ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Олеїнова кислота  
Мокко — легкий підбадьорливий ефект і м'якість традиційного напою  
Договор о совместной деятельности  
Відкриваємо туристові секрети Кіпру  
У пошуках північного сяйва  
Бережи плаття знову, а груди змолоду  
Життя без сигарети  
Як писати статті  
8-ий тиждень вагітності  
Новые квартиры в Подмосковье - выгодная замена московским квартирам  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Діагностика   колючі   сайта.   рослини   інтернет   фото   дітей   весілля   вагітності   Воно   музичні   спирт   Runner.   кофти   роди  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому утворюється накип?
Чому утворюється накип?
Безпосередньо накип утворюється в процесі хімічних реакцій при нагріванні твердої води ( тобто води з різними домішками) за наступною схемою:
   


Відбувається активне розкладання бікарбонатів магнію й кальцію;
   
   Далі дані бікарбонати перетворюються в карбонати зі значним ступенем нерозчинності;
   
   Дані бікарбонати починають утворювати осад у воді;
   
   Потім бікарбонати поступово концентруються на різних внутрішніх поверхнях приладів, що нагрівають воду.
   
   От після цього ми й можемо бачити обтяжуючий зовнішній вигляд нагрівального елемента пральної машини.
   
   Але безпосередньо оброслий накипом тен пральної машини, який ми взагалі й не бачимо, тому що він захований унизу прального бака й, щоб його побачити в більшості марок пральних машин необхідно прикласти зусиль, не такий і страшний. Страшні ті негативні наслідки, які можуть бути викликані утвором накипу на тені.
   
   По-перше, необхідно використовувати більшу кількість різноманітних мийних засобів, щоб одержати звичайний ефект від прання. Тому що поверхневий водний натяг, який зростає через надмірну твердість води, просто-таки вимагає використання більшої кількості прального порошку в процесах прання.
   
   По-друге. Підвищуються наші витрати, пов'язані з оплатою енергоспоживання. І школяреві стане зрозуміло, що нагрівати воду, при одній умові, що між цією самою водою й металом, який її поступово нагріває є ще й шар ізолюючий поширення тепла значно складніше, а, отже, для цього буде потрібно більша кількість електричної енергії, а клас енергоспоживання самостійно крокує по сходах униз, від «А» до «В», а від «В» до «С». Подальші пояснення просто ні до чого, оскільки все це спочатку влітає в копійку, потім у гривню, а потім і в долар. І так далі. І слід розуміти, що в цьому випадку виробник пральної машини не несе провини за якість води у водопроводі, оскільки він намагається в першу чергу радувати Вас новими програмами прання й кількістю обертів у процесі віджимання. А саме вода в більшості людей має жахливу якість і дана обставина чи навряд зможе змінитися в найближчі 10, а то й 20 років.
   
   По-третє, ми набагато частіше й з кожним разом, усе дорожче ремонтуємо пральну техніку. Правильно буде припустити, що в постійному працюючому режимі з наявністю такого наросту на досить важливих елементах пральної машини, як тен, робота пральної машини зможе тривати не дуже довго й згодом вона просто перестане справно функціонувати. Особливо якщо робота відбувається в умовах регулярного перепаду напруги в електромережі. Звичайно, це дуже не дешевий захід, оскільки ремонт тена може вийти в 20, а то й 30 відсотків від загальної вартості вашої пральної машини. І це лише при дотриманні умови, що крім тена всі інші елементи й вузли повністю справні. Але ж в агрегату, який уже вийшов з ладу, може разом з поломкою тена зіпсуватися електроніка, що по великому рахункові, буде означати необхідність придбання нового пристрою, оскільки подібний ремонт уже не доцільний з економічної точки зору. Безумовно, найчастіше в перші гарантійні роки експлуатації ймовірність поломок зводиться до мінімуму, а от проблеми виникають, як правило, уже на четвертому або п'ятому роках служби.
   
   І нарешті, по-четверте, накип досить негативно впливає на Вашу білизну, посуд і якість води. Оскільки вода досить тверда, то це завжди негативно впливає на вашу білизну (це ставиться до прання в пральних машинах), на посуд (якщо у Вас є спеціальна посудомиєчна машина), а також на якість води в різних пристроях водонагрівання (і отут, не важливо, чи будете ви вживати цю воду для питва або ж приймати душ). Безумовно, зрозуміло, що даний набір всебічних проблем необхідно якимсь образом вирішувати. Які засоби є для того, щоб користувач усілякої побутової техніки забув про проблеми, викликані утворенням накипу? Відзначимо, що розглядати рішення даної проблеми за допомогою іонообмінних смол або зворотного осмосу в даній відповіді ми не будемо, оскільки це найчастіше просто недосяжне в наших умовах або через вартість, або через труднощі з обслуговуванням і експлуатацією. Варіант із використанням фільтрів для очищення води перед пранням і мийкою теж не дуже підходящий, оскільки просто важко здійснимо в реальних умовах і теж не дуже доступний. І виходить, що залишаються на вибір тільки дві прості й абсолютно доступні для будь-якої людини способи протидії виникненню накипи, а саме фізичний і хімічний.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5328 | 27/02/2011 Товари та послуги - Догляд за побутовою технікою

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус