ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Световое оформление загородного дома  
Ссудный капитал и кредит  
Тема 8. ПР в финансовой сфере  
Настроювання гітари  
Дитячі садки і ясла  
Як боротися з дитячим ожирінням  
Земляничный клещ  
Чоловіча шийна хустка  
Google будет понижать позиции плохих мерчантов  
Тема 9.Корпоративный имидж и его использование в связях с общественностью  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тиждень   перитоніт   Хребта   Яндекс   охране   вино   область   призначення   косметическом   рахунок   болезням   вина   особи   Міжрегіональне   співробітництво   України   Напівсолодке  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шампуні від лупи. Поради по усуненню лупи.
Шампуні від лупи. Поради по усуненню лупи.
Необхідно знати, що шампуні від лупи містять різні активні компоненти, тому можливо, до усунення лупи вам доведеться спробувати різні види шампунів, поки ви не знайдете найбільш ефективний шампунь, що оптимально підходить для вашої шкіри.   Шампуні проти лупи класифікуються в такий спосіб:
   
   Шампуні проти лупи зі змістом пірітіону цинку (наприклад, Head & Shoulders). Такі шампуні містять антибактеріальну й протигрибкову речовину – пірітіон цинку, яка допомагає знизити кількість грибків, що викликають себорейний дерматит і лупу на шкірі голови.
   
   Дьогтьові шампуні проти лупи (Neutrogena T/Gel). Кам'яновугільний дьоготь знижує швидкість відновлення й відшелушивання клітин шкіри голови і є ефективним засобом проти лупи у випадку таких хвороб як себорейний дерматит і псоріаз.
   
   Шампуні проти лупи з вмістом саліцилової кислоти (Herbal Essences).
Ці так звані «скраби для шкіри голови» допомагають вилучити лусочки лупи, що сформувалися. При використанні таких шампунів слід враховувати, що вони можуть пересушити шкіру голови, що надалі також може призвести до появи лупи. Використання гарного зволожуючого кондиціонера після миття звичайно допомагає вирішити цю проблему.
   
   Шампуні проти лупи зі змістом сульфіду селену (Selsun Blue). Подібні шампуні знижують швидкість відновлення клітин шкіри голови й також здатні знизити кількість грибків маласезії на шкірі голови. Такі шампуні проти лупи слід використовувати з обережністю, тому що вони здатні знебарвити світле, сиве, або хімічно пофарбоване волосся. Строго виконуйте інструкцію й ретельно попестіть волосся після миття.
   
   Шампуні зі змістом кетоконазолу (Нізорал). Кетоконазол є активним протигрибковим препаратом широкого спектра дії й може виявитися ефективним у тих ситуаціях, коли інші шампуні від лупи не допомагають.
   
   Як використовувати шампунь від лупи?
   
   Спеціальний шампунь від лупи рекомендується використовувати щодня, до повного зникнення лупи, а потім продовжувати його регулярне використання один-два рази на тиждень. Якщо певний шампунь не допоміг позбутися лупи протягом 2-х тижнів його треба замінити на інший шампунь із іншої групи. Якщо певний тип шампуню є ефективним тільки тимчасово – рекомендується по черзі застосовувати два різні види шампуню від лупи.
   Після нанесення й рівномірного розподілу шампуню на волосся необхідно почекати як мінімум 3-5 хвилин, для того, щоб дати час компонентам шампуню подіяти на шкіру голови. Після цього важливо ретельно змити шампунь із волосся, обережно масажуючи шкіру голови, для того щоб ефективно вилучити мертві клітини шкіри голови, й лусочки лупи що сформувалися.
   
   Якщо протягом, декількох тижнів ви не змогли впоратися з лупою за допомогою шампунів, зверніться до лікаря (дерматолога, тріхолога) для визначення точної причини появи лупи.
   
   Додаткові поради по усуненню лупи
   
   Для зниження ризику появи або поновлення лупи:
   Навчитеся справлятися зі стресом. Постійний стрес впливає на здоров'я в цілому, і підвищує схильність до певних розладів і хвороб. Крім усього, стрес може викликати появу або збільшення вже існуючої лупи.
   Вчасно мийте волосся. Люди з жирними волоссям більш схильні до появи лупи, тому своєчасне миття голови ( при необхідності, щодня) може запобігти розвитку лупи.
   Зменшіть кількість використовуваних засобів для укладання волосся. Лак для волосся, пінка для укладання, гель, віск та інші засоби для укладання волосся можуть накопичуватися у волоссі, роблячи його більш жирним, що підвищує ризик появи лупи.
   Постарайтеся правильно харчуватися й приймати вітаміни й мінерали.
   
   Частіше бувайте на сонце. Як правило, сонячні промені, виявляють сприятливу дію на шкіру голови. Однак, не забувайте, що тривале перебування на сонце шкідливо для шкіри й може підвищити ризик появи рака шкіри. Для профілактики лупи досить просто проводити небагато часу на свіжім повітрі щодня.
   
   Коли необхідно звернутися до лікаря із приводу лупи?
   
   Більшість випадків лупи можна вирішити самостійно за допомогою шампуню. Однак, якщо лупа зберігається через кілька тижнів протягом яких були випробувані різні шампуні, рекомендується звернутися до дерматолога.
   Існують різні захворювання шкіри голови, які на вид схожі з лупою, як наприклад себорея, або грибкові інфекції шкіри голови, для лікування яких, часто потрібно кваліфікована медична допомога.
   
   Народні засоби від лупи
   
   Багатьом людям допомагає позбутися лупи щоденне миття волосся олією чайного дерева. Олія чайного дерева століттями використовувалася в різних цілях, завдяки своїм антисептичним, антибіотичним і протигрибковим властивостям. У продажі можна знайти різні види шампунів, зі вмістом олії чайного дерева. Однак, застосовувати їх потрібно з обережністю, тому що в деяких людей олія чайного дерева здатна викликати алергійні реакції.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6328 | 27/02/2011 Красота, імідж, косметика - Догляд за волоссям

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус