ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Переваги інтернет магазину дитячих товарів  
СТОЛБНЯК  
Чудо на Верхней Хортице!  
МЕНИНГОКОККОВАЯ ИНФЕКЦИЯ  
Пародонтологическое лечение  
Лікарські властивості снитки  
Обсяг пропускної здатності сайту  
Коли спільне життя перетворюється в кошмар  
ДОГОВОР поставки оборудования  
Герань у народній медицині  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
google   колючі   гормон   договор   продукции   дифтерія   коляски   тема   рослини   пальт   застосовувати   відносини   жінок   Вона   кофт?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вибираємо обігрівач
Вибираємо обігрівач
Нормально працювати й жити людина може в комфортних умовах, не відволікаючись на сторонні подразники. Тому одна із сучасних вимог до приміщень, відкритих майданчиків - гарний температурний режим, особливо в холодну пору року.   Вибір обігрівача залежить від розмірів площі, що обігрівається, і мети з якої використовують обігрівачі.
   
   Масляні обігрівачі
   
    МАСЛЯНІ ОБІГРІВАЧІ ставляться до кімнатних (побутових обігрівачів). Вони мають найбільшу площу нагрівального елемента. Корпус обігрівача наповнений мінеральною олією, яке має високу температуру кипіння. У олію занурені нагрівальні елементи. Спосіб передачі тепла - тепловіддача. Внаслідок конвекції нагріте повітря розподіляється по кімнаті. Швидкість і інтенсивність прогріву приміщення залежить від потужності радіатора і його конструкції. При цьому температура поверхні обігрівача повинна бути невисока. Це попереджає перегрів самого радіатора й олії в опалювальному елементі.
   
   Масляні обігрівачі нагрівають приміщення повільніше інших. Найбільше підходять для кімнат у яких обігрів потрібний увесь день.
   
   Масляні обігрівачі не спалюють кисень, працюють безшумно, повністю безпечені. Їх можна залишати без догляду на тривалий час.
   
   
   Масляні обігрівачі також використовують повітря як посередник, що приводить до збільшення споживаної електроенергії, сприяє руху повітря в приміщенні, до того ж перешкоджають осадженню пилу ( тобто вона завжди літає в приміщенні). Їхньою негативною стороною також є великий обсяг і масивність. А так само пересушування повітря в приміщенні.
   
   Вуличні газові й рідкопаливні обігрівачі
   
   Газові обігрівачі використовують для підвищення температури поза приміщеннями. Це відкриті майданчики, ресторани, кафе. Працюють такі обігрівачі від газового балона. У даних обігрівачах можна змінити кут нахилу, що скеровує потік теплого повітря в потрібному напрямку.
   
   Газовий обігрівач безпечний, тому що обладнаний системою контролю, яка припиняє подачу газу при загасанні полум'я.
   
   Рідкопаливні обігрівачі працюють на гасі, дизельному паливі, мазуті, відпрацьованій олії. За допомогою дизельних обігрівачів опалюють відкриті майданчики або добре провітрювані приміщення(складські, будівництва, сховища, ангари).
   
   Розрізняють два типи подібних нагрівачів:
   нагрівачі прямого нагрівання( від 300 доларів )- це більш дешеві й прості обігрівачі, у яких продукти горіння (вихлопні гази) попадають в опалювальне приміщення, тому що полум'я пальника не ізольоване.
   непрямого нагрівання( від 2000 доларів), у яких полум'я ізольоване, і продукти горіння виводяться через витяжну систему.
   
   Дані обігрівачі можуть бути обладнані термостатом. Широко застосовуються в сільському господарстві для обігріву теплиць, оранжерей, просушування овочів для зберігання на зиму.
   Вони надійні, міцні, довговічні. Стійки до впливів зовнішнього середовища.
   
   Довгохвильові (інфрачервоні й карбонові) обігрівачі
   
   Довгохвильові обігрівачі нагрівають не повітря, а навколишні предмети, тіло людини. Вони не сушать повітря, не спалюють кисень.
   
   Інфрачервоні обігрівачі (ИЧ обігрівачі) - найбільш економічні й комфортні обігрівачі. За допомогою інфрачервоних обігрівачів можна обігрівати приміщення й відкриті майданчики. Принцип роботи заснований на тому, що потужний інфрачервоний випромінювач нагріває навколишні предмети, підлогу, стіни, які, у свою чергу, віддають тепло повітрю.
   ИЧ обігрівачі дозволяють раціонально розподілити нагріте повітря в приміщенні, вирівнюючи температуру між стелею й підлогою. При цьому немає надлишкового нагрівання повітря.
   
   Інфрачервоні обігрівачі дозволяють здійснити зональний або крапковий обігрів.
   
   Зональний дозволяє підтримувати різну температуру в різних частинах приміщення. Наприклад, розташований поруч із вікном інфрачервоний обігрівач компенсує втрати тепла саме в цьому місці.
   
   Крапковий обігрів - розміщення приладів над окремими місцями без обігріву всього приміщення.
   
   Промислові інфрачервоні обігрівачі використовують для вибіркового або повного обігріву приміщень із висотою стель до 15 м, відкритих майданчиків, причалів, трибун стадіонів.
   
   Карбонові обігрівачі з'явилися на початку 21-го століття. Для їхнього створення було використано карбонове (вуглеводородне) волокно, поміщене у вакуумні кварцові трубки.
   
   Нагрівальний елемент має теплопровідність набагато вище чим інші подібні елементи, тому такий агрегат споживає електричної енергії в 2- 2.5 рази менше. Крім того, нагрівальний елемент має необмежений термін служби, захищений від проникнення вологи й пили.
   
   Карбоновий обігрівач має нагрівальну ефективність на відстані 4 м (звичайний 1 м). Він здатний прогрівати тіло людини на кілька сантиметрів. За рахунок чого поліпшується циркуляція крові, людина одержуює додаткове лікування при артриті, болях у спині, ногах. Нагрівальний ефект наступає через кілька хвилин. Прилад оснащений системою автоматичного відключення при нахилі, перегріві, падінні, перепадах напруги.
   
   Карбонові обігрівачі ставляться до довгохвильових, тому передають тепло навколишнім предметам
   
   Конвекторні обігрівачі
   
   Конвекторні обігрівачі мають металевий або керамічний нагрівальний елемент і передають тепло повітрям.
   
   Конвекторні обігрівачі з відкритою спіраллю спалюють кисень тому що частки пилу, потрапляючи на спіраль, згоряють. У конвекторних обігрівачів висока швидкість нагрівання приміщень. Вони компактні й мобільні, відносно дешеві.
   
   Керамічний обігрівач має керамічний нагрівальний елемент, а кераміка довговічна. Електричний струм проходить через керамічний елемент, нагріваючи його, тепло йде через алюмінієвий екран, а вентилятор подає нагріте повітря в приміщення. Дані обігрівачі використовують у побутових цілях для обігріву невеликих приміщень.
   
   Керамічні обігрівачі не спалюють кисень у приміщеннях і швидко його нагрівають. Вони мають невеликі розміри, оснащені двокроковим нагріванням, датчиком автоматичного відключення, термостатом, таймером, регулятором швидкості вентилятора.
   
   Побутові обігрівачі (Тепловентилятори)
   
   Тепловентилятори відносяться до побутових обігрівачів. Це ідеальне рішення для швидкого обігріву невеликих приміщень, квартир. Діють направлено, швидко й рівномірно розподіляють тепле повітря в приміщенні. Тепловентилятор являє собою обігрівальний прилад, що складається з вентилятора й нагрівальних елементів. Повітря нагрівається, проходячи через нагрівальні елементи (Тени).Вони компактні, мають невелику вартість.
   
   Тепловентилятор потужністю більш 5 кВт називають тепловою гарматою.
   
   Розрізняють стаціонарні й переносні тепловентилятори. До стаціонарних відносяться підлогові, настінні, стельові тепловентилятори.
   
   Стельові тепловентилятори складаються з вертикальної підвіски й горизонтально розташованих робочих лопат. Вони використовуються для обігріву приміщень із високими стелями з метою вирівнювання температури між підлогою й стелею й примусового повернення нагрітого повітря вниз, у зону перебування людей.
   
   Настінні тепловентилятори швидко нагрівають повітря у ванних і житлових кімнатах. До них ставляться й сушіння для рук.
   
   Серед недоліків тепловентиляторів слід виділити наступні:
   шум при роботі;
   спалювання кисню.
   
   
   Конвекційні обігрівачі
   
   Конвекція - перенос теплоти в рідині або газі за рахунок перемішування обсягів при нагріванні.
   
   Конвекційні обігрівачі - це опалювальні радіатори, які мають розвинене "оребрение" (труби, на яких рядами навішені ребра). Вони швидко нагрівають приміщення. Такі обігрівачі часто встановлюють у гаражах, цехах, на складах для нагрівання виробничих приміщень.
   
   Вони зроблені з міді й алюмінію. Теплоносій стикається тільки з міддю, а з алюмінію виготовляють пластини й корпус.
   
   Вертикальні алюмінієві пластини встановлені з певним кроком на заданій відстані, що створює максимальну тягу. Рух повітря стає турбулентним ( із завихреннями), що поліпшує його прогрів.
   
   Застосування матеріалів різної теплопровідності дозволяє уникнути локального перегріву й утвору позитивної іонізації.
   
   Конвекційні обігрівачі створюють ефект повітряного теплового вентилятора й добре перемішують шари повітря в приміщенні.
   
   Такий радіатор має малу вагу, що дозволяє кріпити його на тонкі стінки.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8116 | 27/02/2011 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус