ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Сапфірові брекети  
Чорне й біле  
Біжутерія як енерго стимулятор  
Відпочинок у Криму  
Продвижение ресурса статьями  
Васильків не без добрих людей  
Пісна дієта  
Неврастенія. Народні методи лікування неврастенії  
Салати із сухариками  
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ, ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
дитячі   жінок   хламідіоз   тренажер   кофт?   херсон   реферат   музичні   заболевания   рахунок   самому   поставки   лате   доріжка   Marshall  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
На що звернути увагу при покупці електрочайника?
На що звернути увагу при покупці електрочайника?
Потужність – одна з основних характеристик електроприладу, на яку варто звернути увагу при покупці, особливо коли мова йде про електрочайник. З однієї сторони від його потужності залежить швидкість закипання води, з іншого боку – витрати електроенергії.   
   Оптимальна потужність
   
   Потужність – одна з основних характеристик електроприладу, на яку варто звернути увагу при покупці, особливо коли мова йде про електрочайник. З однієї сторони від його потужності залежить швидкість закипання води, з іншого боку – витрати електроенергії.
   
   На сучасному ринку можна знайти моделі від 650 до 3100 Ват. Вибираючи електроприлад, потрібно в першу чергу виходити зі стану мережі вашого будинку й припустимого навантаження на розетки. Якщо чайник виявиться надто потужним, ви не зможете включати його одночасно з іншими електроприладами, що не дуже зручно. До того ж, перевантаження мережі може призвести до короткого замикання.
   
   Але впадати в іншу крайність і вибирати електрочайник з мінімальною потужністю теж не радимо. Адже такі прилади, як правило, кип'ятять воду не багато швидше звичайного чайника, поставленого на плиту. До слова, швидкість закипання залежить не тільки від потужності, але й від обсягу електрочайнику. Наприклад, дволітровий чайник на 3000 Ват, впорається із завданням за півтори хвилини.
   
   Помітимо, що швидкість кип'ятіння того самого обсягу рідини зі збільшенням потужності зростає не пропорційно. Так, чайник на 1000 Ват доводить до кипіння 1 л води за 8 хвилин, а прилад на 2000 Ват усього за 3 хвилини. Щоб не прогадати з покупкою, вибравши декілька електрочайників підходящої потужності й літражу, попросіть продавця продемонструвати їхню роботу або розповісти, який з них швидше справляється із завданням.
   
   У термопотів, чайників-термосів, потужність значно нижче: усього 700 – 1000 Ват при кип'ятінні, і 50 Ват у режимі підтримки температури. Тому й нагріваються ці прилади значно довше – до 15 хвилин, а киплять у середньому 4 хвилини. За час кип'ятіння всі мікроби встигають загинути, і ви одержуєте очищену воду.
   
   Маленький або великий?
   
   Варіюються моделі електрочайників і за обсягом. Це показник у більшої частини сучасних моделей перебуває в діапазоні від 0,8 до 3 літрів. Від того, наскільки об’ємний прилад ви придбаєте, буде залежати не тільки кількість нагрітої за один раз води, але й швидкість підігріву. Звичайно, за тей час поки нагріється трилітровий чайник, ви не встигнете тричі закип'ятити воду в літровому такої ж потужності. Але якщо багато окропу не потрібно, виграш залишається за малолітражним приладом.
   
   Більш об’ємні чайники звичайно роблять і потужнішими, щоб скоротити час, витрачений на підігрів. Вибирати електрочайник найкраще виходячи з оптимального для вас співвідношення обсягу закип'яченої за раз води, швидкості нагрівання й припустимого навантаження на розетку. Наприклад, для ранкового чаювання в компанії двох – трьох людей буде досить електрочайника обсягом у півтора літра. Помітимо, однак, що не всі чайники можна заповнити до самого верху. На максимально припустимий обсяг приладу вказує цифра, що стоїть напроти помітки «Максимум».
   
   У моделях з відкритим нагрівальним елементом обмежений і мінімальний припустимий обсяг. Таке обмеження пов'язане з ризиком ушкодження спирали у випадку її знаходження над поверхнею води. Як правило, мінімальна кількість рідини, що нагрівається, коливається в районі 300 – 500 мілілітрів.
   
   Для чайників із закритим нагрівальним елементом це обмеження значне нижче. Досить, щоб вода покрила всю площину диска на дні. Найчастіше в таких електрочайниках можна закип'ятити навіть одну склянку води.
   
   Небагато про безпеку
   
   Купуючи електрочайник, врахуйте, що він повинен бути не тільки зручним, але й безпечним. Основні параметри, на які варто звернути увагу: система фіксації кришки, наявність вимірювальної шкали, автоматичне вимикання, спосіб приєднання шнура.
   
   Для того щоб, наливаючи окріп, ви випадково не обшпарили руки, вибирайте моделі чайників із вбудованою кришкою й спеціальним фіксатором. Такі кришки не випадають і не відкриваються довільно. Крім того, багато сучасних приладів автоматично вимикаються, якщо кришка відкрита.
   
   Позначка «максимум» на вимірювальній шкалі крім чисто інформативної функції потрібна й для запобігання витоку киплячої рідини з носика, що може призвести до замикання. Якщо ж рівень води нижче оцінки «Мінімум», то в моделях з відкритим нагрівальним елементом може лопнути або загорітися спіраль. Як і у випадку із кришкою, більшість сучасних чайників попросту не включаються, якщо в них занадто багато або занадто мало рідини.
   
   Зручніше за все, коли вимірювальна шкала нанесена на прозорій вставці в стінці чайника. Бажане, щоб такі вставки були по обидва боки, тоді вам не прийде вертіти прилад у руках, щоб перевірити, чи досить в ньому води.
   
   Сьогодні важко знайти електрочайник, який доводилося б виключати самостійно. Усі нові моделі відключаються автоматично, як тільки вода нагрівається до певної температури. Так що навіть якщо ви забули про включений прилад, пожежею це не загрожує.
   
   Переважна більшість сучасних чайників бездротові. Шнур приєднується до підставки, що значно знижує ризик замикання у випадку пролиття води. Крім того шнур чайника не буде заважати або плутатися під руками. Дуже зручні моделі зі спеціальним вилученням у підставці для зберігання зайвої довжини проведення, і прорізами для його виводу на будь-яку сторону.
   
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5535 | 27/02/2011 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус