доларів у місяць. У покер клубі ніхто ніколи не дасть вам рейкбек.
   По-п'яте, у шкірного онлайн покер рума існує відмінна бонусная програма - украй приваблива для гравців у покер. Кожен гравець практично в будьяякому онлайн румі може отримати покер бонус на перший депозит. Окрім первинних існують наступні бонуси покеру: бонуси лояльності, віп-бонуси, бонуси на повторний депозит, кеш бек бонуси (на зразок рейкбека). Особливо велика бонусна програма в Покерстарс.
   Таким чином, онлайн покером руми можуть поступатися звичайним клубам покеру лише в одному, - це відсутність живої атмосфери. Ви не бачитимете ваших опонентів в онлайні й не зможете за їхньою поведінкою вгадати силу їх карт. Алі в онлайні є маса інших підказок. Алі це вже тема для іншої розмови.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5791 | 09/12/2010 Інтернет - Ігри online

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус