ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Поважаючи старість: Хорольський молококомбінат висловив повагу до своїх пенсіонерів та ветеранів  
Рейкбек, як додатковий дохід в онлайн покері  
7 міфів про розкрутку сайту (Частина 2)  
Туристическая компания JOIN  
Шум – причина неврозів та втрати слуху  
Як правильно оформити ДТП без участі ДАІ  
Утримання хом’ячків  
Особливості розвитку й вибору іграшки для дитини на першому році життя  
В ожирінні винне повітря мегаполісів  
Выбираем холодильник для дома  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
відгуки   Види   контра   менеджмент   вода   лате   грипп   акая   музичні   пальт   Создание   1756   англ   веб-сайт   капитал  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Які основні способи боротьби з накипом?
Які основні способи боротьби з накипом?
При використанні даного методу впливу на накип необхідно в пральну машину засипати засіб, який містить кислоти для видалення утворів накипи. Машина запускається на потрібній програмі прання, але при цьому Ви не кладете в машину білизну. Не потрібно плутати засоби утримуючі кислоти з різними зм'якшувальними засобами води, які звичайно додаються при пранні разом з речами.   
   Хімічний спосіб впливу на накип.
   
   При використанні даного методу впливу на накип необхідно в пральну машину засипати засіб, який містить кислоти для видалення утворів накипи. Машина запускається на потрібній програмі прання, але при цьому Ви не кладете в машину білизну. Не потрібно плутати засоби утримуючі кислоти з різними зм'якшувальними засобами води, які звичайно додаються при пранні разом з речами. При пранні, а саме при нагріванні води, починають відбуватися різні хімічні реакції, як результат нагрівальний елемент, а разом з ним і стінки прального бака, починають очищатися від накипу. Це є досить ефективним і доступним по коштам методом. Ключовим недоліком даного хімічного способу є те, що при збільшенні дозування даного засобу, що очищає, можуть почати протікати гумові деталі пральної машини, а різні виділювані кислотні випари негативно впливають на екологічний стан у квартирі, а, отже, впливають на Ваше самопочуття. Тому, перед використанням таких засобів обов'язково читайте інструкцію. Крім того, якщо ситуацію із засміченням нагрівальних елементів накипом зовсім жалюгідна, одного «сеансу» може не вистачити.
   
   До головних же плюсів цього способу ставиться, простота застосування й дешева вартість даних хімічних засобів.
   
   Фізичний спосіб впливу на накип.
   
   При використанні даного методу впливу необхідно звернутися за допомогою до всіляких магнітних пом’ягшувачей для води ( до даних засобів ставляться фільтри-пом’ягшувачі, перетворювачі води й інші, які встановлюються на трубу водопроводу в районі її входу у квартиру) або ж властиво шланг для затоки води в пральну машину.
   
   Магнітний пом’ягшувач служить для видалення з водопровідної води магнію й кальцію, що запобігає можливості утворенню накипи на пральному тені й стінках бака. Обробляється вода за допомогою постійного й сильного впливу магнітів, які активно розщеплюють молекули вапна (також відомі як іони). Це може призвести до того, що при подальшім нагріванні води в пральній машині не починає утворюватися вапно, яке також називається кальцитом, що й приводить до появи накипу. Кальцит розщеплюється аж до арагоніту, який не утворює вапняні відкладання. Поступово в обробленій воді відбувається планомірне очищення поверхонь бака й тена пральної машини від накипу, який з'явився до встановлення даного магнітного пом’ягшувача.
   
   До недоліку даного способу слід віднести досить значну вартість, оскільки подібні магнітні пом’ягшувачі коштують від 30 доларів. Безумовною перевагою даного методу є зручність і його простота, оскільки один раз установлений пом’ягшувач дозволить на тривалий час забути про всілякі проблеми з накипом, оскільки строк служби даного фільтра становить приблизно 50 років.
   
   Фільтр механічного очищення або ж осадовий фільтр із замінним картриджем служить для очищення водопровідної води від іржі, піску й інших подібних елементів. Він запобігає засміченню труб у квартирі, а також виходу з ладу побутової техніки пов'язаної із системою водопостачання, а крім того сповільнює зношування сантехніки.
   
   Технологічний спосіб впливу на накип.
   
   Ступінь інтенсивності процесів утворення накипу на поверхнях нагрівальних елементів пропорційний ступеню нагрівання води в пральній машині, тобто чим більше температура води, тим більше активно з'являється накип на тені. Дану обставину намагалися враховувати багато виробників пральних машин, продумуючи й реалізуючи всілякі нові програми для прання, які дозволяють протидіяти самим значним забрудненням у не дуже гарячій, а лише незначно підігрітій воді (порядку 40-50 градусів). Дані рішення впроваджуються не тільки з метою протидії утворенню накипи, але й для безпосередньої економії енергоспоживання.
   
   Тривалість служби нагрівального елемента пральної машини дуже багато в чому залежить від навантаження, якого регулярно зазнає Ваша пральна помічниця. Звичайно, тени куди швидше обкипають, якщо дуже часто прати досить стару білизну (у такому випадку створюється більша кількість усіляких дрібних окремих часточок тканини, які інтенсивно випадають в осад і створюють основу для шкідливих вапняних відкладань). Крім того, необхідно пам'ятати що неякісні, підроблені або невідомі пральні порошки можуть також бути причиною шкоди не тільки для нагрівального елемента окремо, але й для функціонування пральної машини взагалі.
   
   Якщо у Вас є бажання або необхідність ощадливо розпоряджатися своїми фінансами (це стосується витрат електроенергії, а також ремонту пристрою), то найкраще вибирати ті режими прання, які використовують незначне нагрівання води. Також не заощаджуйте на порошку, купуйте перевірений засіб, користуйтеся засобом проти утворення накипу, фільтром-пом’ягшувачем або ж механічним фільтром, що очищають водопровідну воду.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6728 | 27/02/2011 Товари та послуги - Догляд за побутовою технікою

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус