ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Контрацепція для мам, що годують  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Фітнес, що продовжує молодість  
Ефективно схуднути  
Як розбити піраміду в більрді  
Здоровий організм починається з здорових зубів  
Интересные сведения про рестораны  
Раціональне харчування  
10 ніжних блюд з авокадо  
Діяльність КНР у всесвітніх та регіональних політичних і економічних організаціях  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
boss   грипп   heelys   склад   Види   фото   кислота   роботи   виробів   google   2011   перед   договор   земель   МОРКВА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Стан міжпарламентських зв’язків між Верховною Радою України і Всекитайськими Зборами Народних Представників
Стан міжпарламентських зв’язків між Верховною Радою України і Всекитайськими Зборами Народних Представників
За роки після встановлення дипломатичних відносин між Україною і Китайською Народною Республікою стабільного характеру набули зв’язки між вищими законодавчими органами обох країн.


В жовтні 1992 р. Україну відвідала делегація Всекитайських Зборів Народних Представників (ВЗНП) на чолі із заступником Голови Постійного Комітету (ПК) ВЗНП Сайфутдіном.
   У квітні 1993 р. відбувся візит до КНР делегації Верховної Ради України на чолі з її Головою І.С.Плющем.
   У серпні 1993 р. у Києві перебувала делегація Комісії у закордонних справах ВЗНП на чолі із заступником голови цієї комісії Ян Чженья.
   У відповідь Пекін відвідала у грудні 1993 р. парламентська делегація ВР на чолі з Д.В.Павличком.
   Відбувся також візит в Україну у липні 1995 р. делегації ВЗНП на чолі з заступником Голови ПК ВЗНП Вань Ханьбінем.
   Важливого значення для розвитку двосторонніх стосунків між Україною і КНР мав офіційний візит в Україну 28-31 березня 1996 р. Голови ПК ВЗНП Цяо Ши.
   У квітні 1995 р. в Верховній Раді України була створена група народних депутатів з міжпарламентських зв’язків з КНР, яку очолив М.А. Павловський.
   В лютому 1996 р. аналогічна група депутатів з міжпарламентських зв’язків з Україною створена у ВЗНП. Її очолив заступник голови фінансово-економічної комісії, член ПК ВЗНП Хуан Ічен. Після 1-ї сесії ВЗНП 9-го скликання, яка відбулася в березні 1998 року, групу дружби “Китай-Україна” очолює член ПК ВЗНП, голова комітету у справах китайців, що проживають за кордоном, Гань Цзиюй.
   Значно активізувалися міжпарламентські зв’язки у 1999 році. На запрошення китайської сторони в КНР перебували 4 делегації депутатів Верховної Ради України на чолі з С.Гуренком, П.Симоненком, М.Павловським і Г.Крючковим. Активний обмін досвідом законотворчої діяльності дозволив українським і китайським парламентарям зрозуміти особливості роботи вищих законодавчих органів їх країн.
   У квітні 2000 року в КНР перебувала велика група народних депутатів України – керівників фракцій і комітетів ВР України на чолі з Заступником Голови Верховної Ради С.Б.Гавришем. В ході візиту українські парламентарі були прийняті Заступником Голови ПК ВЗНП Пень Пейюнь, Завідувачем Міжнародним Відділом ЦК КПК Дай Бінго, провели зустрічі в НПКРК, Верховній народній прокуратурі КНР, інших міністерствах, а також зробили невелику подорож по країні.
   Важливою за своїми результатами стала організована Посольством України в КНР зустріч С.Б.Гавриша з Дай Бінго, під час якої сторони обговорили перспективи подальшої співпраці. Увага китайського керівника, зокрема, була привернута до можливості спільного виробництва найсучасніших українських літаків Ан-70 і Ан-140, ремонту та сервісного обслуговування авіаційного та корабельного парку Китаю виробництва колишнього СРСР.
   У травні 2000р. Київ відвідала делегація китайських парламентарів на чолі з Гань Цзиюєм, а також делегація на чолі з заступником Голови комітету у справах національностей ВЗНП Вей Цзісунєм.
   Про налагоджені міжпарламентські контакти свідчить також те, що Голова ПК ВЗНП Лі Пен першим серед голів іноземних парламентів поздоровив І.С.Плюща з обранням його на посаду Голови Верховної Ради України. І.С.Плющ запросив Лі Пена здійснити візит в Україну у зручний для нього час.
   Важливого значення для розвитку двосторонніх стосунків між Україною і КНР мав офіційний візит в Україну у червні 2000 р. Голови ПК ВЗНП Лі Пена. Під час візиту були проведені переговори з широкого кола питань з Президентом України Л.Кучмою, Головою ВР України І.Плющем, Прем’єр-міністром В. Ющенком.
   11-18 жовтня 2000 р. в КНР побував Голова Комітету з прав людини та національних меншин ВР України Г.Удовенко. Відбулися зустрічі та переговори українського парламентаря з Віце-Премєром Державної Ради КНР Цянь Ціченем, Головою Комісії з іноземних справ ВЗНП КНР Цзен Цзяньхуеєм, Заступником завідувача Міжнародним відділом ЦК КПК Цай У, Помічником міністра закордонних справ КНР Лю Гучаном, Заступником Голови Державного комітету у справах національних меншин КНР Моу Беньли, а також Президентом Товариства народної дипломатії Китаю Мей Чжаожуном.
   19-26 жовтня 2000р. на запрошення Всекитайського Комітету Народної Політичної Консультативної Ради Китаю (НПКРК) з неофіційним візитом в КНР перебувала делегація ВР України на чолі з Головою Комітету у закордонних справах ВР І.І.Осташем. Під час перебування в Пекіні І.І.Осташ зустрівся з Заступником Голови НПКРК Ло Хаоцаєм, провів переговори з Головою Комітету у закордонних справах ВЗНП Цзен Цзяньхуеєм і Директором Підкомітету у закордонних справах НПКРК Тянь Цзенпеем.
   За результатами міжпарламентських контактів у листопаді 2000р. були проведені слухання Комітету ВР у закордонних справах, на якому були розроблені рекомендації Кабінету Міністрів, міністерствам і відомствам України з питань подальшого розвитку українсько-китайського співробітництва.
   В ході офіційного візиту в Україну Міністра закордонних справ КНР Тан Цзясюаня, 24 квітня 2001 року він був прийнятий Заступником Голови Верховної Ради України С.Б.Гавришем. Під час бесіди сторони висловили впевненість у тому, що міжпарламентські зв’язки і в подальшому розвиватимуться інтенсивно, з високою динамікою, а також наголосили на важливості міжпарламентської взаємодії для активізації торговельно-економічного співробітництва, зв’язків між областями і регіонами двох держав. Було зазначено, що новий поштовх розвитку українсько-китайських взаємин надасть офіційний візит до КНР Голови Верховної Ради України І.С.Плюща, який планується у жовтні 2001р.
   8 червня 2001 р. відбулася зустріч Голови Верховної Ради України І.С.Плюща з заступником Голови НПКРК, президентом Китайської асоціації Міжнародного взаєморозуміння Лі Гуйсянем, який перебував з візитом у Києві на запрошення ВРУ. Під час бесіди сторони високо оцінили стан та рівень міжпарламентських зв’язків, зазначили перспективність налагодження прямих контактів між комітетами ВРУ та ВЗНП і НПКРК.
   В ході обміну візитами українські парламентарі мають змогу познайомитися з роботою всіх гілок державної влади КНР, обмінятися досвідом в законотворчій діяльності, з’ясувати порядок подання та затвердження рішень державної влади в КНР. У свою чергу депутати Верховної Ради України ознайомлюють китайську сторону з ситуацією в Україні, підтверджують незмінність обраного її народом курсу на реформи і розвиток.
   За активного сприяння Посольства України в КНР останнім часом встановлені прямі зв’язки між народними депутатами двох країн на регіональному рівні. Регулярними стали контакти між депутатами Київської міської та Луганської обласної рад з Пекінськими міськими та Хейлунцзянськими провінційними Зборами народних представників.
   Контакти, що відбуваються, значною мірою сприяють справі розвитку міжпарламентських зв’язків між Верховною Радою України і Всекитайськими Зборами Народних Представників, а також регіональними радами, дозволяють краще пізнати одне одного, окреслити плани по розбудові міжпарламентських стосунків на майбутнє і на близьку перспективу. Водночас, їм досі бракує конкретики і цілеспрямованості.
   Віддаючи належне роботі Посольства КНР в Україні по розвитку міжпарламентських зв’язків, яке використовує різного роду недержавні фонди, асоціації та інститути, необхідно зазначити, що підготовка до згаданих візитів а, головне, рівень запропонованих китайською стороною зустрічей і переговорів далеко не відповідають тим перспективам, які має українсько-китайське двостороннє співробітництво, а також вимогам до протокольної практики візитів делегацій такого рівня. Лише завдяки цілеспрямованій роботі Посольства України в КНР вдається в окремих випадках підняти рівень і значення таких візитів для українсько-китайських стосунків.
   Доцільним вбачається відмовитися у подальшому від практики візитів до КНР депутатів Верховної Ради України на запрошення різного роду недержавних структур за рахунок китайської сторони. Таким чином китайська сторона навмисно принижує рівень зустрічей, що, як наслідок, позначається на їх результатах та державному престижі України. З іншого боку, це породжує ряд негативних моментів, пов’язаних з намаганнями китайської сторони створити відповідне лоббі у державних органах влади України.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6122 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус