ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Наночастицы металлов: будущее лекарство от диабета?  
Артеріальний тиск підвищений небезпека  
В ожирінні винне повітря мегаполісів  
Как правильно подобрать шкаф купе?  
Золоті щаблі до здоров’я  
Різдвяні тури куди їдемо  
Загартовування організму  
Місто Шанхай (КНР)  
Частные детективы сейчас - надежная помощь в сложных бытовых случаях  
Декабристи - різдв’яні кактуси  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
пользование   роботи   АВТОПОКРЫШЕК   href   харчування   Роздільне   салон   культура   2001   терапія   файл   заболевания   морі   літнє   MG15CDR  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Кролики
Кролики
Кролики - загальна назва декількох родів ссавців із сімейства зайцевих. Кролики відрізняються від зайців тим, що їхні дитинчата звичайно народжуються сліпими і голими й вирощуються в норах. Живе кролик у середньому близько 10 років.


Кролівництво
   З 1964 року існує Всесвітня Асоціація наукового кролівництва (штаб-квартира розташована у Парижі), що поєднує десятки країн для вивчення кролика й поширення інформації про кролика й кролівництво. Російське відділення Всесвітньої Асоціації наукового кролівництва існує з 2004 року. На 8-му конгресі Всесвітньої Асоціації наукового кролівництва в Мексиці в 2004 році президентом Російського відділення Асоціації був затверджений Артем Крамін.
   
   Кролики-шкідники
   Навала європейських диких кроликів на Австралію почалося в 1856 році з підкоренням південно-східної частини материка. Кроликів завезли із собою колоністи, і ті за 50 років заселили район Австралії, по площі перевищуючу половину Європи, причиною чому послужила кроляча плідність (одна самка за рік народжує до 40 кроленят) і відсутність природних ворогів. Кролики з'їли рослинність, якою харчувалися місцеві види тварин, і виселили їх з нір, що призвело до зникнення багатьох представників місцевої фауни, а також лісів, оскільки кролики поїдали молоді пагони, не даючи деревам вирости. Уряд Австралії був змушений виділити значні кошти на будівництво спеціального дротового загородження.
   
   Відмінність від зайців
   Кролики чітко відрізняються від зайців у плані своєї альтриціальності (англ.) - їхні дитинчата народжується сліпими й голими. Дитинчата зайців, навпаки, народжуються вже з вовною й зі здатністю бачити (прекоціальність (англ.). Всі кролики, за винятком Американського Кролика (англ.), живуть у підземних норах, часто глибоких і складних; у той час як зайці живуть у простих гніздах, розташованих над землею (так само роблять Американські Кролики). Зайці, до того ж, звичайно не живуть групами. Зайці в цілому більше кроликів, їхні вуха довші, і вони мають на своєму хутрі чорні відмітки. Зайці до цього часу не приручені - кролики ж часто виступають як домашні вихованці.
   
   Кролики у фольклорі й міфології
   У китайській літературі кролик є супутником богині Чан-е на Місяці. Він звичайно зображується, толкучим у ступі еліксир безсмертя.
   Відповідно до японської міфології, кролики живуть на Місяці, де роблять моти - популярну закуску з рису.
   Кролики також є одним з 12 знаків Зодіаку Китаю в китайському календарі. Цікаво, що у в'єтнамському календарі кроликів замінили кішками, оскільки кролики не живуть на території В'єтнаму.
   Кроляча лапка є талісманом удачі.

Автор: Liza | Відгуки: 0 | Перегляди: 5630 | 06/03/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Гризуни

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус