ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Зворотний зв'язок - популярний, а також зручний спосіб зв'язку з користувачами  
Учені розробили вакцину проти стресу  
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю  
Договір реалізації  
Інтернет магазин для вас і ваших малят  
Втомилися очі? Дихайте лимоном!  
Использование передовых стройматериалов - как достичь хороших показателей надежности вашего жилища  
Як зберегти взуття  
Види пальто  
НЕСПЕЦИФІЧНІ ГНІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ І ПЛЕВРИ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
масаж   міфепристон   Пиар   свет   киоск   збільшення   Президент   вагітність   азалія   жінок   Види   инструктор   кондитерських   Сальмонельоз   производства  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
З яким нагрівальним елементом краще вибрати електрочайник?
З яким нагрівальним елементом краще вибрати електрочайник?
Нагрівальний елемент являє собою пластину або спіраль, яка, нагріваючись від мережі, кип'ятить воду. Яскравим прикладом може служити спіраль самого звичайного кип'ятильника.


В електрочайниках використовують як плоскі, так і об'ємні спіралі або диски, різної форми й з різноманітним покриттям. Найкраще служать спіралі з нержавіючої сталі, вони не взаємодіють із водою й не покриваються іржею.
   
   Іноді виробники покривають спіраль нітридом титану, називаючи її «позолоченою». Таке покриття - скоріше рекламний хід, чим реальний захист від накипу. Те ж можна сказати й про форму спирали: як би не були вигадливі її завітушки, гріє воду вона по тому самому принципу, а швидкість кипіння, по великому рахункові, залежить від потужності приладу.
   
   Важливіше всього – місце розташування нагрівального елемента. Сьогодні можна знайти електрочайники двох видів: з відкритим і закритим нагрівальним елементом.
   
   Электрочайники з відкритим нагрівальним елементом – це добре знайомі по недавньому минулому чайники із вбудованою спіраллю. Такі прилади, як правило, недорогі, але й недовговічні. Згодом спіраль обкипає й, як би ви її не драїли, рано або пізно, робиться непридатною. Життя такого приладу можна продовжити, використовуючи тільки м'яку воду з фільтра, і регулярно прибираючи накип спеціальними засобами.
   
   Ще одним недоліком є необхідність заповнювати чайник водою так, щоб спіраль була повністю покрита рідиною, інакше вона може лопнути. Приводяться в дію такі електрочайники підключенням до спеціального рознімання в підставці й натисканням кнопки. Звертаємо увагу, що в моделей з відкритим нагрівальним елементом, рознімання перебуває в бічній частині підставки.
   
   Другий тип електрочайників – моделі із закритим нагрівальним елементом. Заглянувши під кришку таких приладів, ви не побачите спіралі – тільки металевий диск на дні. Відносно першої категорії, ці чайники мають ряд переваг, і, як наслідок, відрізняються більш високою ціною.
   
   На дисковому нагрівальному елементі не збирається накип, а виходить, прилад служить довше. Такий чайник зручно мити, і, що найголовніше, у ньому без усяких неприємних наслідків можна гріти як велику, так і мінімальну кількість води. Ще одна приємна перевага – рознімання для підключення перебуває по центру підставки, а виходить, чайник увімкнеться, у яку сторону ви б його не повернули.
   
   Єдиний недолік електрочайників із закритим нагрівальним елементом – досить гучна робота приладу.
   
   Крім звичайних електрочайників у цьому сегменті побутових приладів присутні чаєварки й чайники-термоси.
   
   Чаєварки являють собою якусь подобу електросамовара: над посудиною для кип'ятіння води розташовується спеціальне ситечко для заварки. Чаєварка кип'ятить воду й заварює чай одночасно. Після того, як вода закипіла, чаєварка автоматично підтримує її температуру ще тривалий час. Можна знайти так само чайник і заварник, розташовані на одній підставці. В основному такі прилади випускають китайські компанії.
   
   Чайник-Термос, називаний також термопотом, служить не тільки для кип'ятіння води, але й підтримки її температури тривалий час. Сучасні прилади такого типу здатні утримувати температуру 95 – 98 градусів увесь час, поки чайник підключений до мережі. Термопоти ще й досить місткі – до трьох літрів в обсязі. Крім того, за рахунок тривалого кип'ятіння ( до 4 хвилин), вони вбивають усі шкідливі бактерії й мікроорганізми. Для порівняння, звичайний електрочайник кипить усього хвилину. Є втім у чайника-термоса й недолік: для того щоб довести воду до кипіння, йому знадобитися хвилин 15 – 20, що не завжди зручно.
   
   Таким чином, кожний різновид електрочайників має свою характерну рису: прилади з відкритим нагрівальним елементом доступні за ціною, тихі, але недовговічні; чайники із закритим нагрівальним елементом практичні, але гучні; чайники-термоси вбивають мікроби й утримують високу температуру води, але кип'ятять воду куди повільніше. Виходячи із цих характеристик, можете підібрати саме те, що вам потрібно.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8426 | 27/02/2011 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий
    vi_watt10:48 13-03-2011    
Автор статті трохи перегнув про спіралі в електрочайниках... Маю на роботі "Тефаль" 8 років ним користуємось періодично заливаю розчин оцту 50/50 з водою і він як новий!


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус